Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość Magda len
Ja właśnie teraz brałam prysznic. Bardzo lubie gorące kąpiele i czasem sie wygrzewam przez chwile, wiem że nie powinno się, ale dobrze się potem czuję i mała się rusza też ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Hm napisałam przed chwilą posta, ale nie widzę go tutaj :/ a więc powtórzę. Skonczyłam brać prysznic właśnie, ja lubie się kąpać w gorącej wodzie i pozwalam sobie wygrzewać sie przez chwile. Wiem, że niby nie powinno się, ale dobrze się potem czuję a mała rusza się wtedy mocniej ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja marze o gorącej kąpieli w wannie, ale jednak biore ciepły prysznic (nie gorący). Dobrej nocy Mamuśki~! Śpijcie dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dobranoc :* Do jutra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak tam nocka? U mnie dość dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dzien doby Kobitki Ja spałam jak dziecko, ale miałam realistyczny koszmar. Jak ja płakałam w tym śnie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny! Ja wczoraj nie mogłam zasnąć bo mała tak mi uciskała pęcherz, ze nie dosc,ze musialam biegac do toalety co chwile to jeszcze mnie to bolało. W nocy tez kiepsko spalam, dlatego musiałam nadrobic w dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A sny to ja mam ciągle takie realistyczne, ze sama nie raz po przebudzeniu zastanawiam sie czy to prawda czy sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co u Was? Jak się czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Ja wlasnie wrocilam z urodzin i zaraz wskocze do wyrka ;-) dzisiaj sie mało tutaj udzielamy :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To dobrej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dzień dobry Mamusie !;-) jak sie czujecie ?? Jak nocka ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć:) u mnie spanie do 5 a po 2h znowu zmęczona i drzemki. Jak wasze maluszki? Mój uciska już z każdej strony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki. Ja mam coraz większe problemy ze spaniem. Obracam się z boku na bok przez całą noc, mała się rozpycha, biegam do toalety i tuż nad ranem dopiero zasypiam mocnym snem na 3 godziny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z jakiego jesteście województwa? Ja pomorskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Moja od dwoch dni prawie sie nie rusza :-( ale jak juz sie ruszy to mi wypycha nozki raczki albo pupke, nie rozpoznaje nawet. Martwie sie troche, ale mam nadzieje ze znow jej energia wroci. Ja jestem z woj. Slaskiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A więcej miałaś ruchu? Ja jak jestem u mojej mamusi to więcej się ruszam i wtedy maleństwo mniej się wierci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem z woj. małopolskiego. Ja czuje jak sie rusza nawet jak jestem w kosciele. Ma już takie swoje stałe pory na harce ;) Magdalen nie przejmuj się. Widocznie jest spokojna i tyle, a ja moze jem za duzo słodkiego.. ? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak się czujecie? Wiecie co... Szukałam ochraniaczy do łóżeczka i nie podobają mi się. Więc chyba sama zrobię :) jeszcze nigdy nie szyłam, ale chyba dam rade. Co myślicie o tym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powodzenia ;) Ja nie potrafie szyć i nawet nie wiedziałabym jak się za to zabrac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi to moja chyba śpi z przeslodzenia bo jem slodkie na okraglo :-P Moja mamcia jest krawcowa, wiec nie mam problemu. Ale masz na mysli, ze bedziesz szyla poszewki na ochraniacze ?? Czy chcesz razem, ze nie bedziesz mogla ich wyciagac ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Muszę pomyśleć jak to zrobić i czym wypełnić. :) coraz częściej boli mnie brzuch :( chyba mój maluszek się rozpycha. Ja mam lekarza w czwartek to znowu go zobaczę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Ja mam dwa rodzaje ochraniaczy. Taka poszewka wypelniona. A drugi tak jak posciel, wklad, ktory sie ubiera w poszewki. I to drugie chyba jest lepszym rozwiazaniem, bo mozna sobie zawsze zmienic poszewke a nie prac calego wkladu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Co do brzuszka to mnie czasem boli jak mi uciska dluzszy czas w jedym miejscu, na bokach, ale problem mam z kregoslupem, czasem mi sie juz plakac chce, jak mnie sieknie w krzyzu to bol leci az do lydki :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to dobrze, ze ja tak nie mam. Mnie tyko czasem boli od dłuższego siedzenia w tedy podkładam poduszke pod krzyż. Ciekawe jak minie mi ta noc, mam nadzieje, ze bedzie mi sie lepiej spało bo ta noc to była ciężka. Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dobranoc ;* do jutra. P.S. Kolejny tydzień za nami ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×