Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość gość
Ja jutro idę na badania. :( muszę rano wstać. Maluszek uciska gdzieś i boli w nodze raz jednej raz drugiej. Ogólnie czuję się gorzej, ciężej:( dam radę, dam :) Słodkich snów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już też mam czasem dość. :( uciska i boli noga raz jedna raz druga. Mam wtedy problem z chodzeniem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
No dokładnie mam to samo, czasem jak stoje i mnie tak złapie nagle to mam wrażenie, ze upadne na kolana i najchetniej bym tak zrobiła, obojętnie w domu, sklepie czy na przystanku. A to pewnie nasze maleństwa sobie tam siedzą i "ciekawe co sie stanie jak nacisne mamusi tutaj... Albo jak kopne tutaj... Hmm a co to jest ? Moze zlapie.. " :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Wam :) jak się spało? Ja już po oddaniu krwi. Teraz jeeeeeść.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Hej Mamusie ;-) ja tez wlasnie wrocilam z badan. Moja dalej prawie sie nie rusza :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry Mamusie ;) Ja dzisiaj lepiej spałam, chociaz moja mała tak się wierci, ze zaczynam się zastanawiac czy to dobrze czy źle... ale chyba dobrze. Musze sobie poczytac o tym, zeby nie zachodzić w głowe. Ja badania zrobie pod koniec tygodnia, a wizyte usg mam 10tego ;) Już nie moge sie doczekac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Więc sobie troche poczytałam i niestety zamiast sie upewnić, że jest OK to się zmartwiłam. Piszą, że jeśli się za bardzo rusza to może to swiadczyć o tym, ze cos jest nie tak np. ze dzidzius jest niedotleniony i ze ta zbytnia aktywnosc moze doprowadzic do tego, ze sie obwinie pępowinom. No i co dziewczyny o tym myślicie bo ja już sama nie wiem.... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie martw się! Mój też się mocno rusza i jest wszystko ok. Ja czasem dodatkowo chodziłam na usg, bo się martwiłam. I zawsze wszystko w porządku, dlatego przestałam czytać w Internecie. A jak Wasze maleństwa są ułożone? Mój dawno temu główką w dół.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A jak tam Madziu Twoje maleństwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki. Mam nadzieje, że u mnie tez jest ok. Moja mała jest glówką w dół od miesiąca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
O tym, że za dużo się rusza też czytałam. Też o tym, że jest położenie główkowe. Za wcześnie itd. Bałam się, że urodzę szybciej. Bóle? Też źle, że boli itd. itd. A czasem ludzie piszą głupoty i tylko straszą. Mój lekarz mówił, że jak brzuch nie boli to jest wszystko w porządku. Niżej może boleć to normalne. No teraz mnie zaczyna czasem boleć i brzuch, ale myślę, że to już maleństwo uciska itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Moja mała trochę się ożywiła, ale nie są to kopniaki jak wcześniej tylko takie rozpychanie. Jakby sie chciała przebić przez brzuszek. Edi nie przejmuj się, jakbyśmy miały w to wszystko wierzyć to byśmy już się wykończyły. Za mało się rusza -źle, za dużo -źle. Jakby była niedotleniona to wydaję mi się, że właśnie słabiej by się ruszała, bo było by jej ciężej ;-) Ja jestem straszną panikarą, ale staram się już troche wyluzować, bo nerwy też szkodzą dzidzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
A głowką w dół moja jest ułożona od ok 28tc. I też czytałam, że jak zbyt wcześnie się tak ułoży to może mieć napięcie mięśniowe, bo zbyt długo jest głową w dół. Bzdura ? Nie mam pojęcia, zapytam mojej gin w środę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mysle,ze to bzdura bo moja siostra mówiła, że jej synek to prawie od początku ciąży był głową w dół i ona była z tego zadowolona, sama jest pielęgniarką i opieke lekarską miała bardzo dobrą. Niestety mieszka za granicą, szkoda bo miałabym pomoc;) Ale jak tylko zadzwoni do mnie na skypa to ją podpytam co ona o tym sądzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Oo jakbyś mogła się czegoś dowiedzieć i nas tutaj troche uspokoic ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja ostatnio się tak ciężko czuję :( chyba maluszek pcha się na żołądek. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok. Jak bede cos wiedziala to napisze. Moja dzidzia znow ma czkawke, ostanio codziennie..ciekawe czemu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu a co przyszły tatuś,pewnie jest w siódmym niebie.:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny ja mam nadzieję, że dołączę do Was. Termin 1 stycznia. W środę rozpoczyna się 37 tc :) tez tak macie, że jak lezycie na boku i jak chcecie się przewrócić na plecy to po boku brzucha robi się wybrzuszenie? Często macie twardnienie brzucha? Ja nie widzę żadnej wyciekajacej siary ... Ale czytalam, że nie każda kobieta musi to mieć przed porodem :) Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Edi moja mała też co dzień ma czkawke, wydaje mi się, że nie mamy czym się martwić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Robiłyście sobie badania tarczycowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Przyszly tatus tez nie moze sie doczekac ;-) 1styczen to prawie juz! Ale Ci zazdroszcze. Bedziesz sie tu z nami pierwsza dzielila wrazeniami z porodowki:-P Moja znowu sie uspokoila...:-( moze ma gorsze dni. W srode mam nadzieje, ze sie uspokoje troche jak ja zobacze i uslysze;-) Badania tarczycowe chyba nie... Nie wiedzialam, ze trzeba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lekarz mi też nie kazał. Mojego mama chciała, żebym zrobiła. Ogólnie wyszły poprawnie, chociaż powinnam mieć w ciąży podwyższone. Dziś też robiłam, żeby sprawdzić. Koszt 50 zł za TSH i FT4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej. Dziewczyny fajnie by było jakbyscie sobie nadały jakiś nik bo ciężko odpisywac kiedy jest kilka osób podpisanych "gość" ;) Mamo ktora ma termin na 1 stycznia :) Fajnie masz, ze dzidzius pojwi się już niedługo, ale przez święta to będziesz pewnie niecierpliwa no i nie wiadomo czy urodzisz w 2014 czy w 2015 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
We wczesniejszych postach pisałyśmy o twardnieniu brzucha i przez tamten tydzień to ciągle miałam z tym problem, bo twardniał mi przez cały dzien, ale teraz juz widze poprawe. Zazywam magnez i więcej leże. Przestałam też chodzić w botkach na obcasach, w ktorych kilka razy zdażyło mi się wyskoczyc tu i tam, ale to dlatego, ze mam troche problem z odzieżą ciążową nie chce za dużo rzeczy kupowac i do płaszczyka tylko te botki mi pasowały.. wiem, wiem nierozsądna byłam przyznaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
No to ja się zapisuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Cały czas pisałam z telefonu. Teraz z lapka. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aguska napisz nam jak możesz cos więcej o sobie np. ile masz lat i czy to Twoje pierwsze dzieciątko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aguśka1234
Pierwszy maluszek :) to ja ta najstarsza 28 lat. :) cały czas z Wami piszę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×