Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
nie wiecie czasem co się stało z tematem: Jezus i piękno słowa Bożego ? Nie ma po nim śladu! Komu na tym zależało aby cały temat zaginął ? A co zrobić by ten temat również nie wyparował ? Może warto by zrzucić treść tego tematu , w którym tu piszemy w dodatkowy temat , jako kopię zapasową . Jest tu wiele wspaniałych wypowiedzi , które niosą nadzieję .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej faktycznie nie ma :( zostawiłam na tamtym temacie kawał swojego serca a teraz zostawiam tutaj. Nie wiem w jaki sposòb mozna temat zabezpieczyc przed czyms takim. Mam wiele linkow w glowie ktorymi chce sie z Wami dzielić i nie wyobrażam sobie aby ten temat przestał istnieć. Przywiązałam się też do ludzi stąd.. jak się odnajdziemy jeśli skasują ten temat? Moze jest gdzies bezpieczniejsze forum na jakims portalu katolickim gdzie nie zrobia takiego swinstwa. Pamietam ze autorka tamtego tematu odgrazala sie ze go zlikwiduje bo...temat szedl nie tym torem co chciala. Ale szedl innym i niosl jak mowisz nadzieje ... wiec komus byl potrzebny. Jesli chcemy pomagac innym dla Pana to trzeba schowac wlasne JA. Calkowicie. A na takich religijnych tematach ludzie chca sie dzielic wszystkim co maja i to umacnia innych ktorzy czytaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś & anialon dziś Rzeczywiście... Usunęli temat :( Widocznie kogoś kuło w oczy... temat od wielu lat o wierze i tematach protestancko - katolickich. Wiele tutaj na tym lewackim forum wartościowych tematów zostało usuniętych bez powodu. Tzn. powód jest. Cenzura lewacka. I to również zostało przepowiedziane w objawieniach nie tylko u Marii z Irlandii, że nastąpi cenzura lewacka, która będzie usuwać wszystko co dotyczy prawdziwej wiary w Jezusa. 🌻 "Mam wiele linkow w glowie ktorymi chce sie z Wami dzielić i nie wyobrażam sobie aby ten temat przestał istnieć. Przywiązałam się też do ludzi stąd.. jak się odnajdziemy jeśli skasują ten temat?" x Proponuję założyć wspólnego maila :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale do maila nie będą wchodzić przypadkowi uczestnicy , a takich też potrzeba w rozmowach aby dyskusje były otwarte dla innych. To prawda , że autorka błagała administrację w kilku postach aby jej temat został usunięty. Ale gdzie znajdziemy teraz Martynkę33 i jej córkę ? Został jeszcze jeden podobny temat na którym jest dopiero 6 wpisów , ale jak długo ten potrwa ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślcie coś. To fakt temat powinien być otwarty. Wiecie co mi przychodzi do głowy założymy nowy temat. O takiej samej nazwie i będziemy kontynuować rozmowę :) ważne jest by był otwarty bo jakiś przechodzień może zechcieć tutaj zajrzeć ;) Już dawno przestałam pisać na tamtym temacie ale szkoda mi go mimo wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale kto założy nowy temat ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jednak temat musi być trochę inny , gdyż tytuł: Jezus i piękno słowa Bożego , wyczekuje na kasację w dziale : Redakcja Kafeterii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Trafna uwaga. Żeby potem nie skasował go kto inny. Może po prostu: Temat wierzących Co Wy na to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie bardzo bo rodzajów wiary jest bez liku , może ograniczmy do wiary chrześcijańskiej co nam zapewni towarzystwo : zielonoświątkowców , Jehowy , Babtystów , adwentystów , prawosławnych, metodystów , ... itd . Ale tytuł musi być prowokacyjny , by wchodziło dużo osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Bóg uzdrawia dusze"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomysłnatemat
Wtedy wejdą również ci, którzy myślą o samobójstwie. I ogolnie zagubieni. Powinnyście wyjść do ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy na razie ten temat nie wystarczy? Nie mam na tyle czasu by kontrolować 2 wątki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Wypowiedz z 20:37 jest moja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja piszę na 4 forum i mam równoległych wątków kilkanaście . Do anialon : a skąd wiesz czy czasem rozmowa niekontrolowana nie ma nas dość i też powie nam do widzenia ? Ile wtedy tobie zostanie tematów do pisania ? Sama jeszcze nie założyłaś żadnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 8:10 to ja Tobie gratuluje i podziwiam że dajesz radę, ja uwazam ze jesli sie zaklada pewne tematy i ludzie