Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

izulek88

zdrowe odzywianie i madre odchudzanie

Polecane posty

Gość evka50
czesc ja90,, znalazłam cie, trzymaj sie diety, trzymam za ciebie kciuki cały czas, i myslami jestem z toba, ja ostatnio popłynełam ale od dzis wracam na własciwy tor przynajmniej zamierzam, mozecie mnie dopisac do tabelki? postaram sie tu zagladac****isac, słodycze wywalone, lista zakupów dietetycznych zrobiona wcinam teraz serek wiejski z kromka chl pełnoziarnistego i jabłko, planuje pisac co zjadłam i ile kcal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) U mnie dzis na obiad fasolka po bretonsku, moze nie do konca dietetyczne danie ale zamiast kielbasy dodalam troszke polendwicy, bedzie bez chleba oczywiscie :) Nie wiem czy uda mi sie pocwiczyc, bo niestety jestem na antybiotyku, moje niesczesne zatoki sie odezwaly :( Izulek, I tak bedziesz zadowolona z wyjazdu :) Ewa, super, ze jednak postanowilas sie ogarnac :) Lusy, gdzie sie podziewasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
🖐️ jakos mam tak napiety grafik ostatnio, ze ciezko wpasc. ale czas na cwiczenia zawsze znajduje, w przeciwnym wypadku mam wyrzuty sumienia i nie spie :classic_cool:/ czarnulko, callanetics cwicze sobie i widze efekty juz! Ostatnio tez wrzucam 12min posladki z chodakowska. No, a w sobote ide po raz pierwszy na trening z trenerka, jestem mega ciekawa jak to bedzie. licze, ze ulozy mi super trening, ktory bedzie mi dawac solidnie w d**e. do lata trzeba sie zrobic troche, zeby czuc sie swobodnie na plazy. Iza, gdzie jedziesz do tcyh Wloch, w sensie ktora czesc? Wlochy sa zroznicowane, ale w wiekszosci przepiekne. Wiec juz zazdroszcze. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lucy jade do czesci kolo bari :-) martwie sie jak sama poradze z misiem w srodze do lotniska X. Wczoraj bylam uszczesliwiona ze bylam na silce a dzis kontuzja znow sie odezwala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie Iza. Z Bari pochodziła Bona Sforza, żona naszego króla Zygmunta I Starego ;) X Moja waga: 60,7 ja juz z kawa i owsianka. gardło boli, katar, a jutro trening, bu 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zulek 1.01.2015.......69,4kg.........-0,8kg........67,3kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89,0........-0,60 kg.......... ..83,40kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......-0.2kg.......60.9 kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-+0,3g........62,5kg...... ... 58kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
spojrz w lustro twoje zycie to wynik twoich wyborow bo jestes slaba psycicznie i nie wiesz ze sa inne mozliwosci na zycie poza tym co uczyli cie ograniczeni polacy 333 www.youtube.com/watch?v=H8dqeVcRT4g

