Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość agatka1214
Bo ten jadlospis co podalas wogule mi nie odpowiada jesli to tak mniej wiecej trzeba jesc to ja nie schudne a nie chce chodzic glodna myslalam ze ta dieta nie ma ograniczen czyli wiadomo bez przesady ale tu wychodzi z 1000cal z tego co podalas .Susana a Ty chyba tez ta diete nielaczenia stosujesz i jak czy masz jakies efekty jestes glodna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość krysia666666
po prostu się zabij. lepsze to niż być takim opasłym wieprzem jako kobieta..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka, ja w sumie to sie nie odchudzam, Waze 59 kilo przy 167. Co prawda wolalabym wazyc 56, i mam nadzieje, ze tyle bedzie po odstawieniu piwa :) Ja na sniadanie jem platki orkiszowe lub kasze jaglana, z owocami a do platkow dodaje jeszcze jogurt, na obiad jem jakiegos kurczaka lub rybe i do tego warzywa (gotuje na parze bo lubie). Albo duzy talerz zupy warzywnej. Kolacji czesto nie jem, bo juz mi sie nie chce, ale jesli juz to pelnoziarnisty chleb z czyms, np pomidorem. A moze bys poszla do dietetyka? Oni ukladaja diete pod czlowieka i jego upodobania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Susan bylam ale nic to nie dalo zapisze sie na basen zaczne powoli zmniejszac porcje i schudne fajnie ze mam was i wspieracie mnie gerda bardzo duzo mi pomaga i bardzo jej za to dziekuje a co do krysi to nie oceniaj jak kogos nie znasz wiem ze jestem gruba ale cos z tym robie a widac ze twoje nastawienie do ludzi sie nie zmieni i tu masz juz problem bo schudnac mozna ale charakter jest ciezko zmienic haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze jestes rannym ptaszkiem jak ja :) Basen to dobry pomysl, albo aqua aerobik, ale wazne jest tez zeby zmienic troche tryb zycia, np. wysiasc ten jeden przystanek wczesniej i go przejsc. Pamietaj, ze czlowiek powinien zrobic ok. 10 tys krokow dziennie. Mozesz tez chodzic na spacery, muza w uszach i idziesz na pol godziny :D Zobaczysz, ze beda zmiany! Ja uwielbiam hula hop (mam takie wielkie z wypustkami) i codziennie krece. A, czasem na sniadanie jem po prostu jajka, trzy jajka i tyle (bez chleba), ja uwielbiam na miekko. Moj Tato mi przywozi od takiej pani ze wsi, sa pyszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Susan i ja bardzo lubie zawsze jak mala bylam to nic innego nie jadlam;)no ja juz od 4 nie spie sprzatam gotuje a co do chodzenia to duzo chodze musze kupic sobie jeszcze jakis blonnik w aptece .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jak sadzisz, dlaczego przytylas? Za duzo jadlas? Za malo ruchu... chociaz, skoro duzo chodzisz.... A czy badalas sobie tarczyce? Warto chyba dociec przyczyny, zeby ja usunac. Przestawilas sie an elektronicznego papierosa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gerda, napisz mi, co mam robic z tym magnezem i soda z Akademii Witalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Susan jak tam bez papierosów dziś rano ,bo wiesz najgorsze są właśnie poranki przynajmniej u mnie tak były czyli do kawy,,jeżeli przezwyciężysz rano to masz juz duży sukces

