Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Beatka12

Jak żyć bez kochanka 2

Polecane posty

Gość gość
Żałosny człowieku, ciekawe co córki by powiedziały gdyby przeczytały co tutaj ich tatuś wypisuje. Przynosisz im straszny wstyd, nie ogarniasz tego tym małym mózgiem ? Poniżasz swoją rodzinę idioto. Nie wspomnę o ich matce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co takie pustki? ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdzie Beata?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin Wilku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wilk nie podciera o***tu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Beata jak minal dzien? Za kim dzisiaj tesknisz za mezem czy kochankiem? Maz za granica? A kochanek na miejscu:) Wielka pokusa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Wilku jakoś nie tęsknię ani za mężem ani za kochankiem. Tęsknię za urlopem :) Super mi jest tak same .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ehe i stąd te zaloty i propozycje masażu :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata daj spokoj a seksu ci nie brakuje??? Ktory ty masz dzien cyklu owulacyjnego teraz ze jestes taka na nie jesli chodzi o seks i mezczyzn:)??? Bo to chyba nie sa okolice owulacji:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata Dawaj jakiegos zmyslowego i seksownego avatara niech chlopaki na ERO szaleja za toba:) Wiesz ze mezczyzni sa wzrokowcami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku owulację mam w niedzielę jak już chcesz wiedzieć:-P. Jakoś nie mam ochoty i tyle ,można się przyzwyczaić do nie robienia tego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No mi jakoś koleżanki masażu nie robią...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata kiedy kolezance zrobilem po kolezensku taki masaz ze do dzisiaj na samo wspomnienie jak mowi splywa podnieceniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata przyzwyczaic sie to mozna do bycia martwym a nie braku namietnosci w niedziele sie zacznie omijaj szerokim lukiem wtedy kochanka bo mezczyzni maja 6 zmysl w takich sprawach:) Jak wyczuje ze masz owulacje i jestes mieciutka to zapoluje i nie bedzie litosci a ty ulegniesz mu z rozkosza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beata jak masz takie dobre serce i kumplom robisz bezinteresownie masaze to chyba cie uwielbiaja i musisz byc baaaaaaaaardzo lubiana:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku to jest koniec ,więc nie roztrząsam ,to jest rozdział zamknięty .No to jestem martwa ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haft!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wilku mam dużo znajomych ,jedni mnie lubią inni nie,ale nie narzekam na nudę .:).Oczywiście to są tylko znajomi,bez podtekstów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPRITTT
Witam laski co tam slychac cos zawiesz się znowu ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja pie----- rdole! wilku ty masz zjehany beret! a ta beata to glupia p***a-wez mu jeszcze napisz jakie go wno dzis zrobilas-miekkie czy twarde! Starzy jestescie a glupi ze az sie normalnie rzygac chce jak sie to czyta! owulacje..hehheheheh! zal a ta wariatka sie spowiada ze ma w niedziele.Zalosna babo! do garow! do dzieci a nie tu farmazony wypisywac! niech ci przed oczami twoje dzieci stana jaka maja matke! myslenie nie boli glupia krowo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×