Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość Susan07
Wrocilam z fitnessu i od kosmetyczki. Pobilam swoj reklord cwiczen! Jestem gladka, jedrna, bezzmarszczkowa i nawet mam "nowe" brwi :) No i nie smierdze fajkami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
to najlepsze nie śmierdzisz fajami :) ja wróciłam od lekarza dostałam następne 14 dni L-4 no i pobrali mi krew naprawdę wampira jakiegoś tam maja czy co ;) wciąż badania i badania ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Dzieki gerda juz voraz lepiej mi dzie dzis pieczone ziemniaczki i mizeria pycha zjadam 2 ziemniaki takie wieksze dobrze ze nie jestem glodna jutro zakupy i kupie olej z pestek dyni wiem ze jest drogi ale raz na jakis czas zaszaleje bo go uwielbiam. A mojonez mi nie wyszedl znalazlam jeszcze inny przepis zobacze moze ten sie uda tylko boje sie trochce tej salmonelli czytalam ze jajka trzeba sparzyc przed zrobieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość misiek1959
Brawo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga no to pewnie coś zle zrobiłas z tym majonezem lasko a nie było tak, że coś było z lodówki a reszta nie??? bo to najczęściej o to chodzi ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga olej z pestek dyni też zdrowy :) on chyba ma omege 9 jak dobrze pamiętam ,lniany ma omegę 3 a z wiesiołka omegę 6 :) ale kupujesz nierafinowany rozumię taki do pieczywa czy sałatek tak? czy do smażenia rafinowany ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dziś mam leśne grzybki z cebulką i yogurtem na ziemniakach aga??? jak piekłaś ziemniaki to smarowałaś je czymś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep to ty jestes twardziel, ze tak palenie rzuciles, ja niestety chyba bym nie umiala, nie czuje sie na silach, dlatego zaczynam od takiego rozwiazania. A tak w ogole, to dzisiaj jest swiatowy dzien bez papierosa :) Agatka, to sie zaopatrz w co potrzebujesz i bedziemy walczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susana tak wysyłają od jednego do drugiego lekarza i każdy na inne badania zleca albo na te same odległe w czasie a Ty wiesz,że my tam żeśmy pisały przez 40 stron??? ciekawe kto nas tutaj jeszcze znajdzie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Tak oliwa z ziolami . taki do salatek . a dziewczyny pilyscie blonnik witalny lub mozecie polecic cos podobnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adres tego topiku podany na tamtym, ten, kto chce, to nas znajdzie :) Musze sie szykowac do roboty, przygotowac dzieciakom obiad, dzisiaj kupie sobie dodatkowa baterie do mojego epapierosa, zeby juz nie miec wymowki, ze sie wyladowal i musze palic normalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę do apteki po prochy i do biedry sprawdzić czy maja ser ricotta sprawdziłam skład ma prosty i dobry a takie rzeczy wybieram :) i jakieś 140 kal w 100 gramach to nie jest dużo do goudy 360 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Jak u was jest juz pierwszy snieg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
A co do setow ja kupuje zolty hit z ryk ma 13%tluszczu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga ja Cie proszę czytaj wszystko i odpowiadaj jak sie ciebie pytam bo się pogniewam :) jak piekłaś te ziemnaki? i co z tym majonezem ? pytam jeszcze raz ? ricotta to biały ser a rycki żółty lasko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gerda1966 dziś zapowiadam z góry IGNORUJĘ GOŚCI TYPU GOŚĆ NIEZALOGOWANY , ponieważ mam awersje do nich z wiadomych powodów więc wybaczcie z góry usmiech.gif oj durna durna co sobie mysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Odpisalam ale musialo nie dodac ziemniaki z oliwa i ziolami. A majonez to masz racje jajko bylo z lodowki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
no to właśnie podstawa wszystko do majonezu tojednakowa temperatura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
błonnik witalny jest drogi , jednym z jego składników jest babka płesznik ja stosuję właśnie ją :) polecam :) jak coś to pytac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
U nas padal .a z tymi ziemniakami cos nie tak zrobilam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
aga dobrze dobrze tak tylko sprawdzalam czy jakiejś skwareczki nie dawałaś do ziemniaczków ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Hehe nie no co Ty jedyne co zle robie to to maselko na kanapki.a jak z migdalami pistacjami orzechami moge ?czy sa ograniczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Jeszcze jedno pytanko co myslisz o smietanie9% jogurtowej w sumie ma tyle procent tluszczu co jogurt grecki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
pisalam orzechy,pestki,migdały itd możesz jeść bo to dobre tłuszcze ale osobno i bez przesady bo to jednak tłuszcze a one są kaloryczne jedyne co do wszystkiego mozesz sypać bezkarnie to zmielone siemię lniane ,ostropest mielony i czarnuszka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm tłuszcze zwierzęce do 60 % tłuszczu są obojetne a maslo standardowe ma 82 % no to zle a jabyś wymieszała 1:1 masła z tym Twoim olejem? to już by było zdrowiej :) a potem już zapomnisz o maśle obiecuje ! dobry olej to podstawa dobrego zdrowia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×