Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
jeśli była u spowiedzi przed sakramentem komunii i niczego nie zataiła , to nie wiem po co kogoś osądzać ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
https://www.youtube.com/watch?v=FvCJ4wgTAQA czy wg was przeżycia na twarzy wizjonerki Giany Sullivan , podczas tego objawienia Maryi , są szczere czy udawane ? (1min. 34 sekunda filmu) Ta kobieta była kiedyś stewardessą i latała pod niebem w samolocie a teraz doznaję wizji nieba ale już na ziemi w Marylandzie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam wczoraj bardzo długi post ale się nie wyświetlił. Widocznie taka była wola Boża. Skoro Bóg odpuszcza złodziejom, celnikom, mordercom którzy przychodzą do Niego skruszeni, jest nadzieja że i mi odpuści. Dziękuję Wam bardzo za wsparcie i modlitwy. Pamietam o Was w mojich modlitwach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja wierzę Najświętszej Niepokalanej Marii , która powiedziała że nas bardzo kocha i każdego chce przyprowadzić do Jezusa , bo dopiero z Nim dojdziemy kiedyś do nieba .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2018.07.11 bardzo smutna piosenka 🌻 Do czego ona Ci jest potrzebna ? Do trwania w smutku? Przecież nasz Pan Bóog jest Panem Radości a nie smutku. Czy nie wiesz, że panem smutku jest zły? Dlatego też zachęcam Cię do słuchania radosnych pięknych piosenek chrrześcijańskich takich jak ta: Świiięty Izraaelski // Michał Rassek https://www.youtube.com/watch?v=S1BAy7J-eTk Uwielbieenie przez głośny śpiew wzbudza w nas radość życia :) Dlaczego nie masz się cieszyć bliskością Najwyższego już tu na ziemi? A jeśli miałbyś wątpliwości to zajrzyj do Pisma Święetego: „Dzięki czyńcie Panu, wzywajcie Jego imienia, głoście dzieła Jego wśród narodów! Śpiewajcie Mu, grajcie Mu psalmy” (1 Krn 16,5.9).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem z czego się cieszyć ? Słynny jasnowidz Nostradamus , 500 lat temu przewidział na ten 2018 rok szereg nieszczęść : https://www.youtube.com/watch?v=Jb47zFYC-Nw np.: wybuch Wezuwiusza , globalny kolaps ekonomiczny , wizytę ogromnej asteroidy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do postu z 13:07 07 07 " Ojej, ale się nawklejało. Wybaczcie!" - miła rozmowo , to nie pomyłka ani twój błąd tylko wola boża była by ten ważny problem 3 - krotnie podkreślić . Przyjmowanie komunii bez przygotowania może być przyczyną pogorszenia stanu duszy zamiast polepszenia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani Dostałam numer do ks Maksymiliana który osobiście zna ks. Pelanowskiego i mam z nim porozmawiać o swojej sytuacji. Mój niedawno nawrócony przyjaciel mi go dał i w jego nawróceniu miał swój udział ks Maksymilian i spowiedź u tego kapłana. To już jest wyższa liga kapłanów sami wiecie jakie charyzmaty ma ks Pelanowski, a ci którzy nie wiedza tym mogę jedynie powiedzieć ze ten ksiądz ma dar prorokowania. Już to kilka razy słyszałam od kilku osób. Ks Pelanowski mówił jak można spotkać Jezusa i właśnie nic z tego co mówił nie było dla mnie nowe. Zamknij się w swojej izbie w ciszy na 15 minut i się módl... tak było ze mną gdy dostąpiłam łaski. Ale wiecie co mi się przypomniało, kiedyś jak byłam nastolatka wolałam w duszy do Boga bardzo głośno i rzewnie bo tak niewiele mimo wszystko rozumiałam z tego co się mówi w kościele, uczy się ze Bóg istnieje ale ja tak bardzo chciałam Go zobaczyć poczuć dotknąć, nie umiałam wsiąść tego co słyszałam na sama wiarę i bardzo Mu się zalilam ze Go nie widzę nigdzie, tylko ten świat, nie rozumiałam nic o co w tym wszystkim chodzi, nawet nie zdawałam sobie z tego sprawy ze On mnie słucha, a już wogole ze mnie wysłucha to nawet nie marzyłam. Dzisiaj wiem ze zostałam wysłuchana. Wiem bardzo dużo ale ciagle się uczę. Bóg posłużył się ludźmi by mi wiele pokazać. Dotknęłam