Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

płynącą. Pomyślałam wtedy o NP.. no i tak okazało się że kończę jąw.w daty. Gdyby ktoś chciał się dołączyć...jest to Nnnowweennaa wszystkim ogromnie potrzebna,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem, że nie muszę na tym temacie tego nikomu tłumaczyć. Tym żyjącym i tym które odeszły a nic nie mkgą już dla siebie zrobić. Za to my możemy bardzo wiele. Gdyby komuś się udało zdecydować się na to, dacie mi proszę znać. Będzie mi cieplej na sercu że ktoś m.odli się razem ze mną. Myślę że pora dnia jest bez znaczenia. Jestem z resztą tak zapracowana że czasem muszę 3 ròzzance odmòwić na raz. Pan sam wie... jeśli nie dacie rady to chociaż jedno Ojc.ze Nasz do tej daty w tej intencji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musiałam pourywać moją wypowiedź i ją zmienić gdyż mi spamowało sens jednak udało się zachować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś https://www.youtube.com/watch?v=blnjDBgfndk powiedzcie co o tym myslicie, nie chodzi o to by pomawiac papieza Franciszka ale o to, aby z otwartym umyslem rozeznawac to, co sie dzieje w kosciele 🌻 Nie mogę obejrzeć tego filmiku. Po kliknięciu w linka pisze: "Ten film wideo jest niedostępny w Twoim kraju. Przepraszamy za usterki." Napisz proszę co tam jest w temacie objawień III tajemnicy z Fatimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś 🌻 Na tym kanale w którym nie można włączyć tego filmiku, który przesłałeś do zobaczenia jest ten: Medjugorie według (...) Franciszka https://www.youtube.com/watch?v=gep054Er3Go x To są prawdzie słowa Borgolio niczym nie zmanipulowane... I tak mnie zastawia o co chodzi mu... Skoro przecież egzorcysta Piotr Glas miał niesamowite nawrócenie właśnie w Mediugorie sam... Mówi o tym w swoim świadectwie życia i przez właśnie wyjazd do Mediugorie też kiedy tam się modlił o uzdrowienie jednego ciężko chorego chłopca i wziął jego zdjęcie na tą pielgrzymkę to został wysłuchany. I obecnie ten chłopak już jest księdzem mimo, że po uzdrowieniu prowadził życie lekkoducha to wszyscy byli w szoku kiedy postanowił być księdzem. Widać Matka Boża się o niego upomniała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Orędzie iz Medziugorje z 2. listopad 2017r. 🌻 „Drogie dziec****atrząc na was wszystkich, zgromadzonych wokół mnie, swojej Matki, widzę wiele czystych dussz, poszukujących miłości i pociechy, której nikt im nie daje. Widzę również tych, którzy czynią zło, gdyż nie mają dobrych przykładów. Nie poznali mojego Syna. To dobro, które jest milczące, szerzy się poprzez czyste dussze i jest siłą podtrzymującą ten świat. Jest wiele grrzechów ale jest też miłość. Mój Syn posyła wam mnie, Matkę, tę samą dla was wszystkich, abym nauczyła was miłować, byście zrozumieli, że jesteście braćmi. Pragnę wam pomóc. Apoostołowie mojej miłości, wystarczy żywe pragnienie wiiary i miłości, a mój Syn je przyjmie, lecz musicie być godni, mieć dobrą wolę i otwarte serce. Mój Syn przychodzi do otwartych serc. Ja, jako Matka pragnę, abyście jak najlepiej poznali mojego Syna, Booga zrodzonego z Booga, abyście poznali wielkość Jego miłości, której tak bardzo potrzebujecie. On wziął na siebie wasze grrzechy, uzyskał dla was odkupienie, a w zamian żąda byście się wzajemnie miłowali. Mój Syn jest miłością. On, nie czyniąc różnicy, kocha wszystkich ludzi ze wszystkich krajów i narodów. Gdybyście, moje dzieci, żyli miłością mojego Syna, Jego Królestwo już byłoby na ziemi. Dlatego więc apoostołowie mojej miłości, móodlcie się. Móodlcie się, aby mój Syn i Jego miłość była