Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

a co nie mowie prawdy??? tak wlasnie patrzylam i chyba jak tak dalej pojdzie, to trzeba bedzie, w tym roku drzewa do kominka kupic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapomniałam wczoraj powiedzieć dobranoc...ach jaka ja roztargniona jestem:-Pspędziło mi to sen z powiektzn prawie, bo coś mi się jednak udało przyśnić:-P A wiec nadrabiam...dobranoc:-) i Od razu Dzień dobry-na dziś, bo mnie się już dzień zaczął:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czwórcia! Ty mi się Sis wykończysz. O 3 wstajesz? :D Znowu? Chyba bym się nie kładła. Dzień dobry wilgotny wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironio zapraszam do mnie,może nareszcie się wyśpisz:)a może nie...;) eLKa ten dzień to tak wszędzie wilgotny?;) dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak jakoś wyszło, że nic mi suchego nie zostało ;) A Ty tutaj o tej porze? :) Szaleństwo. Hmmm czy moje wieczorne życzenia się spełniły?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mam nadzieję że wzięłaś zapasowe majtki na zmianę bo mi się tydzień bardzo turystycznie zaczął:) jeszcze się nie spełniły,ale nie upadam na duchu... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak to nie był początek dnia:-P zasnęłam i właśnie się obudziłam...i to chyba był kiepski pomysł, bo czuję się jak przejechana przez czołg:-D Oj Lubię:-) wierz mi, że z takich powodów jakie ja mam, też sama byś tej o 3 wstawała całkiem chętnie;-) Panie G;-) czyżbyś miał tak niesamowicie wygodne łóżko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ironio z przyjemnością wstawałbym za Ciebie:) a łóżeczko mam wybitnie wygodne... i nie tylko;) aha! nie wiem czy wiecie,ale wiosna się zaczęła... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :) w piekny poranek... slonce pieknie wschodzi... ptaszki daja koncert i czuc wiosne w powietrzu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Wiosna? termometr mówi co innego a wilgoć wisi w powietrzu od wczorajszego wieczora. No ale żeby nie było że tylko marudzę, przesyłam wszystkim uśmiech na nowy tydzień :D🌻🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od wczoraj mamy wiosnę meteorologiczną,kalendarzowa za trzy tygodnie a prawdziwa..., któż to wie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstałbyś za mnie? Tak zupełnie bezinteresownie? Nie wierzę:-P no chyba, że jesteś panem idealnym;-) Oj czuć wiosnę, czuć:-)jest pięknie, słonecznie, świeżo...aż uśmiech sam się pojawia na ustach:-) a na termometry można jeszcze przez jakiś czas nie spoglądać:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do ideału mi jeszcze bardzo dużo brakuje,ale takie nocne (bezinteresowne!) wstawanie było bardzo przyjemne i dawało dużo radości:) a na termometr radzę rzucić okiem dopiero za parę godzin:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wzięłam zapasowe ale nie z takiego powodu o jakim myślisz :P Czwórko, mówisz? Eee są tylko 2 podwody dla których wstałabym o 3. Jakaś super praca gdzie płaciliby mi za to niemałe pieniądze lub super seks.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
403 - Forbidden: Access is denied. Tak mi odpowiedział serwer ;) To chyba wskazówka od losu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dobrze G;-) kobiety jednak nie lubią zupełnych ideałów:-P A jaki ten jeszcze jeden powód? Sis, super praca do której trzeba wstać o 3? Kojarzy mi się tylko piekarz;-)to chyba jednak średnio super:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no tak...,jeszcze nie dorosłaś... :( są takie małe powody dla których warto wstać w środku nocy:) Ironio ja nie miałbym nic przeciwko ciepłej bułeczce z rana:) nawet gdybym miał być piekarzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dorosłam! Chociaż czasem tego żałuję :P Zwyczajnie nie widzę innych powodów. A taka praca to np makler giełdowy badający rynki zagraniczne... Chociaż w piekarni ładnie pachnie :) To na pewno nie jest to praca dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie żałuj:) dojrzałe owoce są smaczniejsze...;) to może poranna wymiana bułeczek?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze popchnę na do widzenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze raz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no już:) miłego dnia wszystkim:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brawo, strona jest usatysfakcjonowana, że pchanie odbyło się sprawnie, profesjonalnie i w końcu odpowiednim sprzętem :D x Sis, chyba czas zastanowić się nad stroną mniej/bardziej *****iwą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to chyba ja też nie dorosłam:-(:-D Wczoraj na śniadanie lody, dziś bułki...oj niewymagający jesteś:-P Sis;-) ja mam jeszcze jeden powód:-) choć z jednym z Twoich się nieco łączy;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozwolę sobie przywitać się z Wami ;) dzień dobry, słoneczny :D 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×