królestwa światłości i ciemności. Jestem Mu za to bardzo wdzięczna ze mnie przeprowadził bez uszczerbku na duchu i ciele przez te wszystkie ścieżki kiedy tak intensywnie Go poszukiwałam i natknęłam się nawet na pułapki diabelskie. Cieszę się ze ten temat się ożywił. A dla ciekawskich powiem tylko tyle ze nie chodzę do komunii po spowiedzi. To takie dziwne dla mnie ... wyznam ten grzech, dostanę rozgrzeszenie ale przecież nadal trwam w tym stanie. Wolę aby Jezus przychodził do mnie w duchowej komunii. Jest mi tez wstyd kiedy na mszy wiem ze nic dla niego nie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być ...dla Niego nie mam. Wiecie my nigdy nie dowiemy się dokładnie co się stało tam na Golgocie, ile nasz Pan dla nas wycierpiał. I jak wielka jest Jego Miłość do nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo, nie odniosłam się do Twojich pytań z ostatniego wpisu z poprzedniej strony. Tak, postawiłam na czystość i nadal tak jest. Nasz związek trwa już bardzo długo, wiele razem przeszliśmy i jest to związek z miłości która mam nadzieje kiedyś odkurzymy. Proza życia i rutyna robią swoje. Ja się nawróciłam po ponad 10latach bycia razem, wcześniej tez mi się zdawało ze można wierzyć ale jednocześnie żyć po swojemu. Po nawróceniu zradykalizowałam się z czasem, chce się rozwijać duchowo. Miałam niesamowite dotknięcie Ducha Św uczył mnie od nowa to co zaniedbałam jak byłam daleko od kościoła. A on... stoji w miejscu tam gdzie był, kiedyś mi mówił ze szukał Boga ale chyba w złych miejscach? Kiedys wiele lat temu powiedzieliśmy sobie ze żadne śluby nie będą nam do niczego potrzebne bo to tylko papier ale wiadomo ze chcieliśmy być razem i tak planowaliśmy. Z tej miłości która nie jest tak łatwa do odnalezienia. Po czasie pojawiły się kryzysy jeden za drugim wojny, burze ... ale nie podawałam się. Coś mi mówiło ze mam z niego wyciągać dobro. To było jakieś takie wewnętrzne przekonanie by szukać w nim dobra i je wyciągać, a potem w innych ludziach. Myśle ze to mu pomogło uwierzyć w siebie bo wiem jakie miał dzieciństwo. Nasze przekonania często kształtują się we wczesnym dzieciństwie a gdy dziecko jest psychicznie ranione przez otoczenie lub bliska osobę a potem jego tata ląduje na wózku inwalidzkim mając 20lat.. można stracić wiarę we wszystko. I tak tez się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
podczas odmawiania tej koronki otrzymujemy mistyczną komunię od J/ezusa nawet gdy modlimy się w domu . http://www.duchprawdy.com/koronka_do_najswiet szych_ran_pana_jezusa.htm Jezus chciał w niedawnym objawieniu by tę koronkę rozpowszechniać na czasy gdy dostęp do sakramentów będzie niemożliwy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziwie się , że link nie łączy gdyż kilka dni temu wchodził bez problemu. Ale niestety podobnie jest z innymi linkami o wierze i nadziei .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Anialon, dlaczego nie przystępujesz do K/omunii Ś/więtej, skoro zachowujesz czystość? Przecież po otrzymaniu r/ozgrzeszenia nie wracasz do g/rzechu, bo g/rzechem byłoby jedynie współżycie z mężczyzną, który nie jest Twoim s/akramentalnym mężem. Można by się tu jeszcze doszukiwać przeszkód w postaci publicznego zgorszenia wobec osób, które wiedzą, że nie jesteś żoną tego mężczyzny, ale w ostateczności zawsze można przecież uczestniczyć w E/ucharystii w innej p/arafii, tam gdzie nikt Ciebie nie zna. Masz rację, wyjaśnij to dobrze z k/apłanem, ale myślę że spokojnie możesz przyjmować do serca P/ana J/ezusa s/akramentalnie i bardzo, bardzo się z tego cieszę :))). Wiesz, ja także jestem w ciężkiej sytuacji, właściwie pod każdym względem, bo tak naprawdę obecnie jestem bezrobotną kaleką w całkowitych ciemnościach d/uchowych tak wielkich, że przez ostatni czas m/odliłam się o śmierć dla siebie. Wewnętrznie