Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Nazir28 prosto z mostu jak na faceta przystało. ale nie pędź tak życie to nie wyścig , tez nieraz napadają mnie myśli ze przebalowałem życie ,że złapałem pana boga za nogi i wszystko trwa wiecznie jeszcze 10 lat temu wyśmiałbym kazdego co by mi wywróżył dzisiejszy dzień . świat się zmienia a my nie zawsze nadążamy za zmianami dowiadujemy się że miłość ,przyjaźń nie trwa wiecznie . tylko co mamy się poddać ? raczej nie tym bardziej że jesteśmy mądrzejsi o doświadczenie i życie jak nam skopało tyłek . człowiek jest tylko człowiekiem i chodź pragnę spokoju i za nic nie chcę znowu sie sparzyć w głebi duszy brakuje tego sensu istnienia (śmieszne )ale życie dla samego siebie to nie życie. ale nic na siłę ,przecież kurde takich jak ja są tysiące kobiet i mężczyzn , w końcu jest tam ktoś co myśli podobnie myślę ze cześciej bedziesz tu zaglądał jako 3 osoba (facet) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
myślałam, że troszkę więcej się zdecyduje ale i tak nie jest źle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
witaj max zawsze milej jak jest więcej facetów zawsze to inne spostrzeżenia na różne tematy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw trzeba jakiś sensowny termin ustalić najlepiej z wyprzedzeniem pare tyg . i miejsce by jako tako wszyscy mieli dobry dojazd reszta to przegryzie i się zdecyduje tak zawsze jest na poczatku wahają się , boja itp ale później załuja ze nie byli znam to z autopsji jak niebyłem na jednym wiekszym i nie poznałem kilka osób .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx fajnie napisałeś Adamowi/Nazir28,myślę, że inni też skorzystają z Twoich słów:) gość po 30 Maxx wcześniej napisał, że kiedyś spotkali się w 6 osób, fajnie będzie się spotkać, bez względu na ilość osób:) chociaż..... gdyby byli wszyscy byłoby najfajniej...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
moja propozycja za 2 tyg weekend:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o kurcze:D szkoda, że nie jestem samotna ;) to ja, Wasza podczytywaczka i kibicka🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
gość ale nikt nie pisał, że to tylko dla samotnych:) chętnych zapraszamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie planujcie dalekich terminów, bo nic z tego nie wyjdzie, najlepszy spontan ;) trzymam kciuki 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuję, moze kiedys skorzystam....kto wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko tylko gdzie . miejsce jest bardzo ważne by czuć sie swobodnie , w końcu to pierwsze spotkanie w realu no i mamy zimę pogoda może pokrzyżować plany i zniechęcić ludzi zmuszajac do siedzenia w lokalu a to nie sprzyja poznaniu się wiekszego grona ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
oj max nie zgadzam się myślę, ze jakis lokal będzie większości odpowiadał o będą czuli się "bezpiecznie" komu nie będzie odpowiadało w każdej chwili może się pożegnać a rezerwując gdziekolwiek ktoś będzie czuł się zobowiązany itd itp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem wam z doświadczenia wieksze spotkania zawsze upadały jesli planowało się na 1-2 tyg z wyprzedzeniem kazdy ma juz jakieś plany na kilka dni czy tydzien co do weekendów . no chyba ze małe grona to wypalały spotkania w 2-4 osoby . dla mnie osobiście termin i za tydz pasuje , na 1 dniowe najlepsza jest sobota , jest czas na przemyślenia w niedziele ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 warto Maxxa posłuchać, ma doświadczenie:) sobota też tak myśłę, jeżeli jeden dzień:) a gdzie się podział kierownik???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zmykam juz..sobota mi odpowiada;)milej nocki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 dziś tak masz rację zle to sformułowałem chodziło mi to ze ma być spokojne miejsce ( nie lokal pełny gości )jakiś przytulny pab gdzie można zjeść , napić sie kawy , porozmawiać ,pośmiać sie bez skrępowania że tu nie wypada , do tego nie nadaje się restauracja czy kazda kawiarnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 Kurs Funta ze Skandynawii będzie leciała, jeżeli się zdecyduje, ciekawe czy da radę kupić bilety jakieś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor :) Dzieki Zosiu,ze o mnie pamietasz ;) Mi najbardziej pasuje wlasnie takie wyprzedzeniem zaplanowane,ale domyslam sie ,ze wtedy ryzyko wykruszenia sie wiekszej ilosci osob jest bardzo prawdopodobne. Spontan nie jest dla mnie opcja,bo wtedy bilety samolotowe sa bardzo drogie, ja tez musze rezerwowac hotel ,wziac wolny dzien w pracy itd. Ale nie chce Wam stac na drodze, spotykajcie sie kiedy wiekszosc***asuje, ja najwyzej pojawie sie jak kiedys cos ustalicie z wiekszym wyprzedzeniem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs jak wszyscy to wszyscy:) jak się czujesz? ja lece spać leżę cały dzień dobranoc wszystkim:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobranoc