Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość rozmowa niekontrolowana

W blasku nie znającego zachodu Słońca

Polecane posty

Gość gość
m to powyżej do ciebie napisane ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Wypatrujmy na niebie jutro znaku... niewiasty przyobleczonej w słońce i księżyc pod jej stopami. A jest brzemienna. Na jej głowie wieniec z 12gwiazd. Krzyczy z bòlu rodzenia a bestia chce pożreć jej dziecię. Ta symbolika ktòra ma się 24 sierpnia pojawić na niebie, kto wie czy nie jest też dla nas jakimś przesłaniem. Mòwi o tym znaku ks.Chmielewski na jednej ze swojich konferencji wskazując na tę właśnie datę. Kochani prosze Was o modlitwe za zdrowie. Jedną zdrowaśkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trafilam ostatnio na przepekne oredzia. MUSICIE je odsluchac. Niezwykle w nich jest to, ze osoba ktora zostala uzyta w przekazie ich, nie zna laciny, a w tym jezyku zostaly podane. Sa w pelni uznane przez kosciol. Cz1 https://www.youtube.com/watch?v=3P_lUNmzvqM kazde slowo jest jak pokarm dla DUSZY ''przyjdzcie do mnie wszyscy''...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odmówię całą dziesiątkę tylko napisz co się stało że znikłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niestety tylko dwa filmy z Chmielewskim dają się słuchać , pozostałe mają za dużo herezji na temat Maryi . Nikomu już nie polecam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za modlitwę :) Nic wielkiego się nie stało. Jestem :) Czasem zastanawiałam się na ile ludzie czytają ten temat i dlaczego tak tutaj cichutko. I po prostu wchodząc i sprawdzając czy pojawiło się coś nowego dochodziłam do wniosku że prawie nikt tu nie zagląda. Widać myliłam się. To że jest spokojnie nie oznacza że temat jest zapomniany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to proste na listingu tematów widać liczbę wpisów , nie trzeba wchodzić by wiedzieć czy ktoś tu zagląda .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a tak w ogóle to nie wiem o jaki blask słońca chodzi .. a wy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ja często zaglądam ale nie piszę... szkoda, że tutejsze wcześniejsze znajomości się posypały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chodzi o Tego, ktòry nie zna zachodu słońca. Czyli o Je.z.usa i dlatego ten temat jest taki powiedzmy religijny ponieważ jego autorka ma szczegòlne uczestnictwo w adoracji Pana w Najśw.Sakramencie Rozmowo... wracaj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zatajanie w 'rebusach' i nie domówieniach właściwego tematu powoduję zanik dyskusji i niezadowolenie tych co tu trafią przez przypadek , niezgodnie ze swymi zainteresowaniami .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Blask slonca to jasność o to chyba chodzi gosc , fajny tytul

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Yay! Tak się cieszę że chociaż jedna dusza tutaj zagląda. Będę wklejać więc ciekawe i duchowe skarby ktòre zbliżą Was ku Panu. Tak poza tym, nie uważam aby ktoś omijał zadane pytanie. Trzeba czasem spròbować zrozumieć co Pan ma nam do powiedzenia, choć wcale to się nie musi podobać czy by" zgodne z naszą wolą. Najważniejsze jest to czego On chce od nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
anialon dziś Kochana Anialon :) Zagląda tutaj gość - prawdopodobnie dość młody mężczyzna ;) i ja... I Ty czyli jest już razem 3 osoby :) Czasem pewnie i Rozmowa ale milczy Ona na ogół tutaj bo nie chce się jej wypowiadać na tematy wiary, których intersują innych np. treści z różnych objawień i proroctw, które Ją niekoniecznie interesują... Trochę przykre. No ale co kto lubi ;) Pozdrówka dla Was Kochani :) Cieszę się, że jesteście :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 18:36 ja jak się 'uczepię' jakiegoś tematu to zapada mi głęboko w serce ;) Podobno Włochom spodobała się akcja ròżaniec do granic, włosi modlili się dzisiaj o pokòj. A ja z nimi ;) łączmy się w modlitwie z każdym narodem. Nasza akcja odbiła się echem na całym świecie. Jeden brytyjczyk napisał, że Polska nas wszystkich ocali, choć BBC nazwało naszą ròżańcową modlitwę 'kontrowersyjną'.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anialon
Kochani, wspanialy ubogacajacy rekopis z czyscca sw Marii od Krzyza, nie tylko dla osob uswieconych ale rowniez dla konsekrowanych i swieckich. Polecam przed sluchaniem przeczytac dopis pod filmem. Zazwyczaj kolejne czesci wlaczaja sie automatycznie. https://www.youtube.com/watch?v=m5d9Fx6peCg Na swiecie pojawil sie *****modlitewny w intencji pokoju, mysle ze warto w nadchodzacych dniach dolaczyc sie do tej modlitwy rozancowej. Z Panem Bogiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rozmowa niekontrolowana
Kochani, obejrzyjcie ten film. Warto. Słońce nie znające zachodu to Jezus Chrystus. Ten tekst można usłyszeć w wielkosobotniej liturgii światła. Przepraszam, że tak dawno mnie tu nie było, ale ten wątek tak bardzo się zmienił. Miało być o adoracji Najświętszego Sakramentu a zrobił się jakiś misz-masz... O a ja jestem właśnie po nocnej adoracji Najświętszego Sakramentu w ramach Jerycha Różańcowego w mojej parafii. Nie wiem czy tylko ja tak przeżywam bliskość Najświętszego Sakramentu, ale modliłam się klęcząc przy samej monstrancji, tak ok. 50 cm. Coś cudownego. On, Wszechmogący, Adonai w tak ubogiej scenerii, w zwykłej salce katechetycznej, skromna kompozycja kwiatowa przy eucharystycznym tronie...Taki pokorny, taki bliski, cały dla ciebie. Te kilka serc, które przy Nim czuwało, bo Go kochają. A reszta? Jak bardzo Jezus jest osamotniony w kościołach. Adorujcie Najświętszy Sakrament. Ja mogę Go kochać tylko za siebie, ale nie zastąpię Mu miłości innych serc. Błogosławionej nocy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przekopalam polowe internetu za ta modlitwa ... xxx Modlitwa do Boga O Boże mój, miłuję Cię nade wszystko dla Twej nieskończonej dobroci i żałuję z całego serca, że Ciebie, moje Dobro Najwyższe, tak wiele razy obraziłem. Udziel mi swej łaski, abym wytrwał w dobrym i nie powracał już do dawnych moich grzechów. Zmiłuj się nade mną, a także nad duszami cierpiącymi w czyśćcu, które miłują Cię z całego serca i ze wszystkich swoich sił. Wysłuchaj błagania, jakie zanoszę za nimi i udziel mi łaski, o którą proszę przez ich wstawiennictwo. Miej litość nade mną i nad biednymi duszami w czyśćcu. O Maryjo, Matko dusz w czyśćcu cierpiących, uproś im jak najszybsze uwolnienie z czyśćca i wieczny odpoczynek w niebie. Amen

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmowo, doslownie kilka dni temu moj dobry kolega wyslal mi ten film ktory wklejilas. Jest bardzo pouczajacy. Podziele sie z Wami kolejnym audiobookiem. Nie zapominajmy o tych, ktorzy nic juz dla siebie nie potrafia uczynic. Mysle ze moje mysli kraza wokolo tego tematu, poniewaz zbliza sie data 1 listopada. https://www.youtube.com/watch?v=fakOChE47dU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×