Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość Magda len
Gość bardzo Ci współczuję, jak dajesz radę w tym szpitalu ?? Ja bym chyba oszalała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć jak się czujecie? Macie może jakiś sposób na zgagę, ja mam megaaa :( Do stycznia jeszcze tyle czasu, a tu wszystko boli i wszystko denerwuje. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja na zgagę tylko chłodne mleko. Mi jednak najbardziej dokuczają bóle miednicy i spojenia łonowego. Rano z łóżka wstaję 10 min, nie mówiąc już o przekręcaniu się w nocy z boku na bok.... a tu jeszcze miesiąc przedemną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam też mnie wszystko boli, już od dawna. W łóżku już zaczynam wariować jak muszę się przekręcić. Próbuje co się da i mleko też, a zgaga i tak powraca :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Magdalen no właśnie nie daje już rady, ale co mam zrobić. Nie wypisze sie, bo po 1 sama bym sobie nie wybaczyla a po 2 daliby mi w domu popalić za tak nieodpowiedzialne zachowanie. Czego jednak nie robi się dla maluszka. Dlatego wchodzę na kafę i zabijam czas bo czasem jest tragicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja podziwiam kobiety, ktore sa w stanie posiecac sie dla malenstwa. Nie wiem czy ja bym tak umiala. Myslicie, ze mi sie to kiedys odmieni?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Gość No oczywiście, że się nie wypisuj, tam jesteście z dzidzią bezpieczni. A lekarze mówią, że będziesz leżała do porodu ?? Na zgage pomaga mleko, i tak powraca, ale tego to się nie pozbędziemy. Słyszałam też, że migdały są dobre, ale nie próbowałam. Boli Was "tam" ? Mnie jeszcze nie i myślałam, że boli dopiero przed porodem. Mnie za to męczą te duszności i kołatania serca przez co nie mogę spać, dziś spałam od 3 do 5:-( ale ratuję się drzemkami w ciągu dnia. Dziewczyny czy macie już tak zwaną siarę ?? Bo ja zero a czytałam, że już powinna się pojawiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jeszcze nie mam siary, chociaż ze 3 tyg. temu zobaczyłam malutkie plamki na koszulce nocnej na prawej piersi i sie wystraszyłam, ze za wczesnie ale to było raz i do tej pory się nie powtórzyło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Gość Hmm, trudno powiedzieć. A ile masz lat ?? Może Cie dopadnie instynkt macierzyński :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi, przynajmniej cos Ci się zaczyna. A mi NIC. A bardzo chcę karmić córeczkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak w ogóle to będziecie mieć synka czy córeczke? i jakie imiona wybrałyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Zuzanna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieje karmić piersią, chciałabym tak chociaż do pół roku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi, bardzo ładne imię chociaż mało spotykane. Ja chciałam jeszcze Balbinka, ale kiedyś sobie powiedziałam, że Zuzia i będzie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dzisiaj spałam może z 3h. :( Migdały też próbowałam i nic... dalej pali :( a co do siary to mam na sutkach takie "białe coś" ogólnie to nic nie leci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę miała Alicję, imię które już w dzieciństwie zawsze planowałam dla córeczki :) najbardziej dokucza mi właśnie ból spojenia łonowego, i ogólna niezdarność ruchów. Jak ktoś wcześniej napisał z łóżka też wstaję 10 min a kiedyś hyc i byłam na nogach. A poza tym ok, zgaga nie dokucza, piersi trochę bolą i pojawiają się już pierwsze krople siary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Balbinka troche dziwne imię tez niespotykane. Dobrze, ze jednak Zuzia bo na prawde bardzo mi sie podoba tylko kuzynka teraz ma Zuzie i nie chciałam "odgapiac" chociaz to imie od dziecinstwa mi sie podobało i zawsze myslalam, ze moja córeczka bedzie tak miała na imie, moze zdecyduje sie prz kolejnej jesli oczywiscie sie kiedys pojawi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Kobitki wydaje mi się,że przy porodzie będziemy z tęsknotą wspominać te dolegliwości :-D ja bym chciala, zeby mala juz byla ze mną, a tu tyle czasu. Swięta i to wszystko wydaje się takie odległe. Dobrze, że sobie tu rozmawiamy, bo moj M już nie może sluchać o moich dolegliwościach i obawach, bo on nie ma pojęcia o czym mowie. Też tak macie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój się martwi cały czas. Ogólnie o mnie i o dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:) ja będę miała chłopca :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Mój też się martwi, ale ja panikuje często bez powodu i on już wie kiedy przesadzam :-P Mamuśki jak sie Wam dziś spało ?? Ja ok 5 godzin dziś przespałam bez pobudki i jestem szcześliwa :-P ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zawsze uwielbiałam dzieci. Od dawna chciałam. Zajmowałam się dziećmi mojego rodzeństwa itd. Teraz... teraz jestem przerażona, że ja nic nie wiem. Czy damy radę, czy dobrze wychowamy itp. Wiem, że będzie dobrze, ale i tak boję się o maluszka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dziś też z 5h spałam :) przebudziłam się, ale na chwilkę. Jak Wasze maleństwa? Często się ruszają? Mój to chyba mało co śpi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarze póki co nic nie mówią i nie wiem ile tu jeszcze posiedzę, ale myślę że długo. Ja juz mam siare, będę miała chłopczyka. W zasadzie mnie juz tam boli, boli kręgosłup, brzuch, puchne, nie spie. Czasem się ciesze, ze jestem w szpitalu. Mały mi się słabo rusza, dobrze że mam codziennie ktg i 2 razy dziennie badanie tętna dziecka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Mam już wyprawe na miasto sa sobą ;-) dziś dobra forma. Moja się nie rusza tak często, ale jest to spowodowane tym, że mam łożysko na ścianie przedniej i jak się dzidzia uloży pleckami to nie czuje ruchów. Najchetniej też bym cały czas badała małą ;-) wczoraj wieczorem znów duszności :-/ ile już przytyłyście ?? Bo ja już 12/13 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Gość Nie martw się, napewno dobra będzie z Ciebie mamusia, to jest instynkt, jak dla obcych dzieciaków byłaś dobra to dla swojego tym bardziej !! ;-) ja też się zawsze opiekowałam dzieciakami z całej rodziny ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobrze, że jesteś w szpitalu. Zawsze na miejscu. Będzie dobrze :) trzymkaj się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja przytyłam 10kg. Miesiąc temu kilo a teraz też coś takiego, ale maluszek dobrze się rozwija. Najważniejsze! :) ważne, że już jest 32 tydzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Gość Ja też już 32 tydzień ;-) ale ciągnie mi się to już coraz bardziej. Jeszcze te święta, wszystko wydaje mi się takie odległe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×