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
cześć dziewczyny cześć Evka fajnie że jesteś, ano widzisz u mnie też różnie tak naprawdę to w tym czasie powinnam już cieszyć się fajną figurą od kiedy tak miaucze że chce schudnąć ale ciągle dyscypliny za mało, cóż staram się cieszyć kadżym małym sukcesem dziś waga pokazała 83,00 lepiej to niż w drugą stronę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
izulek 1.01.2015.......69,4kg.........-0,8kg........67,3kg.. . ......60kg Ja90 11.08.2014.........89,0........-0,40 kg.......... ..83,0kg .......70kg czarnula75 03.08.2014.........67,6kg......-0.2kg.......60.9 kg....... .. ....58kg LUSYdePalma 14.12.2014........63,2kg.......-+0,3g........62,5kg...... ... 58kg Evka50....30.01.2015...... xx wow Izulek dobra waga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) jezeli to nie problem to wage podam jutro. Wczoraj byla u mnie kolacja po ktorej zawsze nastpenego dnia jestem ciezsza - sushi I salatka z wodorostow. izulek, tradycyjnie podalas tablke z moja waga ale z przed 2 tygodni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmm... Czarnulka to byla piersza tabelka od konca strony ktora znalazlam Dziwne Jutro moze zrobie nowa tabelke z nowym miesiacem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza, nic sie nie stalo. Jutro i tak bede podawac wage, mam nadzieje, ze jednak bedzie mniejsza niz dzis. Ciagle mnie boli lepetyna, pogoda do niczego i nie ma jak wyjsc na spacer z dzieckiem. Wszystko beeeeeeeeeeeeeeee. Dobrze, ze jutro sobota :) A co u reszty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ta tabelka jest klamliwa. IZULEK, JA WAZE 60,7 !!!!!!!!!!!!! Hahaha :D :classic_cool: Ale ogolnie to malo istotne. W koncu wazne, ze ja wiem ile waze :D jestem juz zdrowa i jutro ide na professional trenning 🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z ta tabelka to w ogole sredni pomysl. Tak malo osob tu pisze, ze spokojnie mozna by sie zorientowac kto ile wazy itd. z samych postow :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sama korzystam z tabletek zielonakawamax.pl i szczerze polecam, zmniejsza łaknienie przez co prościej jest wytrzymać bez podjadania między posiłkami + stymuluje organizm do szybszego spalania tłuszczyku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gieniapolka
Same tabletki nie powodują chudnięcia, ale znacznie wspomagają dietę i ograniczają łaknienie.. Ja biorę amerykańskie iq green z wyciągiem z zielonej kawy pomagają mi przy mojej ciężkiej diecie nie podjadam i na prawdę dobrze się czuje, schudłam już jakieś 5 kg ;) Jest fajnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie kobietki :) Niestety przez ostatni tydzien nie schudlam ani grama. Moja waga to wciaz 60.2 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulka lepsze zero niz plusik :-) u mnie dzis malo dietkowo leze i czytam ksiazke mialam isc na silownie ale niefortunnie postawilam stope i znow boli :-/ mam nadzieje ze do poniedzialku bedzie ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Hej laseczki :* Bylam wczoraj na pierwszym treningu z trenerka. Bylo super. Tyle powiem :) Jestem mega zadowolona. Pomierzyla mnie pod katem miesni, tluszczu. Oj duzo pracy mnie czeka, ale motywacja jeszcze wzrosla. Mma zalozona karte do ktorej wyniki i pomiary bedziemy wpisywac. Poorbione zdjecia, zeby porownac przed i po. Zaden trneing ktory robilam sama nie byl tak intensywny. wiec okazuje sie, ze jestem osoba ktora musi miec i czuc bat nad soba, bo inaczej za bardzo sobie poblazam :P Ogolnie trenerka orzekla, ze mam na sobie rodzaj tluszczu latwy do rozbicia i pozbycia sie ( cokolwiek to znaczy). Jutro na 10 jestem znow umowiona na cwiczenia. teraz juz zupeknie przeszla mi ochota na cokolwiek niezdrowego, nie tyle sie czlek meczy, zeby wszystko zaprzepascic glupimi zachciankami. wszystko jest w glowie,. mam wielka nadzieje, ze uda mi sie do lata troszke zmienic swoj wyglad i konsystencja ciala ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lusy, jak ja CI zazdroszcze takiego teningu. TY juz I tak masz niezla wage, a teraz jeszcze wszystko wymodelujesz. Normalnie cialo bedziesz miec jak marzenie a Twoj facet bedzie mial dosc wakacji z Toba, ze wzgledu na zachwyt innych facetow ;) Ale cwicz kochana, jak masz taka okazje. Ja na razie musze sie zadowolic moim callanetisem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LusydePALMA