przychodza i pytaja i radza sie nie czuje sie ze moge na siebie wziasc odpowiedzialnosc za innych, obawiam sie ze moglabym czasem komus zle doradzic, a co najgorsza, ze z braku czasu porzuce temat. Wiesz ja mam dzieci, pracuje, duzo się modlę i szukam rozwiązania we własnym pogmatwanym życiu i mogę jedynie podsuwać ludziom linki ktòre są uważam więcej warte niż cokolwiek na tym świecie bo jest to pokarm duchowy i niesamowita wiedza jakiej tak bardzo brakuje w dzisiejszym swiecie. Dlatego nie zakładam tematòw. Bo to nie o mnie tu chodzi a na czele tematu stoji JA a ja tego nie chce. Jestem jedną z was. A jeśli Rozmowa mnie tu nie chce, to się spakuję i wyniosę i nie będę nic więcej wklejać. Tymczasem na sobotę wkleję Wam kolejną niezwykłą naukę ktòra mną wstrząsnęła, sam ksiądz przeżywa jak o tym opowiada, co widział a potem dzieli się z innymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie w google WSKAZANIA EGZORCYSTY DLA MAŁŻONKÒW i obejrzyjcie z youtuba wszystkie 3 części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpiszcie w google WSKAZANIA EGZORCYSTY DLA MAŁŻONKÒW i obejrzyjcie z youtuba wszystkie 3 części

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2 czesci jest o objawieniach. Ja temu ksiedzu wierze bo on mowi od serca i z serca pomaga ludziom. Blogoslawionej soboty :) Ps przygotujcie sie na drastyczne historie ludzi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja sam mam drastyczne historie , pewna moja krewna wzięła sobie nową komórkę (darmową za 1 zł) na której była zainstalowana okultystyczne reklamy jakiejś sekty . Ta sekta wykupiła te wadliwe komórki i w ramach promocji umieściła w sklepach z telefonami . Mimo , że na ich zgłoszenia nie odpowiadała i tak trafiła do psychiatrycznego szpitala na ponad miesiąc. Nie bierzcie nigdy darmowych komórek , potem za tą - "promocję" trzeba gorzko zapłacić .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wejdźcie na stronę główną forum klikając myszą słowo Forum na górze ekranu pod czerwonym pasem , a jak się pojawi wpiszcie w poziomym okienku wyszukiwania , słowa : 8 grudnia Godzina Łaski i pojawi się wam kilka tematów z naszego forum , warto włączyć się do dyskusji .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy znacie to religijne forum Adonai ? http://adonai.pl/maryja/?id=91 po kliknięciu myszą ikony o nazwie: źródełko , otwiera się jakieś dziwne forum . czy wiecie jak z niego korzystać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak znam portal adonai jest świetny. Jak wejdziesz na źròdełko to masz na samej gòrze 2 mozliwosci gdzie chcesz dodać wpis. Po lewej pisze poznajmy się a pod spodem dodaj wpis. Klikasz na to i już. Z lewej pisze inne, a pod spodem dodaj wpis. Nie korzystam z tamtego forum ;) mam nadzieję że uda Ci się wysłać post :) tylko wybierz odpowiednią kategorię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję , anialon ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiecie , że Martynka 33 nie może żyć bez pisania tutaj na tym forum . Objawiła się w pewnym temacie poświęconej Najpiękniejszej Maryi , i jak zwykle dalej ma alergię na temat mamy z Nieba . Nie wiem co jeszcze może jej pomóc aby zmieniła swe uprzedzenia do Maryi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Martyna chyba doświadczyła jakiegoś cudu uzdrowienia, czy może się mylę? Pamiętam jak broniła swojich racji podając swòj przypadek jako przykład. I niech jej się szczęści nadal. Tylko bez sensu bo wpadła w herezję i zdawałoby się że przez to. Można tylko w jeden sposòb pomòc mianowicie modlitwą. Jeśli ona atakuje swojich bo walczy z Marią i tymi ktòrzy wierzą kim jest Maria, to źle bo ona rozszerza tą herezję. Trzeba Bogu to oddać i modlić się o nią. Zły mąci wszędzie i wprowadza podziały. Ale siła modlitwy, a także postu i ofiary jest ogromna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czytałam świadectwo kogoś komu życie się zaczęło komplikować. Poza modlitwą dostał on światło od Boga aby wsparł finansowo budowę drogi krzyżowej. Takie ofiary są wspaniałe i Bòg hojnie za nie wynagradza. A ile osob pisało że po odmowieniu calej nnoowweennyy ppoommppeejjaannsskkiieejj dostali nie tylko kawalek chleba. Ale 4 bohenki i dzban mleka, oczywiscie w przenosni :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochani dzisiaj o 12 była godzina łaski. Jestem pewna że jeszcze można się pomodlić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×