Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Susan07

Nowe zycie po... czyli jak zyc zdrowo z usmiechem na ustach.

Polecane posty

Witam w deszczową sobote ... rano byłam na wynikach i na rynku po marchew na sok ,jabłka i takie tam tym podobne i bazie do wazonu :) wciagnełam melona zielonego oczywiście ,chyba się uzależniłam :D teraz biorę się za mycie kwiatow i za sok z marchwii, na obiad jajko sadzone i micha sałat a mężowi gulasz wołowy z kaszą gryczaną i kiszonym ogórkiem bo sałat nie jada ... głowa mnie boli od tej pogody wrrr Deep w swoim żywiole :) fajnie masz ... susan fitnes na balkonie też fajnie :) a ja chciałam iść na ogródek i pada :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwsza warstwa farby schnie, tzn juz chyba wyschla, a ja wlasnie zjadlam obiad: kotlety brokulowo - ziemniaczane (myslalam o takiej jednej Pitce, ktora wprost kocha i brokuly, i ziemniaki :) ) i salate z mlodym szpinakiem, rzodkiewka i ogorkiem. No nie powiem, pyszne bylo. A teraz ide malowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no PITKO PITKO kochana dzięki, ze o mnie myślisz przy obiedzie :) zrobiłam tę homocysteinę i spójrz jak możesz na moje wyniki : cholesterol ok kwas moczowy ok homocysteina 17 !!! masakra :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem, co to ta homocysteina.... zawsze bylam noga z biologii. A jak sie czujesz? Bo to chyba wazniejsze od wynikow. Boli mnie troche kregoslup po tym malowaniu, ale jestem zadowolona z wynikow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
susan a uważasz, ze ja wieziałam co to jest? homocysteina? przez Ciebie sie dowiedziałam ... jak słuchałaś Pana Ziębę ??? co lasko ??? to On kazał każdemu zrobić jej poziom! więc zrobiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pitko, wszystkiego sie nie da zapamietac, szczegolnie, jesli komus nic nie dolega :) No bo jak dolega, to wiadomo, inna sprawa. Witam w pochmurna niedziele. Balkon wyglada slicznie, ma taki groszkowy kolor, choc ktos mi powiedzial, ze wasabi :) Ide szorowac fugi na gorze :) Maz sie ze mnie smieje, ze oszalalam z tym sprzataniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w Niedziele,wczoraj góry oczywiście sie udały pogoda przede wszystkim dopisała,dzisaj coś u mnie juz nie za bardzo,ale za godzinkę i tak ide pobiegać.;) Susan no widzisz opłacało sie porobić i teraz masz ładnie,noo ale chyba dzisiaj nie będziesz robiła tych fug w Niedziele?:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Susan07
No i miales racje, Deep, nie wyczyscilam tych fug, bo opadlam z sil i maz mi zabronil przesadzac :) Zaraz Tato przyjedzie, a za chwile bedzie wieczor i po weekendzie.... Gerda, a bierzesz ostoprest? Tak sie wlasnie zastanawiam nad dodaniem go do swojego zestawu zdrowotnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z biegania nici bo zaczęło lać,wiec pojechałem do Krakowa na Castorme i parę drzewek i krzesła ogrodowe zakupiłem,wstąpiłem do carfura a tam dużo warzyw w tym brokuły na przecenie to wiadomo trzeba brać i tak zeszło pół dnia,jutro zaś w aucie cały dzień,.............więc do wtorku z ruchem na świeżym powietrzu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w zimną niedziele po kosciele byłam w Eklerze po pestki moreli bo mi się skonczyły i zaszalałam kupiłam szparagi :) susan nie biorę ostropestu ,biorę babkę płesznik i wyciąg z karczocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie i znowu mamy poniedzialek ale tne czas zasuwa i znowu aby do piątku! ja dziś jestem pierwsza tutaj bo na 7 idę na szpital na rehabilitację dzienną udanego tygodnia życzę i miłych światecznych porządków :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja bede drugi w takim razie,ja akurat mam dzien wolny ale jadę akurat w trasę zaraz. Wynalazłem fajny przepis na sok polecam,jutro będę go robić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koktajl pogromca tłuszczu :) SKŁADNIKI (NA 2 PORCJE) sok z 2 grapefruitów (najlepiej czerwonych) 2 kiwi 1 jabłko duża garść szpinaku 1 łyżeczka startego imbiru PRZYGOTOWANIE Składniki koktajlu miksujemy, możemy ewentualnie dosłodzić odrobiną miodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzecia! Mam brazowy medal :) Dzien dobry kochani. Ja juz troche popracowalam. Zaraz zabieram sie za cwiczenia, bedzie orbitek i pilates. Potem fugi, a potem znowu praca. W trase, czyli jedziesz na rower, Deep? Fajny przepis na koktajl, wykorzystam. Wczoraj kupilam sobie robota