Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Gość Cztery odsłony ironii
Na szczęście niektórzy nie muszą na razie wychodzić z łóżka Dzień dobry:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Zazdroszczę tym, którzy mogli się wyspać ;) MI nie było dane... ale nadrobię w weekend :D Za to miło mi się śniło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blednygosc
Bry znajdzie sie miejsce dla zblakanego wedrowca? hejka lubiekiedy 👄 hejka ktek doktorek czworeczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie działy się bo śniegu nie ma :( a i bałwany nie takie same :D ;) Cześć Rycerzu :) Dla Ciebie zawsze znajdzie się miejsce. Wędrowiec głody? spragniony? nieodziany? niewyspany? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bledny tfu prymitywny samcu, co w zamku nie ma nikogo to tu d**e tulisz? Ale jak mówi Wilk gość w dom Bóg w dom, nawijaj co u ciebie.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba przeczytałam co chciałam przeczytać :D Ale spoko, nawet lepiej :classic_cool: Rozbieraj się i masz zakaz spania :D Nooo to co teraz robimy? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taaaaa czwoteczka znow bedzie na mnie kolki ciosac bo spertoliny juz poczuly moj zapach. No co ja mam na to poradzic no? :D lubiekiedy jestes niezalogowana :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To pewnie Ci strasznie przykro, że już się zalogowałam? :P ;) A mandarynki, pomarańcze należy myć przed spożyciem :D W to czym kto myje nie wnikajmy. Wnikajmy w inne rzeczy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiu wole jak jestes lemurkiem. Bo wiesz jakos takie gapcio mmmmm nic tylo ... dac do miski i patrzec jak jesz ;) sorki ze sie nie przelogowalam ale w smie bledny to ja a ja to bledny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rycerz :D a wpindolił Ci ktoś kiedyś lancą na goły tyłek? :D ;) Lubiękiedy doktor jest Zwierzątkiem :) I lubiękiedy je. Ma rozkoszny jęzorek :D x Gdybyś nie nabłędził to może bym uwierzyła ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pysiu haha, bledny każdej tak gadasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×