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agatka ,Suzan dobrze ci radzi a ja powtórzę zacznij więcej chodzić niż do tej pory napisz ile chodzisz jak szybko ,na początek 3 razy w tygodniu po 30 min szybkim marszem,po pewnym czasie zwiększaj dystans,sama poczujesz kiedy to nastąpi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ranne ptaszyny :) susana z magnezu -oliwkę magnezową Potrzebujesz: 100 gram chlorku magnezu CZDA 200 gram (czyli 200 ml) czystej wody najlepiej destylowanej u mnie hydrolat różany bo uwielbiam :) mały garnuszek do podgrzania wody plastikową słomkę (lub łyżeczkę z plastiku lub drewna) małą szklaną miseczkę lub słoiczek pustą dobrze umytą buteleczkę spray Otrzymamy z tego 300 ml oliwy magnezowej, można zrobić przepis z połowy składników. ! Otrzymany płyn ma jednak konsystencję oliwy, zaś gdy rozsmarujemy go na skórze poczujemy tłustawy poślizg jak po dziecięcej oliwce. Stąd nazwa oliwa magnezowa. Jest to prawdziwie odmładzający kosmetyk piękności! Chlorek magnezu wsypujemy do miseczki, wodę destylowaną podgrzewamy by zrobiła się dobrze ciepła i wlewamy do soli. Mieszamy słomką aż dokładnie sól nam się rozpuści. Studzimy, przelewamy do buteleczki i używamy do woli. Ten kosmetyk najwygodniej aplikować buteleczką z rozpylaczem typu spray. Stosowanie oliwy magnezowej to upiększający zabieg kosmetyczny i równocześnie suplementacja cennego pierwiastka jakim jest magnez. A to jest coś co bardzo lubię: typowe połączenie przyjemnego z pożytecznym czyli lepiej być nie może! Jak dla mnie – absolutna bomba! Tylko nie używać po depilacji!!! co oczywiście ja zrobiłam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatko jak nie będziesz piła wody,zielska i wody z cytryną około 2 litrów dziennie to nici z odchudzania bo toksyny nie opuszczą twojego ciala to samo z owocami nie lubisz? a kogo to obchodzi? robisz owocowy sok ,zamykasz oczy i pijesz wielkie mi co! :D to samo z warzywami jak nie lubisz to sok z warzyw robisz zamykasz oczy i chhlup :D kobieto musisz zmienić tok myślenia a nie wciąż nie lubię a teraz mi powiesz , że Ci się soku nie chce robić ! :D OWOCE , WARZYWA I WODA potrzebne są do życia ! proszę susana i Deep pomóżcie mi jej to wytłumaczyć ,że teraz jest obtłuszczona to choroba a z czasem chorób będzie dochodzić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Gerda ja pij***ardzo duzo wody okolo 3litry czasami wiecej i wode z cytryna tez ale leca kilogramy a wiesz dodalam do ryzu dzis zurawine i sliwki suszone i pieczarki taki farsz do golabkow pycha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Nie wiem czemu wyskoczyly te gwiazdki napisalam tylko pije

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep, trzymam sie moj Strazniku :D Motywujesz mnie. Mnie najbardziej ciagnie po poludniu, wieczorem, kiedy zaczynam tzw relaks ;) Musze powiedziec, ze epapierosy coraz bardziej mi podchodza, takze jestem dobrej mysli. Gerda, nakupilam dzisiaj mnostwo rzeczy na akademii witalnosci i na stronie w zgodzie z natura. Zakupilam wszystko co kazalas i jeszcze chlorelle, witamine D w kroplach i K2 - bo to trzeba brac naraz. Normalnie bede zdrowa do niemozliwosci :) Soki bardzo polecam, ja mialam kiedys powiklania po grypie, przez rok mialam ze dwa razy w miesiacu 40 stopni goraczki, ledwo zylam, ciagle zapalenia oskrzeli, lekarze oczywiscie nie pomogli. W koncu sie zawzielam, przeczytalam Tombaka i zaczelam pic swieze soki w gigantycznych ilosciach- 2 liltry dziennie. Oprocz tego robilam tez inne kuracje. W kazdym razie sama sie z tych powiklan wyciagnelam, po 3 miesiacach bylam jak nowonarodzona. I jakiego powera mialam jak po jakis srodkach dopingujacych :D Agatka, dzien mozesz wlasnie zaczynac od odstawionej dzien wczesniej wody z cytryna, miodem. Mozna tez dodawac plasterki ogorka i np. miete. Bardzo dobrze to dziala. Zrob to dla siebie, dla swojego zdrowia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, nie doczytalam, ze pijesz wode z cytryna. Porzuc ziemniaki, kluchy,wedliny, ogranicz chleb. Samo to powinno bardzo pomoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
