Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość ebasia1
Cześć Dziewczyny.. Zlapalam strasznego doła:( Nie mam siły żyć.. Niech mnie ktos przytuli proszę. Dlaczego życie jest tskie trudne??? A może ja choć chęci mam dobre żyć nie umiem..? Siedzę i rycze pod kaloryferem w kuchni a nie powinnam, bo dziecko jest w pokoju i może zobaczyć a nie powinna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebasiu - nie pierwszy i nie ostatni - obie to wiemy wszystko w normie postaraj się beczeć raczej w nocy a teraz przytulam Cię bardzo bardzo mocno wycieraj już nos, wstań i zaparz sobie melisę drewno trzeba porąbać, jajka powybierać, zwierzaki nakarmić a potem jak mała uśnie to siądź i przelej cały ból na kartkę (znaczy na maila) niedługo nocka to znów sobie popłaczesz czas czas i jeszcze raz czas i nie zmuszaj mnie żebym przyjechała (a raczej przyleciała - dziś dzień Wiedźmy, wiesz? ) bo dopiero dałabym Ci do wiwatu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudziu, dzięki kochana. Zapomniałam o melisie faktycznie mam w szafce zaparze. Jestem niewdzieczna mam dobrych przyjaciół i to powinnam doceniać. Nawet usmiechnelam się czytając o jajkach i nakarmieniu zwierzaków. Jedyny zwierzak domownik to suczka nasza kochana boksia. Kurek nie mam. Ale sa dzikie zwierzatka sarenki i bazanty. I pełno wspomnień wspólnych nawet o tym. Strasznie się polubiłam w życiu niestety. A córka bawi się w pokoju i nie wie że ma taką beznadziejnie słaba mamę. Drewno rabalam wczoraj i też ryczalam przy tym. Chce normalnie żyć być jeszczecusmiechnieta szczęśliwa a nie potrafię. Jedyne co potrafię to platac się w tym życiu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
ebasiu przytulam, serce moje wiedz ze jesteś mądrą i dzielną dziewczyną , masz swoje słoneczko która to jest Twoim życiem , jesień szaro bura każdej daje w kość , wieczory paskudnie długie nachodzi jakaś tęsknota , myśli , udręka, też tak mam , po nocy przychodzi dzień i robię coś innego , płacz tyle ile potrzeba, jeśli Ci ulży , pisz i wylewaj złość (maila masz ) , przyleciała bym cię przytulić ale miotła nie obsługuje mojego ciężaru ;) powiedz mi kochana co znaczy "normalnie żyć", co się dzieje ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebasiu - będziesz normalnie żyć, będziesz się uśmiechać, będziesz zbierać kwiaty, nosić wianki i skakać na skakance BĘDZIESZ ale jeszcze nie teraz jeszcze wytrzymaj wytrzymasz jak dziesiątki innych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
raz ,dwa ,trzy , i przepchane :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się Wiedźmy wzięły to nawet przepychanie forum idzie sprawnie, pewnie to te miotły do kominów :) Ebasia jesteśmy z Tobą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dzień dobry Kochane Dziewczyny, dzień dobry Dudziu! Dziękuję, że mnie wczoraj wsparłyście dobrym słowem. Na prawdę mam wokół siebie dobrych, bliskich ludzi, czy realnie czy tutaj w wirtualnej rzeczywistości. To bardzo wazne, gdy dopada taki dół i lęki jak wczoraj. Dziś jest o niebo lepiej. Biorę się za codzienne obowiązki i pcham ta moją biedę dalej.. Jeszcze tylko imieniny Jego muszę jakoś przeżyć za niedługo oraz Święta i Nowy Rok. Dobrze że nie będę sama. Życie czasem tak boli, że jest nie do zniesienia... a potem przychodzi taki moment, że jest ulga i za to trzeba dziękować Bogu i przyjaciołom... 🌼 Miłego dnia dla Was i słoneczka, choć szanse chyba niewielkie, bo podobno w całym kraju jak u mnie, czyli bardzo ponuro..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebasiu - będziesz normalnie żyć, będziesz się uśmiechać, będziesz zbierać kwiaty, nosić wianki i skakać na skakance BĘDZIESZ Dudziu, to jedne z piękniejszych słów jakie usłyszałam, na prawdę.. Uśmiechnęłam się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
heloł samotniczki siłaczki :) zaraz ruszam na rehabilitację , naciągną mnie i będę miała 2m wzrostu :D nogi do szyi a cycki na szyi :D :D to na początek czwartku , potem wydaję kawę + kołacz z makiem i kruszonką , no i zajrzę tu ! raportować co dziś na obiad i co zrobiłyście z liśćmi !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda1
ebasiu muszę być pogodna bo kto jak nie ja ? muszę Wam trochę morale podnieśc albo zbuntować :) musimy być optymistkami , w piątek jadę za granicę , co mam Wam przywieść , proszę o listę , sznapsa nie wpisujcie bo to wiem ;) kurcze lecę czas goni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo haralda - skoro masz takich fachowców to chyba się do nich zgłoszę - może mnie dociągną chociaż do 1,60 :-P cudownie, że błyskasz zębami i burzysz ciszę - mnie się bardzo podoba :-) a dokąd jedziesz? ebasiu - uwielbiam Twój uśmiech :-) p/s zapisuję się na kawę plus kruszonka (sam kołacz mogę odstąpić :-P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×