jednak jestem nieskończenie zakochana w B/ogu. Ponownie zdałam sobie sprawę z tego podczas zakończonego wczoraj J/erycha R/óżańcowego, w czasie kilku godzin adoracji N/ajświętszego S/akramentu, podczas których P/an J/ezus dał mi poznać, jak bardzo chce mnie jeszcze na tym świecie i dlaczego. Trzeba naszego trudu, naszego umierania samym sobie, dla naszych braci, dla tych, którzy B/oga nie znają i nie kochają, to nasz udział w k/rzyżu C/hrystusa, nasze upodobnienie się do Niego. Wszystkim życzę b/łogosławionego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nasz związek trwa już bardzo długo, wiele razem przeszliśmy i jest to związek z miłości która mam nadzieje kiedyś odkurzymy. Proza życia i rutyna robią swoje xx Nie czekaj, tylko już teraz zabierz się za odkurzanie. Rutyna i stagnacja potrafią zabić nawet najlepszy związek. Tobie się nie chce, jemu również, przyzwyczailiście się do tego stanu rzeczy. On nie widzi żadnego powodu aby coś w związku zmienić, aby go zalegalizować. Jedź z nim na wakacje, lub chociaż na romantyczny weekend, najlepiej bez dzieci. Może wtedy oboje przypomnicie sobie co Was kiedyś połączyło, oboje zaczniecie się o siebie starać i może wtedy pojawią się widoki na ślub kościelny. Czystość nie jest dobrym rozwiązaniem dla młodego związku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mój post znów nie przeszedł Rozmowo to dla Ciebie i dla wszystkich znajdujących się w ciemnej dolinie https://youtu.be/OPSu9WKVAI4 Napisze znów jak znajdę chwile czasu Błogosławionej niedzieli kochani

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Lipiec 1994r. Litmanova , Słowacja . Słowa Maryi ,, Moje drogie dzieci! Kocham was i proszę...proszę...Zmieńcie swoje życie. Usłyszcie głos swojej Matki. Jezus jest w was. Bóg jest w was. Nie żyjcie tak, jakbyście nie zauważali ogromu troskliwości, jaką Bóg otacza każdego z was. Nie żyjcie jak ci , co patrzą, ale nie widzą; jak ci co słuchają, ale nie słyszą. ". 7 sierpnia 1994r. Litmanowa . CZWARTA ROCZNICA OBJAWIEŃ Maryja: ,, Moje drogie dzieci! Bardzo cieszę się,że wstąpiliście do mojego Serca . Dziękuję wam. Czas, w którym żyjecie jest bardzo ważny i jedynie w ten sposób możecie duchowo przeżyć. Chcę wam darować Serce Jezusa, abyśmy wszyscy razem spotkali się w Niebie - w Domu. Kocham was takich, jacy jesteście. Każdy mój syn i córka niech mi powie: << Mamo - a teraz chce żyć inaczej. Chcę iść do Ojca i całkowicie ufam Tobie, że mnie do Niego zaprowadzisz >>. Kocham was. Kocham was! Chcę abyście byli szczęśliwi. Ale ten świat nigdy nie uczyni was szczęśliwymi. Cieszę się! ". Matka Boża była ubrana w złote szaty. Nie miała korony ani różańca. Była boso. Ręce miała otwarte, z których spływała jasność - całe promieniowały jasnością. Z okazji czwartej rocznicy Objawień, poświęcając się Niepokalanemu Sercu Maryi, wszyscy uroczyście oddali się w opiekę Matce Bożej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo cóż ja mogę dodać jeśli Ty jesteś w tak bliskim kontakcie z Jezusem ze sobie rozmawiacie? Są tutaj na ziemi ludzie tacy jak Ty wierzący i kochający Jezusa ogromnie całym sercem ale Bóg ich używa dla zbawienia innych chce ofiar ich cierpienia za grzeszników. Stad tez znajdujesz się w duchowej ciemności. Mnie było dane zobaczyć duchowa ciemność mojego partnera. Jest w tym tylko mały strop światła...