GErda, dzieki za przepis, tak zrobie. Czytalam tez, ze mozna sie w chlorku magnezu kapac. Ja sie kocham kapac, wiec moze sobie taka kapiel zafunduje :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja oliwe magnezową używam i nogi mocze w wodzie z magnezem 1-2 łyzki na miske do kąpieli mi szkoda ,no to kosztuje niestety a co do wit D3 to ok z wit K2 i WAPNEM lasko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka to zawsze coś :) śliwki suszone i żurawina ok pieczarki też chociaż ja bym nie mieszała ich z tymi wyżej w jednym posiłku ,mam nadzieję ,że nie wsuwasz białego ryżu ! Najzdrowyszą odmianą jest: Ryż brązowy Ryż dziki - najciemniejszy i najzdrowszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nie pojmuję, jak można doprowadzić się do takiego stanu !!! (175/103), sorki ale na taką wagę pracuje się latami, jeśli nie było reakcji w trakcie tycia to teraz nie ma co oczekiwać cudów. Dieta dziewczyno dieta, ale nie taka jakiej tutaj wysłuchujesz, lekarz się kłania, potem dietetyk, który dobierze odpowiednie żywienie i sport, regularny, taki który będzie nawet jeśli sił Ci już zabranie. Chudnięcie to proces długotrwały, zawsze powtarzam nowo poznanym Paniom w przebieralni na siłowni, że najważniejsza jest konsekwencja i regularność ćwiczeń. W połączeniu z odpowiednią dietą nie ma siły żeby nie zrzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata co do błonnika to juz Ci pisałam ale napisze CI jeszcze to: Błonnik Siemię lniane dostarcza zarówno błonnika rozpuszczalnego jak i nierozpuszczalnego. Obniża cholesterol! Siemię lniane jest bogate w fitoskładnki włączając w to substancje antyoksydacyjne. Dr Budwig stosuje je do leczenia raka! i ma efekty ! Inne składniki w jakie obfituje siemię lniane to: witamina B1 witamina B6 kwas foliowy magnez żelazo Ponieważ siemię lniane zawiera spore ilości błonnika pokarmowego, najlepiej na początku przyjmowanie zacząć od niewielkich ilości i stopniowo je zwiększać. Ja zmielone sypię wszędzie gdzie się da :D może komuś jeszcze pomogłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wapno mam, no i przeciez to D sobie wlasnie zamowilam z K, tak specjalnie, do pary, wiem, ze to trzeba brac razem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gerda niczego nie kopiuje, pisze od siebie gościu wyżej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gościu 12.31 Jak to nie kopiuje "Ryż brązowy - Jego charakterystyczny kolor jest wynikiem częściowego posiadania brązowych, najcenniejszych łusek. To źródło wapnia, ryboflawiny, żelaza, tiamin oraz niacyny. Znajdziemy w nim również witaminy z grupy B1, B6 oraz K, E, a także potas, cynk, fosfor oraz magnez. Choć ugotowany nie pęcznieje jak biały ryż, to mimo tego, na długo zapewnia uczucie sytości. To sprzymierzeniec szczupłej sylwetki. Ma mnóstwo błonnika, a dodatkowo reguluje poziom cukru we krwi, obniżając chęć na słodkie przekąski. Dodatkowo obniża za wysoki cholesterol." Poniżej link http://polki.pl/we-dwoje/ktory;ryz;jest;najzdrowszy,artykul,33745.html Wypisz wymaluj, ten sam tekst ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×