Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
anialon wczoraj Bardzo przekonująca ta historia i daje nadzieję beznadziejnym przypadkom.. Sam uległem pewnemu 'wypadkowi' o ile można to tak nazwać, co zabrało mi całą radość życia, ba życie.. Jestem kimś zupełnie innym po tym.. pocieszam się takimi cudami, choć zdaje sobie sprawę że jestem daleko od Boga i liczyć na cud mi trudno.. ale co innego pozostaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś ❤️ rozmawiaj z Bog/iem. Jesli czuj/esz ze podupadasz na duchu zlap za rozaniec i odmawiaj N/o/w/e/n/n/e P/o/m/p/e/j/a/n/s/k/a, ta niezwykla modlitwa pomaga bardziej niz najlepsza rada. Pamietaj, ze Pan Je/zus jest blisko osob cierpiacych, choc wydaje sie ze Go nie ma. Bez Niego, nie bylibysmy w stanie zniesc cierpien jakie znosimy. Nikt nie potrafi tak przemowic do naszego serca jak Je/zus I Jego Matka. Oni gdy sie do nich zwracamy rozswietlaja najwiekszy mrok. Trzeba sie do Nich zwracac. A w modlitwach nie ustawac. Pozdrawiam Ciebie ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosciuz 01:39 I jeszcze to: Moze o tej m/o/d/l//I/t/w//I/e nie slyszales- dlaczego ta n/o/we/n/n/a/ jest taka niezykla otoz Matka B/o/s/k/a obiecala ze kazdy ale to kazdy kto bedzie sie ta n/o/w/e/nn/a m/od/lil zostanie wysluchany. c.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historia tej n/o/w/e/n/n/y/ tez zaczela sie od bardzo ciezko chorej dziewczynki ktora zostala uzdrowiona, ludzie sie coraz bardziej mo/dla ta m/o//d//li//t//w/a I kazdy zostaje wysluchany, a nawet jesli in/ten/cja nie zostaje od razu wysluchana to I tak na osobe mo/d/laca sie splywaja inne laski. Zaden czlowiek nie jest w stanie pomoc drugiemu w taki sposob. Dzialania tej m/o//d//li/twy trzeba na wlasnej skorze poczuc. Ja tez zostalam wysluchana, mimo ze nie dokonczylam mojej pierwszej n/o/w/e/n/n/y wiem ze bede musiala ja dokonczyc, jestem to winna M/a/t/c/e B/o/s/k/i/e/j. c.d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W r/oz/an/cu jest niezwykla moc. Zapraszam Cie, poczytaj inne swiadectwa, naprawde podnosza na d/u/c/hu :) a jest ich od groma na stronie pompejanska.rosemaria, tylko linka tym razem nie moge podac bo mi spamuje wypowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, mam do was pytanie jaka jest różnica jeśli chodzi i koronkę i różaniec i jak się domyślacie nie chodzi mi tu o liczbę paciorków. ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Koronka do Bożeg/o Miłosierdzi/a na ulicach miast świata dzisiaj o godz. 15 W każdym mieście i w każdym miejscu. O miłosierdzi/e Boż/e dla Polski i świata. W centrum na skrzyżowaniach mogą być zorganizowane grupy modlitewn/e do których można się dołączyć, lub modli/ć się tam gdzie się jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wedlug mnie koronka mozna wymodlic nawrocenie grzesznikow przede wszystkim. A na rozancu mozna sie modlic w roznych intencjach. Koronka jest modlitwa do Boga, a rozaniec to forma pozdrowienia Matki Najswietszej, wypelnieniem slow Biblii 'Blogoslawic Cie beda odtad wszystkie pokolenia'- rozaniec jest wypelnieniem tych slow I woli Bozej ktorej gdy jestesmy posluszni, wypraszamy potrzebne dla nas laski - wedlug mnie tak to dziala. Potrzebne jest tez nasze oddanie sie woli Bozej podczas odmawiania modlitw.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziękuję ci aniu za odpowiedź ,można a może raczej czy wskazane jest modląc się odmawiając koronkę wypraszać łaski dla siebie swoich bliskich albo za dusze czyśćcowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście, że tak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A kim ty jesteś? (Gdybym potrafił wstawić to by tu była uśmiechnięta buźka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