Czarnulko, ja sie obawiam jutrzejszego treningu, bo mam koszmarne zakwasy na calej dlugosci rak, pod pachami i w gornej czesci klatki. Masakra jakas... Rece mam slabe jak cholera 😠 Wczorajszy trening mam caly skrupultanie zanotowany; wg kolejnosci, ilosci serii i powt. Widze, ze ona ma tak, ze kazde mi robic 3x15. Wczoraj jedynym obciazeniem bylam ja sama lub talerz 2kg lub pilka 2,5kg. wykonywalam tez cwiczenia z pilka gimnastyka, plank ( dwa razy po 10sek.!!!cos za dlugo wg mnie, nie wiem czy nie pilonowala mi techniki?? czy ja taka dobra? watpliwe....); przerobilam wszystkie partie miesniowe. Ale najbardziej w kosc dostaly lapska; w pozostalych nie mam zadnych zakwasow. Ale co sie okazuje...moja kondycja lezy i kwiczy :O po 10min interwalow na orbim ( ona mi ustawila jakies obciazenia tam itd itp) myslalam, ze ducha wyzione :O :classic_cool: Oby byli ze mnie ludzie, bo na razie to wrak czleka jestem :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Chciałabym do was dołączyć :) Może przy waszym wsparciu będę miała więcej motywacji do działania. Moja obecna waga to 72 kg i bardzo źle się z nią czuje, z racji tego że karmię synka piersią na razie tabletki nie chodzą w grę ograniczam jedzenie choć różnie bywa (straszny ze mnie łakomczuch) a przede wszystkim wzięłam się za ćwiczenia. Chciałabym do lata troszkę zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja90
Alime witaj u nas , w grupie siła zapraszamy . Raz nam idzie lepiej raz gorzej ale staramy się wspierać więc zaglądaj jak znajdziesz chwilkę . Napisz ile masz wzrostu przy swojej wadze bo jak ktoś wysoki to lepiej się to rozkłada :) A jak tam u was dziewczyny? mnie strasznie naszło na słodkie kupiłam batonika mam go zamiar jeść dwa dni hhmmmm sprtyne nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka u mnie w miare dietetycznie. wlasnie sie pakuje bo jade do krakowa na dwa dni. wczoraj polakomilam sie na kawalek pizzy po 22 ale od czasu do czasu kazdemu wolno. do pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy ktoś tutaj próbował samodzielnie suszyć banany? Chodzi mi o plastry wysuszone takie jak można kupić na bazarku lub w sklepie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anik 31
Hej, witam ponownie po dluzszym milczeniu (bylam w Polsce bez dostepu do netu). Zanim zaczne diete od Izulka postanowilam poradzic sie lekarza, czy moje hormony nie maja z tym tyciem czegos wspolnego, i omal mu nie wydrapalam oczu. Lekarz stwierdzil, ze hormony nie maja tu nic do rzeczy, po prostu musze sie obzerac, bo bez jedzenia bym nie tyla!!!!! A jak wytlumaczy fakt, ze przez miesiac po wycieciu migdalkow jadlam tyle, co kot naplakal i przytylam?!?! Najgorsze jest to, ze kazdy ginekolog mowi to samo. Tak wiec od jutra przechodze na diete Izulka. Oby zadzialala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) dzięki za przyjęcie ja to raczej do niskich osób należę mam 167 cm wzrostu wiec u mnie taka waga wygląda bardzo źle, nigdy nie byłam szczuplutka ale ponad 70 kg to stanowczo za dużo. W sumie to trochę mi po ciążach zostało, a reszty dorobiłam się siedząc na wychowawczym i wymyślając co rusz jakieś pyszności, lubię gotować a jeszcze bardziej piec no i niestety lubię też jeść, ale koniec wymówek. Moje obecne postanowienie to jak najmniej cukru jak najmniej tłuszczu i soli, nie jem absolutnie nic po 17.00 tylko woda lub herbatka miętowa, ostatecznie guma do żucia. Z tym wieczornym nie jedzeniem trwam już prawie 2 miesiące i czuje się lepiej tak ogólnie lepiej się wysypiam mam więcej energii, początki były trudne ale warto. Do tego staram się ćwiczyć, szybkie spacerki no i zobaczymy co dalej będzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×