jak najbliżej was, abyście stali się przykładem miłości i pomogli tym wszystkim, którzy nie poznali mojego Syna. Nigdy nie zapominajcie, że mój Syn w Trójjcy Świiętej jedyny, kocha was. Miłujcie swoich pasterzy i móodlcie się za nich. Dziękuję wam. ” x Hmm... Czyżby Borgolio przeczył takim słowom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na tamtym filmie jest o tym ze franciszek zaprzecza objawieniom w Fatimie oraz o tym ze jest bardziej podobnie do Masonow przygladajac sie temu co robi... Z jakiego kraju probowales ten link ogladac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmowo strasznie Cie przepraszamy... Ale tak to bywa z zakladaniem tematow na forum ze sie ich ludzie nie trzymaja a zchodza na te ktore me niepokoja. Mysle ze nie powinnas miec tego nikomu za zle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co mowil JP2 o medugoriu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tam ten kanal ktory "w twojim kraju sie nie wyswietli " to kanal Jacka Miedlara wystarczy wpisac w YouTube I bedzie o tym ze Franciszek odniosl sie bardzo obojetnie do tych objawien a przeciez tam nawrocilo sie mnostwo ludzi z ks Glasem wlacznie. Wiele paskudnych "perelek" franciszka nie wychodzi na swiatlo dzienne jak np ta w powyzszym filmie gdzie na mszy!!!!odwazyl sie on na slowa ze Jezus jest grzechem!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś czytałem jakieś słowa napomnienia Maryi skierowane z Medjugorie do Papieża Franciszka i pewnie pogniewał się urażony dumą i chwilowo kocha tylko Maryję z Fatimy a Mamusi z Medjugorie nie dowierza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj wracając z Mszy św. natchnęła mnie taka myśl, że wszyscy jesteśmy Arrmią Czaasów Osttatecznych. Każdy z nas jest Wojownikiem Iezusa Chryztusa :) A, że różne są owoce Duucha Świiętego to naturalną koleją rzeczy jest to, że się różnimy i w głębokości wiary i w zrozumieniu. Każdy ma swoje osobiste "podwórko" do pielęgnowania w Świetle Miłości Pana :) Dlatego szanujmy się nawzajem i wspierajmy. Nie walczmy ze sobą. Szczególnie tutaj na myśli mam Rozmowę ;) Która założyła temat i jak pisze w pierwszym poście: "Udowodnijmy, że są tutaj jeszcze ludzie z kręgosłupem moralnym. To szczególny temat. Dla kaatolików. (...) Chcę zaprosić do rozmowy o naszej wierze, o modlitwie i doświadczaniu Boga." I tym się kierujmy :) A że każdy z nas ma innym poziomie doświadczenie Boga to nie jest zarzut, że możemy tutaj wymieniać swoimi przemyśleniami, wątpliwościami, zaskoczeniami, prośbami czy radościami w wiierze :) Nikt tutaj nie ma z założenia urażania Ciebie Rozmowo. Jesteśmy tutaj bo wszystkich nas łączy Pan J,ezus :) Uściski dla Ciebie :) Anialon i Gościa, który tutaj dzielnie również podtrzymuje temat :) Dziękujemy Ci :) 🌻 :) 🖐️ Nie podpisuje się bo chyba każdy tutaj wie kto te słowa pisze ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm zastanawiałam się ostatnio gdzie się Modelka podziewa.... Tak przy okazji bardzo ładny wpis ten powyżej :) Podzielę się więc z Wami czasem wieczorem jak medytuję sobie nad życiem Bòg wysyła mi na niebie niespodzianki... raz wysłał serce ktòre akurat jak spojrzałam w niebo zasłoniło księżyc. Taki malunek z chmur. Przepiękne serce. Drugi raz znowu serce ale takie jakby je ktoś w chmurach palcem narysował. Było wielgaśne akurat zmieściło się w ramki mojego okna ale wiecie co jest bardziej niezwykłego w tym sercu? Miało ono taki sam płomień jak na świętych obrazach Marii i Pana Jezusa. Takie serce ze świętych obrazòw mi się ukazało. Gapiłam się oniemiała w to moje okno. Postawcie swoje