Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tabasko

Wątek zapoznawczy

Polecane posty

Ale co miałam poszukać? Jak wszystkie sypialnie pozajmowane były, nawet w mojej jakiś kałbooooj w ostrogach laził 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa to Pani Nowa za rycerzem szlocha. A ją myślałam że zmęczona taka po nocy 😴 Pani Tabasko, no co ja zrobię że lubię na ostro :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Hot Chick nie wymiguj się tylko wymyśl mi wymówkę. 97 wróciiii :D Jak chcesz to na poprawę nastroju możesz.. a właśnie, co chciałabyś na poprawę nastroju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaa widzisz :) znalazła się zguba, oczywiście o kocyku mówię Cześć Zimny Pewna a ten z pieprzykiem to nie kucharz czasem? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabasko kocyk mam bo mi go albo oddano żebym nie marzla albo żebym się grzecznie odzwyczaila od rycerza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani Tabasko. Mnie nie pytaj. Zemdlalam. Dawno takiego kałboja nie widziałam. . No i pani Nowa już uradowana. Panie zimny dbaj o Panią Nową bo nam dziewucha w depreche popadnie 😴 Żeby jasność byla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, to ja zasiadam na konia i odjezdzam na zjazd dziewiczej natury😴 Bywajcie jichaaaaaaaaa 🖐️ Pa ta taj, pa ta taj, pa ta taj ( coraz ciszej słychać kopyta konia ze mną na grzbiecie)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny draniu masz pozdro od Madelline i całuje gorąco *

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D pewna ty jesteś szurnieta ale pozytywnie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I moja du/pa popatatajowała w siną dal :P 997 :P kocyk po to żebyś w aucie nie zmarzła. Jak można spać w aucie? :-o Chociaż przypuszczam, ze rozgrzewa Cię też co innego choć z nazwy "Zimny" to raczej gorący D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pewna jestem jesteś gimbaza po twoich śmiesznych wpisach wygląda na to gimnazjalistko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zimny a co z Madelliną zostawiłeś ją samą? Chłodem ciągnie od ciebie zły człowieku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przycisł mnie do ściany, miał zimne spojrzenie, bez oznak podniecenia..Lecz wypukłość Jego spodni pokazała jak bardzo mnie pożąda. z jaką mocą i siłą chciałby mnie wypieprzyć, Oddycham ciężko..Czuję ja robię się mokra, nieziemsko podniecona. Myślę sobie "Ty cholerny Draniu, Wiesz przecież, jak lubię kiedy jesteś takim sukinsynem" Kładę dłoń na jego kroczu, lekko ściskajc, przybliżam usta do Jego ust, następnie bardzo mocno się w nie wpijam...zatapiam cię cała..Nasze języki w szaleńczym tempie się owijają..pragnę Go pożreć, Wiem, że i On tego pragnie, Lecz nie dziś...nie dam się sprowokować..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×