Zosiu:) U mnie tak sobie,też dużo leżałam, jutro chorobowe ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję i jestem mile zaskoczony odpowiedziami. Hmm - proponuję spotkajcie się gdzieś może trójmiasto na dworcu w Gdyni i wtedy ustalicie dokąd jechać czy i gdzie zostać. Polecam Gdynia Orłowo. Ja mieszkam obecnie w Inowrocławiu. Dziękuję za wypowiedzi - szczerze nie spodziewałem się i dlatego na prawdę ten tzw.,, topic" (kojarzy mi się z Tropikiem) jest bardzo fajny bo twozrą go ludzie. Trzeba się spotakć ale na prawdę real może powalić i będzie to ciekawe dla Was doświadczenie bo przecież się znacie już trochę i szkoda by było to zaprzepaścić. Pozdrawiam Was. Adam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry:) gdzie jesteście:)? gdzie Kierownik:D? Nazir28/Adam powinieneś już pisać "nasze" a nie "wasze" spotkanie! spotkaj się z nami i już:) no chyba, że masz mniej niż 30 lat:D to wtedy się zastanowimy ...:D / czy 28 przy Nazir to Twój wiek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Ale u mnie dziś było ponuro i ciemno..jak to mówili w tv,,najbardziej depresyjny dzień w roku" Zosia Nazir ma chyba 40 :) ( o ile dobrze przeczytałam ) Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
Witajcie moi kochani samotnicy a zwłaszcza ty zosiu i margaret bo dzisiaj chyba tylko wy dwie jesteście. Tak sobie myślę, że szkoda że nie mieszkamy wszyscy w jednym mieście, wtedy wszystko byłoby prostsze. Nazir zaproponował żeby spotkać się w Trójmieście i wtedy dopiero zdecydować gdzie chcecie jechać. Ale ja myślę że to zupełnie bez sensu by było aby ktoś jechał np z Warszawy do Gdyni aby potem zdecydować że spotkanie odbędzie się w ... Warszawie. Nazir nie gniewaj się ale to jednak nie jest dobry pomysł. Dobrze, że maxx był już na takich spotkaniach, dużo fajnych rad daje, na pewno warto wziąć je pod uwagę. A u mnie dziś pogoda całkiem fajna. Zimno ale takie rześkie powietrze jest, aż przyjemnie się oddycha. Współczuję wszystkim chorowitkom, że muszą się męczyć z choróbskiem. Chociaż ja właściwie lubię być chora i tak sobie leżeć całymi dniami w łóżku. O ile oczywiście nie muszę iść do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takaanka jest już nas trzy:) :) :) ja dzisiaj lepiej zdecydowanie, ale jakiś wirus panuje, bo u mnie w pracy połowa ledwo zipie... Margaret a gdzie Ty to wyczytałaś:) pewnie ja coś omknęłam:) my z centrum to jeszcze jeszcze, ale Maxx i Scarli Margaret /gdyby się zdecydowała :D/ z południa do Trójmiasta to trochę KM jest... a Nazir myśli centralnie:) bo Inowrocław to można w zasadzie powiedzieć centrum PL...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
zosiu, u mnie w pracy też większość kaszle i pociąga nosem, syn ma zapalenie oskrzeli, mama także, koleżanka grypę, druga chyba podobnie bo mówi że ledwo żyje. Sami chorzy w pobliżu :) Taka ta pogoda dziwna, ni to zima ni jesień, pewnie dlatego tyle wirusów fruwa w powietrzu. Ja na szczęście zdrowa (odpukać). Ale ogólnie bardzo rzadko choruję, raz na kilka lat. Ostatnio byłam chora jesienią, co prawda tylko dwa dni :):) ale przynajmniej trochę poleżałam sobie z czystym sumieniem. No to teraz pewnie na kilka najbliższych lat będę miała spokój :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Zosia, Mergaret i inne osoby. Dziękuję za wiadomość. Może ktoś mi wywróży przyszłość 14.06.1974 - mój wiek. Z tą Gdynią to był tylko przykład, przeciez macie szybki pociąg do 3M. Ja do Warszawy też mam mnóstwo połaczeń więc wystarczą jedynie chęci i torchę grosza. Nie ważne jest miejsce ważni sa ludzie moim zdaniem. Jeśli uporam się ze sprawami zawodowo-finansowo z przyjemnością się spotkami z Wami jeśli będziecie mieli ochotę tworząc przy okazji na prędce ,,Klub Samotnych Serc". Zajmowałem się logistyką i pytanie: ile Was jest osób w zasadzie i czy Wszyscy jesteście z Warszawy ? Pozdrawiam Wszystkich.A.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Witam wszystkich:) dziewczyny nie dawajcie się tak tym wirusom. Adam ja we wróżby nie wierzę ale wierze, że mimo wszystko naprawdę wiele zależy od nas;) Zosia dobrze, że po 30 mogą przyjechać bo byłam gotowa już rezygnować;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość po 30 witaj :D możesz odpocząć od organizacji:) o mój drogi Nazirze 28 tak łatwo to Ci nie będzie:) przeczytaj sobie co my tu piszemy i dowiesz się kto skąd jest :D a skoro pracowałeś w logistyce to pomożesz Panu Kierownikowi tej imprezy, który gdzieś się zapodział, no i Maxx tu bardzo dużo pomysłów i dobrych rad podaje, no więc Panowie do dzieła:D a w sprawie wróżb to mogę powiedzieć, że czasem lubię dla rozrywki poczytać o numerologii, obliczyłąm Cię, jesteś pięteczką to bardzo fajna cyferka:):):) więcej nie powiem poczytaj sobie w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zosia super ciesze się, jedziemy na gotowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×