Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Ja też wolę bez. Ale czasem miło jest kogoś unieruchomić ;) lub zdać się na łaskę... Tak dla odmiany :D x Gdybym była napalona a gumki by nie było pod ręką to poszłoby bez gumki. Nie ma takiej opcji, że ktoś by szedł do sklepu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niedobra :D Powinnaś dostać lanie na ten Twój najładniejszy tyłeczek :P Już się zmartwiłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale uciekł mi watek z kobietą-bykiem. Jak nie wzięła na rogi znaczy się nie miałeś diablicy? :D x Już ja Cię znam Czwóreczko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zestaw mlodego odkrywcy ;) opaska na oczy, kajdanki, pejcz i pasek (z braku linki) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myszołowie, szukajcie a znajdziecie ;) itd. Swoją drogą to strasznie niepoprawne, że mi się kojarzy ten fragment bardzo erotycznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, tamto zdjęcie było bardzo podobne :) x 4, to możemy się zgrać z tym pejczem :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aby tak krępować dłońmi to trzeba mieć zasięg, że ho ho! A i wiesz... łapka jest mile widziana a właściwie mile przyjmowana na innych częściach rozgrzanego ciała ;) x No niestety Sis. Błędnie! Części ciała mamy takie same i się puzzle nie składają. Ale i tak jest dobrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×