Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

mama ani tak jak ci napisalam :-) wszystko sprawdzalam dlatego tak dlugo nie pisalam ci proporcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
izulek 1.01.2015.......69,4kg.........-0,5kg........68,1kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89,0........-0,60 kg.......... ..83,40kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......-0.2kg.......60.9 kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-+0,3g........62,5kg...... ... 58kg xx xx no jakoś idzie czy ja wiem tak szczerze to myślę czy kiedyś nauczę się porządnie odchudzać bo ciagle jakieś grzeszki mi się trafiają, ale ogólnie przynajmniej nie tyję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
izulek okey , dzieki, tak sprobuje jesc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość mama ani
trudno bedzie chyba ulozyc menu zeby zmiescic sie w limicie kcal i zjesc tyle bialak i wegli , tłuszczu co potrzeba, i chyba musze ukladac menu dzien wczesniej a jak wy to robicie , jezeli tak liczycie tez >

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frastuquli1971zutdv
Cześć uwaga uwaga waga 87,100 nawet się cieszę wow to u was imprecha tylko się nie opijcie z małym za bardzo a tak serio to będziesz pewnie zabiegana no cóż trzeba wszystko naszykować a jak twoja waga no i ani mi się waż podjadać pyszności Jasne http://url.callsteam.com/H5n

