Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Tam był cały tramwaj! a u mnie jeszcze więcej - pociąg ;) Fabuła jak w filmie koncentrowała się na szeroko pojętych relacjach międzyludzkich, emocjach, pragnieniach, żądzach i przekraczaniu granic... wielu granic. Ciekawe były również widoki za oknem. Hmmm, jesteś podobny do Marlona Lemurku? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Doktorku zerżnij dupsko LK bo chyba jej dziada brak ostatnio?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wygrzebię,wyciągnę,otrzepię z kurzu i podniosę bo wstyd dzień dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Wstyd to kraść i z krzesła spaść? Tak to było? ;) Gościu, dziękuję za troskę ale niepotrzebnie o mnie myślisz :) już Ty się o mój tyłek nie martw :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno ciało choć wiele członków? :D ;) Wystarczy mi jeden byleby prawidłowo umiejscowiony :P Ale nie... gdybyś był ze mną jednym ciałem trzymałbyś łapki na moich piersiach a nie na klawiaturze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ;) W przedświątecznym szale spotkań i wigilii uciekł mi wpis o sięganiu lemurzymi łapkami ;) Cóż, jest nadzieja, że gdy nie będą pieściły sutków pobłądzą w innych rejonach :D x Koc*****eczesz sernik na Święta? ;) Jadłam wczoraj wyborny i teraz mam kulinarny cel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe nie wiedziałam, ze lemury są takimi koneserami sernika ;) u mnie co prawda dotychczas królowała szarlotka ale! podczas dążenie do doskonałośc***ewnie kilka kilogramów twarogu przemielę ;) i jak już ją pozyskam to podeślę Ci DHL'em albo zrobimy sobie imprezę :D Pusz też kocha serniki z tego co pamiętam ;) Tylko nie wiem... może tylko z Kocich łapek :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe raczej nie zamierzam mieć ale kto wie! może Ci się fuksnie ;) A wiesz, mam fajne piersi pod ręką. Może Ci je podesłać? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba wystraszyłam Doka 😭 No doobra poka chociaż smakowy ;) x Rycerzu! Że tak dla mnie? Specjalnie dedykowany? Podpadasz :D Przyznaj się, chcesz seksu czy pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeby pokazywać kubki smakowe, musiałbym mieć jakiś bardzo istotny powód ;) A w ogóle to dzień dobry. Codziennie, kiedy wstajecie, pomyślcie, że znów o dzień bliżej do wiosny :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ooo nowy Lemuś :) Taki jakby odmłodzony :D no no ;) Zawsze możesz obdarzyć mnie małą złośliwostką w tym temacie i po prostu mi go wytknąć. Język znaczy ;) A ja się zbliżę by obejrzeć kubki, zaczaję się, i... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×