Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
Z ostatniej chwili... Od Matki Bożej - objawienia z Medjugorie: 🌻 Orędzie dle dla Mirjany z 2.06..2017 Drogie dzieci,podobnie jak w innych miejscach, gdzie do was przychodziłam, tak i tutaj wzywam was do modlitwy. Módlcie się za tych, którzy nie znają mojego Syna, za tych, którzy nie poznali miłości Bożej, przeciwko grzechom, za osoby konsekrowane, za tych, których mój Syn powołał aby mieli miłość i ducha mocy dla was i Kościoła. Módlcie się do mojego Syna, a miłość której przez Jego bliskość doświadczycie, da wam siłę i uczyni was gotowymi do czynienia dzieł miłości w Jego imię.Dzieci moje, bądźcie gotowi. To jest czas przełomu, dlatego ponownie wzywam was do wiary i nadziei. Wskazuję wam drogę, którą należy iść, a są nią słowa Ewangelii. Apostołowie mojej miłości, świat bardzo potrzebuje waszych wzniesionych ramion ku Niebu , ku mojemu Synowi, ku Ojcu Niebieskiemu. Potrzeba wiele pokory i czystość serca. Ufajcie mojemu Synowi i wiedzcie, że zawsze możecie być lepsi. Moje matczyne serce pragnie, abyście wy, apostołowie moje miłości byli małymi światełkami dla świata, by rozświetlić te miejsca, w których chce zapanować ciemność, abyście przez swoją modlitwę i miłość wskazywali prostą drogę, zbawiali dusz. Ja jestem z wami. Dziękuję wam. 🌻 Wierzący w J.e.z.u.s.a C.h.r.y.s.t.u.s.a !!! M.ó.d.l.my się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Kochani Spotkał mnie ogromny zaszczyt tłumaczenia orędzi dla naszego Pana od naszego Pana. Są tak piękne, że od samego słuchania i czytania serce się rozpływa. Dopiero zaczęłam a jest ich wiele. Jednak jak tylko zostaną poddane moderacji i przekształcone w video, wkleję wam linka. I mam ogromną nadzieję że komuś pomogą. Mòdlcie się bo nasz Pan jest blisko!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
rozmowa ma prawdopodobnie problem ze swoim komputerem . Okazuję się , że starsze komputery tracą łączność z siecią wówczas gdy nie zablokujemy wczytywania nowych wersji wyszukiwarki. Po kolejnej aktualizacji najnowszej wersji wyszukiwarki np. : Firefox , starszy model komputera wysiada i traci łączność z siecią . Co gorsza inne wyszukiwarki obecnie też nie mogą obsłużyć takiego komputera . Ratunkiem jest posiadanie na dysku kopii starszej wersji wyszukiwarki z przed kilku lat . Można też za pomocą pendraivu pożyczyć wyszukiwarkę od znajomych .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkoda że matki swoim córkom nie mówią nic o tym , że są "Księżniczkami " wobec Serca Boga , w swoim okresie małoletności . A okazuję się , że podczas objawień w Medjugorju Matka Boża prosiła o modlitwę małych dzieci by zatrzymać wojnę . Zapewnia , że modlitwy najmniejszych mają potężną moc nad Sercem Boga , a Pan chętnie prośby dzieci spełnia .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tutaj we wnętrzu domu Maryi pewien chór loretański śpiewa Ave Maryja . A dom ten pochodzi z Nazaretu jednak w średniowieczu okrętami przewieziony do Loreto aby uchronić przed wojną islamską . Widać że jest otoczony wielkim kultem i opieką miejscowych artystów. Widać tam okno , przez które Archanioł Gabriel (zdejmując okno ) przybył ze swoim posłannictwem od Boga . Powiedział Jej , że została wybrana na Matkę Syna Bożego . Przez to okno spłynął zaraz na Maryję jasny snop światła z Nieba i kilkadziesiąt pąków białych róż , które rozsypały się w wokoło . (z wizji Katarzyny Emmernich ) https://www.youtube.com/watch?v=zTka75SXnoQ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
moje dzieci wiedza ze sa ksiezniczkami Boga, maja na ten temat ksiazke, jednakze Jezus powiedzial ze dzisiaj niewinnosc dziecieca to rzadkosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani, chcialam wam powiedziec, byscie byli gotowi, zalujcie za grzechy bo Pan jest blisko, bardzo blisko szukajcie Go calym sercem i stawajcie sie jak umiecie najlepiej sami byc do Niego podobnymi, bo moze w kazdej chwili przyjsc po swojich wybranych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pan jest blisko bo w ost. objawieniach dał naszym kapłanom i biskupom czas do naprawy swego życia duchowego i kapłańskiego do końca lipca . Jeśli ta poprawa nie nastąpi to Pan zapowiedział , że jeszcze przed zbiorami zbóż , wt/argną od za/chodu uz/bro/jeni is/la/mi/ści a jako pierwsi będą kapłani . A my potem , ale zaznaczył że wierzącym i miłującym Boga oraz Najświętszą Marię włos z głowy nie spadnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Pan jest blisko bo w ost. objawieniach dał naszym kapłanom i biskupom czas do naprawy swego życia duchowego i kapłańskiego do końca lipca . Jeśli ta poprawa nie nastąpi to Pan zapowiedział , że jeszcze przed zbiorami zbóż , wt/argną od za/chodu uz/bro/jeni is/la/mi/ści a jako pierwsi będą kapłani . A my potem , ale zaznaczył że wierzącym i miłującym Boga oraz Najświętszą Marię włos z głowy nie spadnie . x W jakich objawieniach jest o tym...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdy zastanawiałem się co wam napisać , przyszły mi słowa Maryi która chce aby wam napisać , że was bardzo kocha i abyście odczuły w swych sercach płomień Jej Miłości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś gdy zastanawiałem się co wam napisać , przyszły mi słowa Maryi która chce aby wam napisać , że was bardzo kocha i abyście odczuły w swych sercach płomień Jej Miłości . 🌻 Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tamto objawienie pochodzi od naszego mistyka ale jest przeznaczone dla osób zakonnych . Pan tam używa wielu surowych napomnień i ostrych ocen tych co prowadzą naród .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
