Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Natka, Każdy mój dzień bez alko jest moim sukcesem, cieszę się że na razie daję radę ale nie wiem jak długo. Ty masz męża i wsparcie ja tylko siebie. Ale na złość cioci dam soie uszy odmrozić :) trzymam kciuki. Trzymajcie za mnie też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
... Ex

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Strona się zawiesiła :-)niezlomna mąż nie wie więc jestem tak jakby sama ale masz rację staram się teraz dla nich żyć jest ciężko ale razem damy radę .Niezlomna jestem z ciebie dumna .Gośćjolka dasz radę wieże w Ciebie wiesz jaki cudowny poranek jest bez kaca bez twgo smrodu z buzi i taki całkiem inny trzymam kciuki za Was dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Niezlomna gratuluję sukcesu w pracy!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Yola a jak Ty się czujesz bo wcziraj slabiutka Byłaś??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Depp a jeśli mogę spytać Ty od kiedy nie pijesz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Dobry wieczór wszystkim. Czyli jesteśmy juz wszystkie nie pijące ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćjolka
Dobry wieczór. Ja dzisiaj nie pije. Niezlomna i Natka, mogę zapytać czy po odstawieniu mialyscie jakieś objawy fizyczne, oprócz oczywiście głodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Głód oczywiście na pierwszym miejscu bardzo mnie bolały nogi tak jak bym miała skurcze łydek i dna moczowa prawdopodobnie z alkoholu bolał mnie jeden palec u nogi tylko że nie było to za taki straszny ból po tygodniu minął:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Gośćjolka jestem z Ciebie dumna!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Wieczorna wszystko na dobrej drodze jak na razie trzymamy fason :-)a co u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Głód oczywiście na pierwszym miejscu bardzo mnie bolały nogi tak jak bym miała skurcze łydek i dna moczowa prawdopodobnie z alkoholu bolał mnie jeden palec u nogi tylko że nie było to za taki straszny ból po tygodniu minął:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
U mnie też :) Sama się dziwię i jestem szczęśliwa ze mam za sobą ten trudny czas po odstawieniu, chociaż czasem jeszcze czuje się słaba, ale jak już pisałam, na jesien i wiosnę to tak czy tak mam 2-4 tyg jakieś osłabienie. Miałam po odstawieniu najgorsze 3 tygodnie, pamiętam ze wtedy to najchętniej bym poszła na chorobowe bo tak źle się czułam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam was wszystkie gośćjolka Każdy to przechodzi inaczej,po odstawieniu zalezy również kto w jakim momencie przerwał ciąg. Zespól abstynencyjny u każdego jest inny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natkapiertuszki Szczerze to nie wiem ile ja tam nie piję z rok może,jakoś po miesiącu przestałem się na tym zastanawiać. Zresztą jak był teraz wypił tam piwo(piwo piłem) to dla mnie nie ma żadnego znaczenia w sensie nie myśle o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Wieczorna u mnie jeszcze jest tragedia z emocjami wybucham jak baba zegarowa zamowilam dziś kudzu mam nadzieję że troszkę pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Wieczorna u mnie jeszcze jest tragedia z emocjami wybucham jak baba zegarowa zamowilam dziś kudzu mam nadzieję że troszkę pomoże:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość natkapiertuszki
Depp no to super a powiedz mi jeszcze przez ten miesiąc Cię ciaglo ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yolanta555
Imienniczko wlasnie mialam mysli to czy zakupilas alkohol na dziś czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
natka mnie nie ciągłą,choć czasem pomyślałem o piwie ale w razie czego przez miesić stosowałem HALT,zresztą ja sie zająłem wtedy od razu sportem i to mnie pochłonęło plus najważniejsze klucz czyli zmiana myslenia,u mnie to było na tyle łatwe że nie byłem uzależniona,więc problemu nie było żadnego z odstawieniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia 1
Witajcie. U mnie też kiepsko. Masakra jakaś. Natka, można przestać pić nie będąc alkoholikiem.Przestać pić to nie wstyd. Pomyśl o tym jak przestałabys cukier jeść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yola to ja cie pociesze bo na długi weekend zabieli się w całej Polsce,wiec w końcu c śnieg a nie tylko deszcz,ponuro itp ;) Sonia ,a jak u ciebie jak zdrówko lepiej juz coś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiieczorna
Ja juz byłam zmęczona na maksa tym piciem i zaczęło to picie dla mnie nie mieć sensu. Pociesze Sonje i Yolante bo też jestem do niczego zawsze tak mam na poczatku jesieni i wiosną tez :/ chociaz od wczoraj już ciut lepiej oprócz tego to żrec mi się chce na okrągło jeszcze brakuje żeby zapaść w zimowy sen to już było by naprawdę zgodnie z naturą :D Natka u mnie te objawy abstynencji jak agresja problemy z ciśnieniem i mega ochota żeby się napić były najgorsze w pierwszych 3 tyg potem już pomału z górki z reszta możesz poczytać moje wcześniejsze posty chyba z sierpien/wrzesień..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×