Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

agatka szkl chudego mleka lub napoj sojowy avokado 3 lyzki rzezuchy -kielki po plaskiej lyzeczce pestek dyni,sezamu,nasion lnu 2 lyzeczki platkow owsianych 1 lyzka orzechow wloskich wszystko do blendera to jest eliksir odchudzajacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gerda Przeczytaj co wkleiłaś o 11.06, to nie moje słowa, a raczej Twoje, a jeszcze inaczej kogoś z netu :) hahahahah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gerda pisze od siebie, bo gdyby cytowała, poda`wała by źródło. Skoro tego nie robi są to jej własne wypowiedzi :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja z gosciami nie gadam przeczytaj sobie co napisalam wtedy: gerda1966 2014.11.20 zapowiadam z góry IGNORUJĘ GOŚCI TYPU GOŚĆ NIEZALOGOWANY , ponieważ mam awersje do nich z wiadomych powodów więc wybaczcie z góry usmiech.gif wiec sie zaloguj jak masz mi cos do powiedzenia bo nawet nie czytam tego co piszesz :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
HA HA HA ale cie gerda gosciu zalatwila !!! bez mydla czytaj se wypowiedz z 11.06

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona ma wkurzenie na niezalogowanych wiem cos na ten temat bo nawet nie chciala ze mna gadac o yorku a ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
ale loty :D susana ,agatka,maina,Deep co robicie na obiadek dzisiaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
odczepcie się od Gerdy, babka ma wiedzę w przeciwieństwie do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Agatko dość już amatorszczyzny i dobrych rad cioci kloci. Zapraszam Cię na profesjonalne forum, gdzie spotkasz się z pomocą specjalistów i ludźmi takimi jak Ty, http://www.gacasystem.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gość 13.04 To ze gerda nie podaje źródła nie znaczy że nie rypie z netu, chyba że jest dziennikarką Polki.pl, to mogę tylko napisać ups.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mialam dzis na obiad zupe groszkowa :) Wrocilam wlasnie z zakupow, kupilam synusiowi buty na zime (rany, nosi juz 40tke!). Bylismy tez w Ikei po lampy. Ufff, nareszcie w domu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos brokulow, ja uwielbiam! Jem przynajmniej trzy cale brokuly w tygodniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zupa groszkowa to banal, wywar z warzyw, mrozony groszek, opakowanie lub dwa w zaleznosci od ilosci wywaru, gotujemy, miksujemy, mozna dodac jogurtu. To tyle :) Namoczylam wlasnie fasole na warzywna fasolke po bretonsku. Pierwwszy raz bede robic, ale czuje, ze bedzie dobre :) Ja po prostu lubie brokuly, obgotuje troche na parze, polewam troszke oliwa i tyle. Niektorzy jedza z octem balsamicznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susana ja do fasoli daje dużo czosnku i nieraz marchewke dzięki za przepisa nie wiedziałam jaki groszek z puszki a może ptysiowy ? a teraz wiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susan odłóż sobie troszki tego gęściejszego zblenderuj dodaj kiełki czy co tam lubisz i masz zajefajny pasztecik na chlebek :D miodzio !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to BRAVO ! acha susana jakkolwiek to bedziesz robiła to żeby fasolka była zagęszczona to wez ze 3 łyżki fasoli zblenderuj i wrzuć spowrotem do gara :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda zaliczaj jak najbardziej,żona jak co sobota dwie Warki a ja,Dr witta se zapodałem,co do obiadu to nawet nie pytaj zaszalałem tzn nie zdązyłem nic zrobić poszedłem na schabowego a co nie będę w jakieś skrajności też popadać. Czekam na Susan z zaliczeniem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
Deep jesteś zaliczony :) nie jem mięsa to schabwy to schabowy wielkie mi c przecież to nie alko a żonka ma zajefajnie :) pozdrów ją hehe no cóż mój mężulek 5 specjali standardowo w sobote i padł ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda ok pozdrowię,jutro się ważę rano 7 z przodu jak będzie to już naprawdę mega sukces -))) gerda przez 13 dni bez piwa czuć już różnicę na brzuchu,i to widoczną i dodam tylko że jest to 100% prawda że od piwa brzuch rośnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×