... jestem starą modelką bez związku alem się nie lognęła :) Koronkę do B/ożego M/iłosierdzia objawił J/ezus św. F/austynie jako specjalną na "koniec czasów" i Powiedział, że cokolwiek się będzie prosić przez tą m/odlitwę wówczas się otrzyma. Nooowwennna taka trwa 9 dni. M/odli się nią o g. 15 - w godzinie M/iłosierdzia B/ożego. Roozaniec jest o/bjawiła NMP kilku wieków temu i również Powiedziała, że cokolwiek się będzie prosić przez Rooozaniec wówczas się otrzyma. Dodatkowo Rooozaniec daje ochronę m/odlącemu od wpływów złego - tekst z o/bjawień NMP. I co też doświadczyłam na sobie wiele razy. No i różnica jest taka, że jedna część (z trzech części) Roozanca trawa ok. 30min (w zal. od tempa) a Koronka ok. 10 min. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, wiem i dlatego też wolę odmawiać koronkę gdyż mniej czasu zajmuje a na różaniec nie zawsze mogę sobie czasowo pozwolić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Koronka za dusze czysccowe - oczywiscie :) Mysle ze pomaga im zblizyc sie ku Bogu i to bardzo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do łask i wypraszania ich koronka do Milosierdzia Bozego Mojim zdaniem mozna, musisz sam zdecydowac jednak na jaka modlitwe masz czas w ciagu dnia. Rozaniec jednak wcale tak wiele czasu nie zajmuje ;) Ja odmowilam dzisiaj juz 6 a zamierzam jeszcze 3 :) No taka mam intencje, nic nie poradze. Nie da sie szybko wymodlic jakiejs łaski dla rodziny i czekac az sie ona pojawi zaraz po modlitwie, a jesli sie nic nie stanie to obrazac sie na Pana Boga-to nie tak-ale pewnie to wiesz. W modlitwie trzeba TRWAC. Regularnie. I ma ona byc rozmowa z Bogiem a wiec WIARA na pewno pomoze w otrzymaniu łask gdy zwracamy sie do Pana. Osobiscie gdybym modlila sie o cos dla rodziny, wybralabym raczej modlitwe na rozancu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak wiem aniu ale ja bardzo dużo pracuje i na koronkę mogę pozwolić sobie w pracy na różaniec już raczej nie często, jesteście osobami świeckimi czy to zbyt osobiste pytanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojj stara modelka bez związku
A i ja również nie jestem osobą duchowną. Ostatnio mam więcej czasu i interesuję się intensywniej objawieniami i w sumie przez nie się nawróciłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To was trochę podziwiam i zazdroszczę postawy. ..co sądzicie o wstawiennictwie dusz czyśćcowych za osoby modlące się za nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
O jest to trafione pytanie w 10 Myślę że o nas takie dusze nie zapominają. Czytałam nawet takie świadectwo gdzie osoba odmówiła 3 rozance w ciągu 53dni za uwolnienie dusz z czyśćca -czyli N.P, a później cudem uszla bez większego uszczerbku na zdrowiu z poważnego wypadku. Przynajmniej w świadectwie tak to opisała że wskazywało na pomoc uwolnionych dusz z czyśćca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest to proste aby odmawiać 3 rozance dziennie, ale mozna zorganizować czas i w ciągu dnia znaleźć czas na modlitwę. Jak mam go więcej to poświęcam go więcej jak mniej to organizuję się inaczej. Ważne nie ustawać. Mieć na uwadze nie mniej od innych zajęć i zas się zawsze znajdzie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli bardzo dużo pracujesz to koronka :-) a jak masz więcej czasu różaniec. Można iść na mszę z konkretną intencją w sercu, pościć w konkretnej intencji. Poprosić osoby wierzące by się modlily z Tobą-to też bardzo pomaga. Ostatnio modelinka z rozmową mi pomogły :-) Jest takie powiedzenie że kropla drąży skałę. I tak jest z modlitwami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do jakiej sekty należysz?czci zbawce ,a nie stworzenie,demona krulową niebios

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za to że zamieniłyście ze mną kilka słów i za wasze odpowiedzi, mam nadzieję z wami tu jeszcze porozmawiać. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×