Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Cześć Koci :D Lemur, ja ma myśleć za Ciebie? :O No dobra podpowiem Ci. zaczerpnąć trzeba cipkowatości na swój język i podać dalej :D ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubiękiedy prowokujesz ;) ale to Ty pierwsza użyłaś zwrotu "podać dalej" i wszystko było w kontekście Twojego postu z 14:31 że masz ochotę na cıpkowate smaki :P więc naturalnie zapodam Tobie do skosztowania :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to całe szczęście, że mi :) Zamykam oczy, otwieram budzie i zastygam w oczekiwaniu ;) Aż żal iść do domu :( Obiecaj mi, że wrócimy do tematu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie napisałam nic o pokryciu x Neseser Ty bądź grzeczny bo nie naoliwię Ci zawiasów :P Będziesz skrzypiał jak często używane łózko i żadna Cię nie zechce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie w łóżku nie siedzisz/leżysz/klęczysz/ kucasz/jęczysz/mruczysz/dochodzisz... więc jakiego Cię wolę nie ma najmniejszego znaczenia :P ;) Ale jakiego lubiękiedy to wiesz. Złóż przyrzeczenie jak Pannie Migotce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra. Jesli Migotka to kraina muminkow. Nie pamietam co tam migotce ktos przysegal ale polece po bandzie i postaram sie oddac klimat przyrzekam iz nie pozwole aby w krainie muminkow zawitaly susza i spekana ziemia. Obiecujem ze bendem podlewal, uwielbial kazde zdzblo, dbal o kazdego kwiatka bo... bo lubiekiedy stapasz po tej ziemi walizeczko :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łoo Panie :D Akurat po muminkowie nie stąpam :D Tylko Cie proszę wodą podlewaj, wodą a nie tym z węża ;) Doceniam przesłanie. Chociaz to co obiecał Migotce Muminek - codzienne całowanie muszelki- też jest pięknym!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×