Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Gość gerda1966
oj Deep mi po winie też roslo :) jak 7 z przodu? to ile nasz wzrotu? jak mozna spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm z tego co pamiętam to 173 -100 u faceta powinno być73 ale to i tak żle nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to takie ideały są hehe ja też nadwage mam bo kobita jak ja 165 -108 powinam ważyc 57 kg tyle to ja nie pamiętam 58 mialam w 8 klasie podstawowki a teraz 60 ale zrzuciłam ostatnio 3 bez alko i mięsa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda nie tak do końca nadwagę jeszcze mam i brzuch po piwie również chodziarz zmiany są widoczne już dużo,żona mi mówi żebym już więcej nie kombinował,ale jakoś te zmiany weszły mi w krew i tak już u mnie pozostanie oczywiście nie bede popadać w jakieś paranoje w kwestii odchudzania ale widze po sobie że jednak jeszcze trochę trzeba zrzucić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep też tak masz ...? że bez alko dażysz do lepszego ,czego nie robiłes wcześniej no moze nie tak dosłownie robiłeś wiedze masz to tak jak ja z doskoku nie wiem czy rozumiesz: wiedze miałeś co szkodzi co nie a piłeś choc wiedziałes, że Ci szkodzi a nie ,że miałeś wyrzuty ,że krzywdzileś kogoś albo głupie rzeczy robileś no nie wiem czy rozumiesz o co chciałam zapytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żona to ma fajnie przy moich dietach schudła 3 kg ,piwa czasami w weekend sie napije słodycze to u niej norma w duzych nawet ilościach od czasu do czasu jakiś kebab czy pizza chociaż teraz nie je jak ja też nie jem i waży 52kg na dzień dzisiejszy niektórzy to maja fajnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda w 100 % tak miałem dokładnie,może tylko nie krzywdziłem innych i głupich rzeczy nie robiłem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to się cieszę Deep z tych 100% ja już myślałam,że jestem dwubiegunowa myślę super ,jem zdrowo, soczki robie sama cycuś glancuś ,zero slodyczy ,herbatka z czystka... itd a wieczorem biedra i kadarka wrrr piłam i się wściekalam !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślałam,że ma 15 żartuję :D może tyle ważyłam wtedy gdy miałam 15 lat hehe ale nie pamiętam:) 31 mówisz to wierzysz w to,że jestem starsza o WAS 17 lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie wyglądało tak popołudniu siódme poty na rowerze a wieczorem 4 pak,w to co pracowałem na kondycje i odchudzanie popołudniu wieczorem szło na marne i ta w kółko,efekty były ale mizerne alko wszystko blokował tak teraz uwierzę bez problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Deep w co uwierzysz bez problemu? no właśnie o to mi chodziło,że mialeś tak jak ja tez głupiego nic nie robiłam do wieczora wzystko zdrowo pieknie a wieczorkiem co za cholera relaksik winkiem i po szklance wścieklizna ,że taka głupia jestem co to był za relaksik wrr a teraz 3 piwa w lodówce i co z tego? jak ja siec ieszę :) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gerda że jesteś starsza o 17 lat teraz to się z tego śmiejemy ,szkoda tylko że czasu nie można cofnąć,ale jak to mówią lepiej pózno niż wcale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gerda1966
no jasne! i tym milym akcntem witamy niedzielę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj rower pewnie i zakończenie prawdopodobnie mojego sezonu rowerowego a dalej się zobaczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A propos chudniecia i piwa. Ja schudlam 1,5 kilo od kiedy przestalam wlewac w siebie piwo. Bez zadnej specjalnej diety :) Hura, Jeszcze 2,5 kilo i bede zupelnie zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Susana Sobota zaliczona ,jeszcze trochę i pójdzie z górki ,dzięki myślę że lać nie będzie i się wkońcu ruszę na rower dzisiaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łooo szalejesz tak wcześnie i to jeszcze w Niedziele zresztą coś w tym jest od kiedy nie pije piwska wstaje dużo wcześniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jakie macie diety?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robie dzis mus jablowy, 5 kilo jablek przerworzylam, ufff... bedzie do jaglanki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie z ranka :) susana a co to jest 5 kg jabłek lasko ;) ja w tydzień z 10kg robie sok :) ja teraz oglądam program Moja twarz brzmi znajomo, bo wczoraj nagrałam, na obiad mam pizze domową-familijną 3/4 z salami 1/4 moja z bakłażanem , cukinią i cebulą :) potem do kościoła i na cmentarz do siostry, pogoda u nas jest przepięknie słoneczna :) a potem na skype trzeba wnusia popodglądać a potem to relaksik z książką ,co ja teraz męczę? witaminowa rewolucja dr Jansona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli fajny dzionek Ci sie zapowiada :) Fasola wyszla mi wspaniale :) Jakies ogromne ilosci zrobilam, wiec bede wekowac. 5 kilo to niby nie duzo, ale obrac na raz troche czasu mi zajmuje. Ty przeciez do soku ze skorki nie obierasz, nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×