http://www.zbawienie.com/narzeczenstwo.htm wspaniale wyjasniony temat malzenstwa biblijnego i tego rejestrowanego kosciol nami manipuluje jesli kobieta zlaczy sie z mezczyzna z milosci to staja sie dla siebie od tej chwili mezem i zona w oczach boga!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kościół zawsze manipulowal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kosciol wprowadzil nieomylnosc papieza......hmmm a papiez zamienil swieta sobote sabbath na dzien pracujacy...... nie chce sie czepiac ale to az raziiiiiii w oczy...... jestem przekonana za jezusowi ta i wiele innych zmian sie bardzo nie podoba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety objawienia współczesne nie potwierdzają tych manipulowanych "rewelacji " ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czy wy też macie tak ? Czy wam zdarza się nie przyjecie postu gdy chcecie pomóc poradą jakiejś osobie osaczonej przez złych ludzi , którzy proponują jej wszystkie najgorsze życzenia ? Mnie już kilka razy się zdarzyło nieprzyjęcie ratunkowej pomocy dziewczynie , która miała temat pt: Straciłam już wszystko i pisała o swym samobójstwie . Dwukrotnie nie przyjęto tam mego wpisu mimo że licznik postów zwiększył się o dwa . Wiem , że to nie było winne kafe ale ktoś z sekty ma tu nielegalne możliwości .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
powiedzcie tak szczerze , po co piszecie tu na kafe ? Czy to jest sprawa samotności czy wykluczenie społeczne czy może nadzieja spotkania swego przeznaczonego na męża ? A być może inna nadzieja .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontroIowana
mój nowy facet z Mombasy ma dłuższego od kiełbasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się, jaki sens ma rejestrowanie nicków, skoro każdy może się podszyć...:( Nie pisałam, bo czasu brak. Trochę smutków u mnie ale Pan Jezus zawsze obecny. Czas Oktawy Bożego Ciała-niesamowita bliskość z Jezusem Eucharystycznym. Szliście kiedyś w procesji za Najświętszym Sakramentem i rozmawialiście z Bogiem? :) Ech, moje życie bez zmian. Centrum to Eucharystia i adoracja Najświętszego Sakramentu. Smutno mi, bo tracę kierownika duchowego-kapłan, który mnie duchowo prowadził zostanie przeniesiony na inną placówkę. Tak wielki był to dla mnie dar a teraz będę pozbawiona tej pomocy. Tak krótko to trwało, bardzo mnie to boli, modlę się o cud zmiany tych decyzji personalnych, ale to raczej się nie zdarza. Ech, ciężko jest godzić się z wolą Bożą, ale przecież Jezus jest Panem rzeczy niemożliwych, prawda? Dziewczyny, wesprzyjcie mnie modlitwą w tej sprawie. Ktoś tu pytał, po co piszemy, czy szukamy związku. Mogę odpowiedzieć tylko za siebie. Nie szukam. Jestem szaleńczo zakochana w Bogu i kiedy porównam sobie siłę tej miłości z moimi dotychczasowymi zakochaniami w mężczyznach, to ogarnia mnie śmiech, tak wielka jest to przepaść. Nie mierz więc mnie gościu swoją miarą, bo jestem żywym dowodem na to, że "Bóg sam wystarczy". Proszę też aby na moim wątku nie zamieszczać postów szkalujących Kościół Katolicki. To nie jest miejsce do tego, ono powstało aby dzielić się doświadczeniami życia duchowego i tylko po to. Błogosławionego wieczoru.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie rozumiem skąd u ciebie takie niepokoję o swój los ? Nie powinnaś dopuszczać jakichkolwiek myśli teoretycznych zagrożeń twego losu i wierzyć , że przyniosą tobie niepowodzenie . Jest to grzech przeciwko opatrzności Bożej a wiadomo , że to Jezus jest Panem wszystkich życiowych wydarzeń u tych osób , którzy jemu zawierzyli . Ja też bronię się przed taką postawą , że to lub tamto zagrożenie zaraz mnie zniweczy , bo wiem jak się z tym zgodzę - to zaraz to zacznie się dziać . Więc mówię słowa : To Jezus jest panem a nie zło , a wówczas jest spokój .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 2017.06.28 Kościół zawsze manipulowal. x To zbądzeni ludzie manipulują. Nie kościół. Kościół jest święty i apostolski. Tylko zły przez ludzi, którzy z nim trzymają chce zniszczyć kościół od środka. O tym pisze w Piśmie Świętym. Ohyda spustoszenia wyjdzie z wnętrza kościoła. Tak jest w Apokalipsie przepowiedziane. Co nie znaczy, że to kościół jest zły i manipuluje. Ale to zły pod przykrywką masonerii chce wprowadzać laickie prawa a nie utrzymywać te Boże. Które od dziesiątki wieków są niezmienne. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×