Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Cztery odsłony ironii

łamiąc stereotypy...niekonsekwentnie

Polecane posty

Dobry wieczór ;) Widzę, ze zamachów na Jego Puszystą Mość mamy część dalszą :D Ty sprawdź lepiej czy masz całe futerko bo ostatnio tutaj Czwóreczka chciała skórką z Ciebie kajdanki otulać ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lubię:PJa chciałam??? nie przypominam sobie Oj Smof, Smof ja tak dalej pójdzie to Cię mała dziewczynka różowym, czterokołowym rowerkiem w końcu rozjedzie:P A ta ściana za tę bezczelność powinna się teraz sama odbudować:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktoś ma widocznie zlecenie na Ciebie ;) Wiesz, zima idzie naturalne futra wracają do łask :D x Czwóreczko, może masz rację i mi się śniło ;) Ale prawie pewna jestem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I kamper i holender i ściana, wszyscy byli opłaceni. I wszyscy zostali unicestwieni za niewykonanie zadania. Masz ich krew, tynk i olej silnikowy na rękach! Poddaj się! Nie siej zagłady. Przed przeznaczeniem nie uciekniesz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też idę ;) A toi był żart :P Wiesz, ze ci dobrze życzę więc nie dramatyzuj :P Dobranoc wszystkim ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dooobry ;) "mokra woda, jest ciepla i mokra" to podobna oczywista oczywistość jak to, że "tanie wino jest dobre bo jest dobre i tanie" :D x Ok, ja wiem, że dziś jest dzień loda ale wczoraj już jadłam! Dziś poprosze o masaż :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałabym ale mi chwilowo tyłek do krzesła przyrósł ;) Możesz na siedząco? ja lubiękiedy siedzisz na krzesełku i bierzesz mnie na kolana jednocześnie biorąc mnie... :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :) byle do weekendu... smof a cos ty w halii koparka robil? tez mam ochote na masaz... niestety patje na wakacjach w tym tygodniu. poczekam do stycznia i sobie odbije ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba tak to będzie faktycznie, że trzeba czekać do wiosny :( Życie nam ucieka! ale za to woda w Bałtyku cieplejsza będzie :P :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niekoniecznie. Bałtyk jesienią długo trzyma ciepło, ale za to wiosną powoli się ogrzewa. Jeszcze w maju woda bywa pioruńsko zimna :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kotka poes
bedzie plusk, krzyk, sterczace sutki, fale drzenia, klapiace zeby, obys wtedy miedzy tymi zebami nie byl doc :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem czy to dobry pomysł byś był wtedy w zasięgu moich rąk :P a nawet wzroku. Podobno w pewnych okolicznościach natury kobiety potrafią wzrokiem zabijać. Masz więc szanse by umrzeć pięknym i młodym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie dość że pięknym i młodym, to jeszcze między Twoimi sterczącymi sutkami. Sama widzisz, że ten pomysł ma więcej zalet niż wad :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wdzięku niewątpliwie tak. Chciałam Ci zaproponować możliwość dokonania wyboru śmierci :P ale znając Cię wybierzesz uduszenie cyckami lub piczką :O więc zrezygnowałam z tego pomysłu. To ma być kara a nie nagroda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×