kuchennego, stary mi cos zaczal szwankowac, takze w tym tygodniu na pewno bede duzo miksowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiem Wam tylko, ze ten pilates mnie wykonczyl! Niby wszystko sie robi spokojnie, ale jak miesnie pracuja! Myslalam, ze umre :) Bardzo dobre cwiczenia. A teraz ide do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wróciłam z rehabilitacji i już wkurzona bo cos sie w systemie im pomieszalo i mam wszystko na prawą nogę gdyby zapomnieli o lewej ja to mam pecha no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrocilam z roboty, pichce zupe z soczewicy. Biednas Gerda, ciagle jakies problemy. Trzymam kciuki, zeby cala sprawa sie wyprostowala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry w piekny, sloneczny wtorek :) Jutro ma byc 18 stopni u nas, super. Rano nie mialam internetu, panika.... nie moglam z mezem na skypie sniadania zjesc. Ide cwiczyc. Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Susan niestety w aucie cały dzień wczoraj,dzisiaj odreaguje i idę na rower bo pogoda super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie u mnie też przepiękny poranek :) u mnie dziś : praca, rehabilitacja ,mycie okien i rekolekcje potem sen i będzie środa :) hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jak, Pitko, rehabilitacja na obie strony? Melduje, ze cwiczenia wykonane, orbitek, hula, kettlebell, brzuszki i przysiady. Jestem zdeterminowana, zeby dojsc do wagi sprzed rzucenia palenia, no i oczywiscie nabyc troche miesni, waga mniej wazna. Czuje jak sie miesnie formuja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Ty Pitko jak wyjdziesz na plażę to będzie O_O hehe :) no nie wiem rehabilitację mam na 14.30 to potem zamelduję się teraz piszę z konsultantką na mito-pharma w sprawie suplementów super babka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To sie podziel informacjami na temat tych suplementow, kochana! Tzn ja nic narazie nie zamawiam, bo mam opor, ale chetnie sie dowiem nowych rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
Hej wszystkim ja mam teraz duzo zajec i nie mam czasu ale staram sie was czytac .Moze wy mi pomozecie jakies przepisy na wielkanocne salatki ktore ja tez zjem moga byc tez z majonezem najwyzej zrobie sama albo ten dietetetyczny z jajka jogurtu musztardy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załatwione na rehabilitacji ! mam 4 zabiegi na wszystkie 2 nogi :) oj susana z tymi suplementami to ja nie wiem jak zacząć Tobie tłumaczyć bo ja obstukana trochę jestem tylko sobie z babką podyskutowałam jak i co kiedy i na co brać czy robię to dobrze i np. tak: że wit b-12 musi być w postaci metylokobaliny a nie cyjanokobaliny to oczywiście wiedziałam ale, że należy ja wysypać z kapsulki !!! to tego nie wiedzialam !!! także jak cos konkretnego a temat suplementow zapytasz to Ci odpowiem bo tego jest bardzo dużo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow agatka się odnalazla :) kochana u mnie pomysły na sałatki rodzą się z tego co mam w lodówce :) lub na co mam ochotę :) napisz chociaż składniki z czego i do czego to ma być bo to chyba nie chodzi o sałatkę z pory z majonezem czy ziemniaczną czy jarzynową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka1214
No nie wiem pierwsza zrobie brokulowa brokul por jajka i feta light do tego majonez ale zrobie sama moze sie uda i jeszcze dwie musze moze gyros gyros ale tam sporo tego majonezu idzie chyba ze zrobie jakos dietetycznie nie chce przeciąć w swieta a jakie wy robicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np. co kiedy o ktorej brac, mam na mysli suplementy oczywiscie. A jakie suplementy podstawowe polecala? Moze sa jakies nowosci? Ja mam witamine B12 w kropelkach, trzymam w lodowce. Bierze sie pod jezyk kropelke dziennie. Agatka, wielkanoc jest, wiec jajka jedz, to samo dobro! Surowke zrob z salata, rzodkiewkami, kielkami, ogorkiem, taka lekka, wiosenna. Zurek ugotuj, zurek zdaje mi sie zdrowy jest. Buraczki z chrzanem, samo zdrowie. No i majonez niepotrzebny :) Mozesz tez upiec wlasna wedline, tylko jedz, nawet grubszy plasterek, ale bez chleba, mozesz z musztarda. Dzien dobry! Dzisiaj zajety dzien, ale nie tak jak bedzie jutro, ale dam rade!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,witam już środa :) A jak zawsze własną białą kiełbaske na święta zrobię ale to dopiero w sobotę jak odbiorę mięsko bo mam zamówione i nawet ją zjem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×