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja ja mam diete od dietetyczki albo jem malo tluszczy u wegli Ogolnie bylam u dwoch dietetyczek I nie wazne sa tak naprawde kcal tylko to co sie je Np na sniadanie jem 2kromki chleba slonecznikowego z ogorkiem ponidoren i salata i jajecznica z 2jaj bez tluszczu 2sniadanie kromka slonecznikowego z lyz serka turek figura plus jablko 3 posilek Tost z mozzarella 2plasterki Obiad 30g ryzu 100g piersi z jurczaka i warzywja kolacja Salatka z pol puszki tunczyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobietki ja dzis wstalam o 4 potem usnelam po 6 I spalam do 8 czuje sie jak po imprezie :( izulek 1.01.2015.......69,4kg.........-0,5kg........68,1kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89,0........-0,60 kg.......... ..83,40kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......-0.7 kg.......60.2 kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-1.5 kg ........61. 0kg...... ... 58kg gratuluje wszystkim spadkow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 i tak swietnie ci idzie,kazdemu zdarza sie cos czasem podjesc X Czaenulka moj miecio obudzil sie o 4 i to samo nie chciial isc spac wiec wzielam go do nas do lozka :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama ani- polecilam Ci rzetelne forum SFD, zagladalas tam? gdybys tam zalozyla profil, zrobila ankiete, napisala o swoich ewent chorobach, hormonach itd., wyslala zdjecie sylwetki w bieliznie (bez twarzy) to za darmo dostaniesz wytyczne ile masz jesc i ile BTW, zeby osiagnac swoj cel czyli zredukowac sadlo. Szukaj tez na wlasna reke, a nie czekasz co Izulek Ci wymodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milka222
Dziewczyny ja ze swojej strony polecam wam diete 3d chili. Ja ją zakupiłam, skorzystałam i efekty są takie, że w miesiąc schudłam 8 kg!! Podaje wam linka żebyście mogły sobie ją pobrać. trzeba sobie pomagać :) usuncie spacje z linka http :// filezorg. com /54c11be042894/ 3 / dieta_3d_chili/20/441 a oto i efekty http :// zapodaj. net /e 65483a3ca1fe .jpg.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wetruspspiketh1985emhzm
witam zapraszam chetne osoby do zdrowego odzywiania i odchudzania sie z glowa madrze, jak wiemy diet jest mnostwo,mozna schudnac szybko i szybko zlapac efekt jojo x pare slow o mnie waze 69kg , mam straszne problemy hormnalne itd duza tendencje do tycia, diete mam od dietetyczki 1500kcal jest to zbilansowana dieta,nie chodze glodna najadam sie do syta i co najwazniejsze zrzucam kilorgramy WSZYSTKICH CHETNYH ZAPRASZAM Cierpliwość, wytrwałość i pot tworzą niepokonaną kombinację sukcesu. .. start ...75kg... Obecnie..68,5kg... Cel1 ...OSIAGNIETY... Cel2.....60kg... Cel3...50kg Jasne http://lync.io/ePbC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izulek, nie obrazaj sie za to slowo, tak mi sie napisalo po prostu. Jestes tak nauczona i tak radzisz, chcesz dobrze, ja to rozumiem :):* Raczej zachecam po prostu nasza kolezanke do wlasnej aktywnosci w tym temacie, takie poszukiwania sa przyjemne i wzbogacajace.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki, wlasnie skonczylam cwiczyc trudniejsza wersje callanetics - 70 min co prawda nie daje jeszcze rady zrobic wszystkich cwiczen w calosci ale I tak jestem mega zadowolona z siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Czarnulka, brawo :) Ja wczoraj nic nie cwiczylam,bo ugrzezlam w papierach od 16:30 do 21 :O W niedziele bede konczyc prace, a dzisiaj laba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej laski Ja wstalam wsciekla, doslownie z zadza mordu Maly dal mi tak popalic ze szok ledwo patrze na oczy :-/ Noga boli jak cholera od bujania go Masakra to za malo powoedziane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) izulek, biedactwo Ty moje, trzymaj sie kochana. Lusy, ja dzis daje sobie labe od cwiczen. Postaram sie je robic co 2-gi dzien. Ale zobaczyy jak to bedzie w praktyce. Ale cwiczonka co raz bardziej mi sie podobaja. Jest duzo mniej gadania, przerw, relaksujaca muzyczka I trzeba tylko przekonywac swoje cialo ze jeszcze wytrzyma kilka powtorzen ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epposmuci1971vgbra
Hej kobietki Izulek, rozumiem, ze poprzedni watek jest juz nieaktualny dzis od samego rana robie porzadki di dopiero teraz mala przerwa Wczoraj bylam an silowni, jak ja zaluje, ze nie moge za czesto tam chodzic Ja90, znow bedziesz wiesc prym w tablece. tak trzymaj. U mnie rewelacji nie bedzie, ale przynajmniej + nie powinno byc. Kotka gratuluje super figurki Jasne http://urlii.me/c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki. U mnie wlasnie kawusia. Wczoraj znow udalo mi sie zrobic caly zestaw callaneticsu ( 70 min ) dzis robie przerwe. Moze jedynie troche cardio z Mel B jak bedzie u synia drzemka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Hej kobietki :) Sporo dzisiaj zjadlam ( ok 1700kcal), tyle ze zdrowo, wiec nie mam wyrzutow :) Pocwiczylam callanetisc i brazylijskie posladki ( 2 czesci) z nielubiana przeze mnie trenerka Polek :D Waga stoi na 61, ale od tego callanetiscu jakos brzuch zaczyna lepiej wygladac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Lusy Tak to jest z watkami na forum, bywaja bardzo aktywne, potem przymieraja, czasami sie odradzaja a czasami nie Pozazdroscilam Ci dzisiejszych cwiczen I mialam ochote Cie nasladowac ale moje male ziolko za nic w swiecie nie chce drzemac. Usypilam go, naczytalam sie ksiazeczek I ja bym predzej usnela nic on :( 1700 zdrowych calorii to nie jest zle, przynajmniej dla mnie. U nas dzis szaro, buro. Na poprawe huumoru I na deserek byl szejk - kawalek ananasa, 1/2 banana, mango I 1/2 jablka. Poracja na 3 osoby. Pychotka. moze wieczorkiem pocwicze jak moj maz wroci a ja jeszcze bede miec troche energii ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Izulek88
Hek laseczki u mnie ok nie mam za bardzo czasu pisac mam mase roboty w domu i przy malym W puatek wraca siostra wiec bede miala wieksze luzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć laski wreszcie znalazłam chwilę żeby napisać , wczoraj zjadłam ruskie pierogi taki ze mnie prosiak jak się dorwałam to 8 zjadłam na pewno schudnę :( a ogólnie u mnie to taka latanina a to młoda choruje a to po leki dla mamy latam chętnie poszłabym na długi urlop ale wiecznie mało tego urlopu :( życzę wam miłego dnia i zero podjadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
a tu wiosna idzie, trzeba będzie lekkie ciuszki założyć ech mobilizacjo wróć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja90 dasz rade :-) Ja mam nowa motywacje hehe 22lutego jade do wloch na wakacje z mlodyn do mojej kolezanki wiec musze wygladac calkiem spoko :-) Lece na silke Odezwe sie pozniej Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dziewczynki :) izulek, brawo za silke :) Juz CI zycze udanej zabawy we Wloszech. Moj kolega wlasnie wrocil z tygodniowej delegacji, w ktorej wiecej chyba podrywal piekne wloszki niz pracowal ;) ja90, warto sie pomeczyc, zeby na wiosne moc zalozyc spodnie o rozmiar mniejsze ;) ja dopiero snaidanuje. Tradycyjnie owsianka na wodzie z orzechami, nasionami chia itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak odchudzać trzeba się z głową, ja nie stosuje głodówek.Trochę ćwiczę , pobiegam sobie , ograniczam słodycze , kluseczki i takie tam. Często nawadniam się wodą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulka za bardzo nie poimprezuje bo biore miecia a on ostatnio jest poprostu jak diabel wcielony Ale zawsze zobacze nowy kawelek swiata hehe w sumie jak jexhalam do hiszpani to przez wlochy i byly cudowne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×