Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

czarnulko, ale wlasnie na silowni nie przyzwyczaja sie, bo caly czas robi sie progres, albo w potworzeniach albo w obciazeniu. I w tym tkwi sekret :) X Izulek, co robilas na tej silce? Konkrety daj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, dlatego w moim poprzednim poscie nie pisalam o silowni, bo w niej najlatwiej wprowadzic zmiany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szkoda, że siłownia cały czas okazuej się najlepszym rozwiązaniem tak w dalszej perspektywie... bo czasem nie chce się tam po prostu jechać, przebierać, ubierać.. zwłaszcza w zimie... :) Ale ten callanetics jest superowy :) To prawie jak medytacja dla mnie :) błogi spokój :) Kiedyś próbowałam ćwiczyc z trenerką wszystkich Polek, ale jej sposób mówienia itp. drażnią mnie :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wydaje mi się, że jeśli chodzi o zdrowe odżywanianie i mądre odchudzanie, to przede wszystkim trzeba zmienić podejście. Nie wolno się głodzić, wychodzić z założenia, że jedzenie jest złem, przez które się tyje. Tylko podchodzić do tego, ze własnie to prawidłowe odżywianie sie pomaga najpierw w zbiciu wagi, a później w jej utrzymaniu. Dlatego wolę kupować artykuły spożywcze w mniejszych sklepach i piekarni z tradycją (Mega&Dolce Szczecin), a nie w marketach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idź jutro na maszynki, a na koniec lub początek sama bieżnia :) ja zatęskniłam za ciężarkami, i zrobiłam 5x12x3kg na każdą łapkę, chociaż tyle :D Gotuje obiad na jutro do pojemnika ( kurczaki, ryż brązowy, sałatka z mixu sałat plus pomidorki koktajlowe), bo rano nie zdążyłabym nic zrobić :O W pracy będę od 9 do 19 😭 A że mam do pracy 15km, to wrócę dopiero przed 20tą 😭 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narazie bede robic cardio,nie czuje sie jeszcze na tyle pewna zeby isc na maszynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A myślisz, że po x godzinach bieżni będziesz się czuła? A jesli tak, to dlaczego? Wrzucasz na maszynkę minimalne obciążenie np. 1-2kg i jedziesz, nawet tego nie poczujesz i sama sobie zwiększysz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Brawo Iza wow siłownia na pewno wiele daje, a mnie rozbiera jakaś grypa chyba ogólnie mega dół rano zjadłam kawał kieubasy i masakra ze mna jest dziś , nos zatkany w nocy bolało gardło i zapomniałam tabletek do pracy spakować więc się pomorduje do popołudnia :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja90 wspolczuje chorobska ja wlasnie zjadlam jogurt i lece na silownie wczoraj rano cos zrobilam z palcem u nogi i boli jak cholera odezzwe sie jak wroce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki :) Ledwo na oczy patrze, bo durna ja czytalam do 1.15. Nawet kawa nie pomaga obudzic sie :( Ja90 wspoczuje chorubska. Izulek, moze pocwiczysz I za mnie ;) ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
witam izukek dzieki mam obliczone , ale nie wiem jak mam obliczyc reszte Potrzebuje około 1883 kcal/dzień. Twoje BMR wynosi około 1369.4 kcal/dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
tzn ile bialka i reszty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ani podaj mi wiek wzrost wage i aktywnosc fizyczna to ci oblicze X Dzis zaliczylam cwiczenia silowe i aeoroby zaczynam czuc miesnie nog i pach hahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
izulek mam 51 lat ( za pol roku 52) wzrost 170 , waga 68 , aktywnosc - spacery 2 godziny , nieraz szybkim tempem , nieraz normalne, i bieganie z psem ok 30 minut , i tyle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
najwiecej do zrzucenia mam z brzucha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
baby, ja od tego callaneticsu jestem tak obolała :O :D To pewnie dlatego, że ostatnio niewiele ruszałam się :) Zaraz ide poćwiczyć, choć dla mnie to przede wszystkim relaks, choć niewykluczone, że dzisiaj zrobię pół godziny, bo niedawno wróciłam z pracy i nie czuję się zbyt żywotna :) Czarnulko, dzięki za te linki :* XX Izulek, no i super, że odważyłaś się - fajnie było, co? :classic_cool: :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ja dalej obolała, ale dzisiaj znowu będę calaneticsować po pracy :) Ciekawa jestem czy faktycznie te 10godzin ćwiczeń Czarnulko, przynoszą jakieś małe zmiany w wyglądzie ? ( bo pod takim hasłem reklamuje się ten callanetics). Ja póki co z poranną kawką. Miłego dnia kobietki :) Izulek powodzenia na siłce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
witam izulek jak znajdziesz chwilke to mi obliczysz ? dziekuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mama ani wieczorkiem ci napisze, dopiero co zjadlam sniadanie calydzien wloczylam sie po lekarzach X Lucy fajnie bylo ale sie skonczylo. Skontuzjowalam stope. Lekarka kazala mi,, siedziec na doopie i nie chodzic'' doslownie X Sniadanie zjadlam o 13 w przycbodniach mniekrew zalewala az szkoxa pisac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
izulek okey :) dziekuj***ardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobietki :) Lusy, szkoda, ze nie moge sie podzielic z Toba trudniejsza wersja cwiczen. Ja zaczelam cwiczyc systematycznie od 29 grudnia I musze przyznac , ze widze male efekty. Wmiotlo mi z pupy cellulite, co prawda byl maly ale byl, pupa jak by sie zaczela unosic. Zaluje, ze wczesnije nie cwiczylam systematycznie. Chyba sobie zrobie fotke z moim tylem a potem porownam za nastpne 10 h. Zreszto jak nie przynosi takich efektow ja obiecuja to I tak trzeba cos cwiczyc a ja na razie nie mam jak chodzic . I najwazniejsze dla mnie, nie bola mnie plecy przy lopatkach, bo tam mialam bardzo scisniete miesnie, ze musialam chodzic na kreglarza na elektoro masarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Izulek, a cóżeś zrobila? chyba na silce to kuku>??? Czarnulko, pewnie mozna trudniejsza wersje zakupic na allegro?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
To powyzej to ja Lusy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, sprawdzilam Ci. na allegro jest tylko jedna ksiazka pod tym tytulem . Jest ona uzywana I wersji anglo jezycznej. 9999http://allegro.pl/listing/listing.php?order=m&string=Callan+Pinckney+super+callanetics&search_scope=category-91482&bmatch=seng-v6-p-sm-isqm-1-ce-0113 Te cwiczenia byly popularne dawno temu, teraz odeszly do lamusa. Szkoda, bo jak dla mnie sa super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy nadciagnelam miesnie i sciegna oraz staw przez.......... Buty!!!!!!! X Mama ani 1400-1500kcal spokojnie mozesz jesc Ile kg chcesz zrzucic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×