Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magda len

Mamy rodzące w styczniu 2015

Polecane posty

Gość Magda len
Ja brzuszek smaruje Bio oilem i nie mam poki co zadnych rozstepow, ale piersi i przy pachwinach niestety.. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje, ze ja w takim razie miec nie bede bo moja mama nie ma ani jednego a urodziła bliźniaki :) (w 8mies, ale brzuszek miala spory)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podobno Bio Oil jest dobry tez na istniejace juz rozstepy, wiec smaruj cały czas to moze znikną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bio Oil jest dobry, bo to naturalne olejki ale niestety drogi :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi smaruje właśnie,być może po ciąży coś mi pomoże. Drogi jest, ale ja poluje na promocje. Ostatnio w Hebe znalazlam za 40 zl, jest bardzo wydajny. Ja go mam od wrzesnia i jeszcze 1/3 buteleczki jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a co sobie smarujecie szczególnie? No bo wiadomo brzuch ale ważne są też piersi, pośladki, uda. Przed ciążą używałam zwykłego balsamu do całego ciała. Teraz też smaruję się cała ale najbardziej brzuch i piersi. Czytałam dużo w internecie o pielęgnacji skóry w ciąży i rozstępy jeśli już są to nie znikną ale dzięki balsamom i olejkom mogą zbladnąć na tyle, że nie będą aż tak widoczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, a na kiedy macie termin i ile przytylyscie do tej pory? Bo ja mam na 5 lutego i przytylam na razie 8,3 kg, wydaje mi sie ze to troche za duzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Brzuszek piersi biodra i pośladki tym Bio Oilem, ale cala reszte balsamem CETAPHIl. Jest dostępny w aptece, antyalergiczny świetnie nawilża ale jest drogi niestety, koszuje ok 30zl. Ja musial go kupic bo na poczatku mialam swiad skory tak silny ze moj maz musial mokrym recznikiem ostrym pocierac mi cale nogi bo to uczucie bylo nie do zniesienia, mialam przez to siniaki i rany i ten balsam mi troche pomogl, bo dobrze nawilzal skore i nie uczulal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Gość Troszkę wcześniej o tym pisałyśmy ;-) 32 tydzien, termin na 25stycznia i przytylam 12/13 kg. U Ciebie to nie jest za dużo, wszystko zależy od tego ile ważyłaś wcześniej, każda kobieta ma inaczej ;-) ważne, że dzidzia rośnie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
32tc waga +13kg. Ja smaruje piersi, brzuch, posladki i uda, a reszte zwyklym balsamem albo masłem do ciała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Dobrej nocy Mamusie ! Do jutra ;-) ucałujcie dzidzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć :) jak się spało? U mnie nie najgorzej :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Hej Mamuśki !! ;-) dzisiejsza noc -masakra. Do 3 zgaga i przewracanie się z boku na bok. A jak u Was ?? Obudziłam się i pierwsze co poczułam to ból podbrzusza, taki jak na okres :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:( ja wczoraj miałam zgagę i mi po pomarańczy o dziwo przeszło. No i muszę ograniczyć słodkie to wtedy nie mam tak zgagi. Od 4 dni nawet herbaty nie słodzę:( jakoś daje radę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć, dobrze mi się spało. Do 12 oglądałam film, a potem poszłam spać :-) P.s. Wstawałam raz na siku, masakra. Wam też tak chce się sikać po herbacie i owocach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sikać? Dość często w małych ilościach. Jak u Was z tym przewracaniem się? Ja już muszę z jednego boku na drugi to na czworaka, bo na plecach to już boli:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Ja sie przewracam jeszcze przez plecy, ale na 3 razy :-P siku o dziwo nie tak często, ale miesiąc temu bardzo często mi się chciało. Za to ja mi się chce siku a nie pójde od razu i mała mi kopnie w pęcherz to musze lecieć :-D Dziewczyny, przestraszyłam się dziś rano, poszłam siku i nagle mnie złapał skurcz, ale nie w brzuszku tylko.. W pochwie... Przed ciążą czasem mi się tak zdażało, ale podczas ciąży to pierwszy raz. Co o tym myslicie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość habibi5432345764