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj odszedł do Pana mały 6 letni dzielny wojownik który przegrał walke z rakiem. Proszę Was o modlitwę za jego duszyczke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowo , niedawno poznałem pewnego księdza na forum nastroik.pl . Kś. Tri/gadesa Ad/inera z kościoła ormiańskiego , który szuka pomocy w swej pracy duszpasterskiej na stronach forum u nas , zwykłych katolików . To szokujące jak widać , że nie ma uprzedzeń do nikogo i mimo że dopiero 2 lata od święceń , czyta chętnie nasze wpisy i odpowiada . Jest tam jego fotografia a wglądu szlachetny człowiek. http://nastroik.pl/forum/51-religia/ prosi często o modlitwę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Michałowice k. Krakowa, 17 czerwca 2018 r. godz. 6:07. Przekaz nr 798 Proszę o znaki – znaki otrzymałem Matka Boża. J/am jest Najświętsza Maryja Panna, K/rólowa P/olski, Matka Mojego B/oskiego S/yna J/ezusa Ch/rystusa. Kochane, umiłowane dzieci światłości, miłe Mojemu, Ś/więtemu, Macierzyńskiemu Sercu. Pozdrawiam was I/mieniem Mojego B/oskiego S/yna J/ezusa Ch/rystusa: niech będzie pochwalony J/ezus Ch/rystus, odpowiadam, na wieki wieków A/men. Polacy, demon bardzo się na was uwziął, bo jesteście teraz wy narodem wybranym. Ja i Mój B/oski S/yn J/ezus Ch/rystus, mamy pokrewieństwo z wami. Siły zła chcą was zniszczyć, dlatego ogłupiają was swoimi sztuczkami i omamieniami. Wprowadza zły w życie kolejne fazy swojego niecnego planu, a w wielu miejscach globu zaczął chipizację ludzi znamieniem Bestii. Oficjalnie czyni to już w wielu krajach, a nieoficjalnie zaczęto to czynić także w Polsce. Ratując modlitwami biskupów i kapłanów sprawiacie, iż możliwa będzie pełna narodowa odnowa. Bez tego P/olska będzie stale niszczona, będzie znacznie podupadać, aż zostanie wchłonięta przez inne agresywne narody. Wielka liczba l/udzi trwa w hipnozie grzechu , bo znieczulona jest jego trucizną. Masowo wykonują wolę ciemności, niszcząc Kościół Święty, od zewnątrz i od wewnątrz jednocześnie. Są oni pewni swojego zwycięstwa. Polacy!!! Wołam do was jako wasza Królowa, pomóżcie Mi pokonać złego ducha na polskiej ziemi, jednak, aby to było możliwe, potrzeba wiele waszych modlitw, postów i ofiar. Proszę was, zmieńcie się, nawróćcie się! Zechciejcie dokładnie oczyścić się z waszych grzechów i win, oraz z wszelkich waszych obciążeń. Zerwijcie kontakt z każdym grzechem, z każdym obciążeniem. Grzesząc, jedynie pozornie zyskujecie, a daje to wam jedynie złudną, chwilową satysfakcję. Obudźcie się, pomóżcie Mi ratować grzeszny świat! Coraz bliżej nadchodzą wydarzenia, które nie muszą nastąpić, nie muszą się wydarzyć. Jeżeli wy, P/olacy zbagatelizujecie wołanie B/oga oraz Moje wołania, to po raz kolejny już, poleje się obficie krew na polskiej ziemi na tyle obficie, że będą ginąć miliony Polaków. Ma/soneria chce wykorzystać uchodźców, uzbroić ich i nasłać na P/olskę. Gdy się nie opamiętacie, to m/asowo będziecie wycinani, m/ordowani, a wasz kraj zajmą najeźdźcy. Kocham was niezmiernie o polskie dzieci i chcę, abyście Mi pomogły ratować świat, ratować Ko/ściół Święty. Przytulam was z Miłością do Mojego Macierzyńskiego Serca. Wszystkim czytającym i słuchającym błogosławię, w Imię O/jca † i S/yna † i D/ucha Ś/więtego. † A/men. ††

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Rozmowo, odpowiadam na Twojego maila powyżej. Szkoda że moje posty nie przechodzą czasem, potem trudno znaleźć czas aby coś napisać. Tak dokładnie, nie chodzę do komunii by nie siać zgorszenia, tutaj aby pójśc do innej parafii musiałabym wybrać się kawałek do innego kościoła, na pewno pomyślę o takiej opcji, ale to po powrocie z kochanej mojej ziemskiej Ojczyzny, na dniach wyjeżdżam. Rozmowo, nie wiedziałam o Twojej sytuacji. Czy to trwałe? Czy zakochałaś się aż tak w Bogu, że do dziś nie prosisz o nic dla siebie? Kiedyś pisałaś o tych duchowych cukierkach, aż tu przyszło cierpienie ... bez tego, nie ma chrześcijaństwa, w tym stanie najbardziej zbliżamy się do Naszego Króla. Twoja miłość do Niego będzie zawsze większa niż najgorsze ciemności, On jest Światłością która pokona wszelką ciemnosc, nawet tą najgęstszą. ❤️ Chociażbym chodził ciemną doliną, zła się nie ulęknę, bo Ty jesteś ze mną AMEN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×