Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Ale nie miało... serio. Nie płakaj :) Bo jeszcze Cię wezmą za białego misia i znowu na mnie będzie. Jeszcze mi autorstwo tego szlagieru ktoś przypisze :O Też przytulić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fridazzaplota
czesc wszystkim niekonsekwentnym :) 🖐️ ptaszko, podejdz do cioci fridy.. musze cie obejrzec dokladnie. stan blizej swiatla.. nie wsydz sie. przeciez piszesz w kawiarni, wiec wstydu nie masz :P .... nieeeeee.. twarz w porzadku.. gladka.. a teraz powieksz dekolt.. piekne cycusie.. mmmmm.. gladkie jak skorka brzoskwini. jestes zdrowa du.... przepraszam ;) zadnych oznak malpiej choroby nie widze.. sierscia tez nie obrastasz... czego facet nie wymysli... 😴 pomrucz mu. moze sie zasiersci :P:D .. slyszalam ze w zoo maja niedobory zwierzat 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech niech stracę :) Tylko torebeczkę odłóż ;) To wygodniej będzie :P I jeśli pomaga to się wydurniaj. x Cioteczko :D :D :D padłam ze śmiechu. Dobrze, że siedziałam to się nie potłukłam :P Uprzedzaj następnym razem o takich kontrolnych oględzinach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubisz jak Ci się głaszcze futerko? No :P to lepiej odłóż bo jeszcze nas ktoś weźmie za lees friends ;) Na chwilę chyba możesz odłożyć? w końcu czochram. Doceń Trzymaj się ciepło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dwie bratnie dusze w tym samym stanie ducha zawsze znajdą wspólny język (wspólną butelkę?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ty też masz doła? :( Ech to chyba ta jesień :O Wiem, że to marne pocieszenie ale jakby co to Ciebie też mogę przytulić. Chociaż tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dostawić jeszcze jedno krzesło czy rozłożyć kanapę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś wizualizuje szczęście :) Staram się myśleć pozytywnie i mogę Wam polewać. A jak już będziecie w stanie wskazującym na spożycie nie pozwalające na doczołganie się do łóżka to pomogę dotargać :) I położę rozbierając z zamkniętymi oczyma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Raz się upiłem tak,że nie mogłem się sam rozebrać,od tamtej pory uważam,że to nie dla mnie,ale razem możemy Koci ułożyć i przy stole nocne polaków rozmowy kontynuować...,np.:czego Ci jeszcze do szczęścia brakuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No złam jakiś stereotyp... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bardzo osobiste pytania zadajesz na forum publicum, w dodatku na takim ;) Rozumiem, że odpowiedzi powinny być dostosowane tematycznie? :P :D Hmm wtedy lista byłaby długa. Ale może zredukujmy ten wywar i zamknijmy w dwóch słowach. Dobry seks. To tyle w tematyce erotycznej pozostając. W innych lista jest dłuższa i już nie tak łatwa do kompensacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niekoniecznie,życie w ogóle jest banalne:) Braki da się uzupełnić,a nawet nadrobić;)trzeba tylko chcieć:) I tym optymistycznym akcentem pożegnam Cię i jak Koci wróci to powiedz Jej,że otwartą butelkę i kieliszek zostawiłem na stole... Spokojnej nocy:) Dobranoc😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszam na mojego bloga zabicmotyle.eu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekażę chociaż pewnie sama prędzej znajdzie bo i na mnie czas :) Dobrze, że pojawił się u Ciebie optymistyczny akcent :D To znaczy, że wizualizacja działa ;) Dobranoc i snów ponętnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te utwory to sa dobre gdy jest sie tak bardzo zdolowanym.... a ja jestem wrecz bezsilnie wsciekla.... na zycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholercia...chyba trafiłam na smutny zakątek;-) Łączę się z Lubię i chętnie też potulę:-)a co między czterema cyckami to nie między dwoma:-D tak że nastrój poprawiony-gwarantowany:-) A tak melancholijnie...to prawda, pisanie tu o głupotach pozwala się oderwać choć na chwilę od rzeczywistości, która potrafi strasznie skopać. Wiec generalnie jest na plus;-) A ja...tradycyjnie-dzień dobry wieczór:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zboczona bo późno ... ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość17
Zboczona jest z innych powodów :) a Ty przelewaj swoje to-tamto gdzies tam, jak masz w nadmiarze. Albo chomika kup lub rybki.. one tez chcą być kochane, serio, serio ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja mam taką teorię Smof tak chrapie,że obudził Ironię,która jako chronicznie niezaspokojona;) obudziła Go i pół kafe:D Dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ależ że gdzie??? Bardzo mnie to ciekawi Pusz :-D Myślisz Gościu, że to przez jego chrapanie? Hmm nie pamiętam Nieee połowy kafe nie mogłam obudzić nieee Aż tak nie krzyczałam Doktorku:-D w zimowy to nie możesz, bo jeszcze nie pora:-D Aha- i nie późno tylko wcześnie Gościu;-)o 3 to ja się obudziłam, a nie kładłam do łóżka:-D trochę długi będę mieć dzień:-Pznów:-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smofik musi miec powiadamianie smsem boo odpisuje w tych samych godzinach :D nooooo bo chyba nie siedzi tu non stop co?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×