łòżka pod oknem może na Was też czeka jakaś wiadomość ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Niewiasta jest obecnie o wiele bardziej wartościową osobą niż mężczyzna , jeżeli ma nadzieję w Bogu i jest niezależna . Powinna z podniesioną głową i mieczem światła bożego uderzać , ale nie w innych tylko w ciemność jaka zalega w wielu umysłach pysznych i próżnych . Tego obecnie mało , gdyż może nie wiedzą one skąd czerpać siłę do tej walki o przetrwanie dla siebie i dla tych młodszych zagubionych . http://www.duchprawdy.com/plomien_milosci_NSM.htm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To są prawdzie słowa Borgolio niczym nie zmanipulowane... I tak mnie zastawia o co chodzi mu... x Pozwól Modelka że Ci wyjaśnię: To papież Benedykt powołał Komisję w 2010 która miała za zadanie zbadać objawienia w Medjugorie, i to ta właśnie Komisja w której skład m.in wchodzili dwaj Polacy (o. Zdzisław Kijas , ks. prał. Krzysztof Nykiel) wyraziła swoje wątpliwości na temat autentyczności tych objawień. Co więcej, słowa papieża Franciszka które pojawiły się w tym filmiku, mam tu na myśli porównanie "Matki Bożej" do pracownicy poczty, są dokładnym powtórzenie słów papieża Benedykta, który jeszcze jako kardynał wypowiedział się w identyczny sposób o Matce Bożej. Doskonale to pamiętam, bo wrzucałam jego wypowiedź na topa Kamelii, parę lat temu jak toczyłam z Tobą boje. Reasumując: Mamy dwóch papieży, cały sztab ludzi którzy pracowali w/w Komisji, wypowiedziało się niezbyt przychylnie na temat Objawień w Medjugorie, ale to Franciszek ma zbierać baty, bo tak pasuje Twojej odgórnie przyjętej tezie że Franciszek jest antychrystem, lub też jego kumplem, bo sobie tak sobie w jakichś objawieniach przeczytałaś. Nie jest to może manipulacja z Twojej strony? P.S. To ja: "byłąm smutną twarzą" z topa Kamelii, niestety z jakiegoś powodu nie mogę zalogować się na swój stary nick.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy w ręku nadal trzymacie penisa czy już tylko gromnicę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
modelka posuwa Cię ktoś w ogóle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj & Jezus Cię Kocha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezus kocha szczególnie mocno tych , co błądzą nad przepaściami z których wielu może już nie wrócić ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Franciszek jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Objawienia sa od szatana. Objawienia to jego maska. Prawdziwy Bóg w ten sposób się nie ukazuje. Prawdziwy Bóg ma dla was niespodziankę po śmierci. Nie wierzcie w kłamstwa szatana. To jest podstęp z jego strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od kiedy to szatan , maska uzdrawiają chorych w grocie w Lourdes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam prośbę. Jak piszecie swoje opinie na jakiś temat podajcie źròdła z jakich korzystacie. Żeby ktoś nie uznał za wyssane z palca..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 11:41 prawda jest taka że gdyby nie objawienia ten świat dzisiaj byłby zupełnie inny. Dzięki objawieniom nawraca się mnòstwo ludzi z pokolenia na pokolenie. Jest to wielka łaska zaròwno jak mistycy. Ktokolwiek to jest zwraca uwagę że istnieje druga strona po śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a do jakiej wypowiedzi chciałabyś poznać teksty źródłowe ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Smutna z jakich źròdeł korzystasz? Np to mnie interesuje gdyż nigdzie się na takie wiadomości nie natknęłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×