Ja się smaruje cały czas tym samym kremem na rozstepy i póki co nie mam żadnego. Za to kolejne dziewczyny z pokoju wyszły dziś do domu a ja nadal nie :( to już 7 osoba która ze mną leżała, tyle się przewinęło a ja wciąż tu jestem i jestem :( strasznie mi smutno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Kochana, musisz dać radę. Masz pewność przynajmniej, że Ty i Twoja dzidzia jesteście bezpieczni. Czytaj sobie jakieś książki na temat ciąży i nastawiaj się pozytywnie. Już niedługo będziesz z maleństwem:-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny mi się spało bardzo dobrze. Wieczorem też dokuczała mi zgaga, ale szybko przeszła. Ja w nocy to się kręce z boku na bok, ale jak sie przebudze na prawym to szybko obracam sie na lewy bo ponoc powinno sie jak najwiecej leżeć na lewym boku. Dzis wstałam pełna energii i wziełam się za porządki. Dziś odkurzanie, jutro pościeram kurze i tak po mału na raty posprztam dom ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jśli chodzi o sikanie to ja zwykle 2 razy wstaje w nocy i przez dzień też dosyc często chodzę do toalety. Magdalen mi się wydaje, że teraz to już tak będzie z tymi skurczmi, ukłuciami, ciągnięciem w brzuchu, aż do rozwiązania... Oby tylko dotrwać do 38 tc bo ja mam przeczucie, ze urodze wczesniej niż w 40 tc. Chociaz roznie to bywa ostatnio spotkałam koleżnke z pracy na zakupach, ktora chodziła sobie miedzy alejkami uśmiechnięta z ogromnym brzucholkiem 9 dni po terminie... :) Mowila, ze sie dobrze czuje, ale ze na nastepny dzień pojdzie na wywolanie porodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba jakbym była po terminie to bym siedziała w domu w obawie, ze poród moze sie zacząc w kazdej chwili. Na prawde nie chcialabym zacząć rodzić w supermarkecie z dala od domu :/ A Wy dziewczyny jak uważacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
Edi, ja chce dotrwać chociaż do 36 tygodnia. Moja mama sie urodzila rowno miesiac wczesniej, moja babcia tez a ja 27 dni wczesniej, wiec u mnie to jest rodzinne. Zobaczymy jak to będzie w moim przypadku. Macie tak, że Wasze dzidzie Wam coś wyciskaja i widac to na brzuszku?? Mi wczoraj na prawym boku cos wypchala,moze nozka i mialam taka kulke :-D moglam dotknac, piekne uczucie ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to jest duże prawdopodobieństwo,ze urodzisz wczesniej, ale 36 tc to już jest ok. Ja tak miałam kilka razy , ze dzidzia tak wypchała "cos" ze miałam taką twardą górke z lewej strony koło pempka i sie zastanawiałam czy to główka czy pupka i akurat jak raz jechałam na usg to też sie tak wypieła i okazało się,że to stópki założone na główke! Matko jak ona smiesznie sie ułożyła w tedy. Mała gimnastyczka <3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja miałam już taki ból chyba z 2 razy. Nie przemęczaj się. Też się wtedy boję, ale to przechodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
dzięki za odpowiedź gościu :) Edi będziesz miała wyćwiczoną córeczkę, tylko po kim ? :P Moja też tak robi, że się zakrywa nóżkami. Jak byłam na drugim prenatalnym badaniu to się jak na złość tak ułożyła i nie mogliśmy zobaczyć jej buźki, za to pokazała swoją "kobiecość" i jednoznacznie Pan doktor stwierdził " oo tu jest szparka" pokazując jakąś kreskę strzałką na monitorze :D Powiedział mi też, że jakiej płci jest dzidzia to się okaże jak skończy 18 lat :D Taki dowcipny był Pan doktor. AAA zapomniałam napisać, w czwartek mam prenatalne badanie znowu i już nie możemy się z moim M doczekać. Wy też macie jeszcze to badanie ? Czu już wszystkie za Wami??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam robione zwykłe badaania usg... na czym polega te badanie które bedzieesz miała robione??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda len
To jest też USG tylko widać dzidzię w 3d, ale oprócz tego lekarz dokładnie mierzy wszystkie parametry od dzidzi. Jest bardziej dokładne niż zwykłe USG i dzidzia jest porządnie przebadana. A Twój lekarz Ci tego nie zalecił ?? TO badanie jest drogie niestety. 230 zł. Ale warto podobno. Robi się je raz na trymestr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×