Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Kus funta
Na razie wyglada,ze najbardzej odpowiada mi 31 stycznia a potem...marzec :) Ferie sa i pewnie dlatego bilety drozeja. Jak Wy to widzicie? Zosia-dasz rade wydobrzec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku ze mną nie ma problemu :) mam nadzieje że Flowerek też znajdzie czas co do Reszty to nie wiem ? Zobaczymy co Nam Odpowiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobranoc Gość po 30 oj z tymi znakami i numerami to też są potrzebne i inne informacje, jaka dekada znaku lub przy numerach to jakieś domki się stawia, ale ja się na tym nie znam, ja tylko tak bardzo powierzchownie, obliczyć numerek z daty urodzin potrafię i zobaczyć w necie co o tym numerku napisane i już. Znajoma zamawiała portret numerologiczny dla całej rodziny u fachowca, zapłaciła dużo pieniędzy, ale powiedziała, że jest zadowolona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30 też chyba pisała że Jej by pasowało za dwa tygodnie czyli by było akurat i dla Niej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Hahah,Zosia-swietna odpowiedz :D A gdzie byscie sie chcieli spotkac? pytam tak,zeby sobie dobrze miejsce noclegu dobrac,zebym nie musiala sie tulac po nieznanym miescie za duzo ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RjakR tak Gość po 30 pisała, że proponuje za dwa tygodnie, więc chyba jej pasuje:) ciekawe jak Maxx i Scarli czy za dwa tygodnie dadzą radę i czy w Warszawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
zosiu kochana, ha ha ha, nawet nie wiesz jak mi miło że tak żarliwie ciągniesz mnie na to spotkanie :D. Ale ja niestety jeszcze się nie zdecyduję. Wy jedżcie i bawcie się jak najlepiej, a ja będę wam tu wyliczenia numerologiczne robić na drogę, aby wszystko się udało : D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ja nie sprawdzam horoskopów i nie bawię się w numerologie ani w nic podobnego bo znam swoją przyszłość :) Po prostu będę żył aż do śmierci :) A tak na poważnie to nie czytam nawet dla zabawy bo jest to pewna forma samoprogramowania się tym a ja nie mam na to ochoty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RjakR może masz rację z tym samoprogramowaniem, ale każdy z nas ma też wolną wolę, ja nie czytam codziennie czy co tydzień, wpadam z raz na pół roku poczytać, najczęściej jeżeli jakaś rozmowa mnie spotyka na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
R jak R w numerologii i w horoskopach nie chodzi wcale o poznanie swojej przyszłości lecz o poznanie siebie. No i innych także. Gdy załóżmy chcesz ułożyć sobie z kimś życie to czasem warto co nieco o nim wiedzieć. Oczywiście dowiesz się tylko o jakichś możliwościach tej osoby co wcale nie znaczy że ona będzie z nich korzystała. jednak na pewno łatwiej się czasem zrozumieć wiedząc, że ta osoba tak po prostu ma i nie jest to wymierzone w ciebie. No ale i tak dobrze, że wiesz iż będziesz żył aż do śmierci :D Kurcze, to wszyscy mamy widać podobny horoskop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Takaanka-moze jednak dasz sie namowic? Albo po prostu wiosna Warszawiacy beda robic wycieczke nas morze ;) R-piszesz o horoskopach jak 100% mezczyzny :D Ja bym moze i sie przejmowala horoskopami gdybym tylko nie zapominala od razu, co tam w nich wyczytalam ;) Ale znam ludzi ktorzy bardzo -az za bardzo-kieruja sie horoskopem. To po prostu kwestia wiary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu ja broń Boże ja nie sugeruje nic Innym Po prostu piszę jakie jest moje podejście do tego tematu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
O tak, tak, tak Kursiku ! Na wiosnę nad morze ! :) Wtedy mam nadzieję stanę się odważniejsza i spotkam się z wami :) A jeśli chodzi o horoskopy takie jak pisałaś, które są w gazetach i wróżą ci co cię czeka w najbliższych dniach ( bo zrozumiałam że takie czasem czytasz) , to ja akurat w coś takiego nie wierzę. To takie bajki. Zauważ że który byś nie przeczytała to i tak powiesz że pasuje. Bo z prawdziwym horoskopem to nie taka prosta sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku Spotkanie proponowałem w W-wie bo oprócz nas miejscowych to jeszcze ze dwie osoby zdeklarowały że tutaj by im było najwygodniej Więc myślę że to nie najgorszy pomysł A gdzie w W-wie to jeszcze nie wiem A mam nadzieje następne spotkania mogą być zupełnie w innym miejscu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Takaanka
Czas już na mnie. Dobrej nocy wszystkim 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
RjakR nie odebrałam tego co napisałeś jako sugestii no i masz następną 2. imprezę do organizacji, nad morze do Takiejanki, skoro zaprasza :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobranoc Takaanka! Mi sie jakies opoznienia zaczynaja robic w pokazywaniu postow -grrrr...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs u mnie też opóźnia się coś byłam dwa razy nad morzem poza sezonem, wieki temu...... raz w marcu w Świnoujściu i raz we wrześniu w Mielnie, spokojnie można było pospacerować:) rzeczywiście jakby inny świat w porównaniu z letnimi wakacjami na plaży :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj RjakR narobiłeś takich apetytów, bo chciałoby się, a się nie da, chyba , że na nasze forumowe spotkanie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Wiecie,ja nad morzem mieszkam ;) Ale juz dawno nie bylam, w zeszlym roku a mam 5 minut do plazy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku bo to nie nasza plaża :) Zosiu najpierw zrealizujmy 1 spotkanie na 31 a potem hmmm zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurs zgodnie z przysłowiem szewc bez butów chodzi:) ja też mam dość blisko różne fajne miejsca i jeżdżę czasem sobie, ale samemu to ...jakoś tak jest bez sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
R-kazdy przygotuje malutka liste z tematami do przegadania i jakos pojdzie ;) Jesli sie uda to bedzie moj debiut spotkaniowy ;) I masz racje-tutaj plaza jest po prostu brzydsza, bardziej zaniedbana. I jeszcze mam pytanko- czy R to pierwsza litera Twojego imienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku o tematy do rozmów to ja się nie martwię bo jak znam życie to wystarczy ich na parę dni :) Martwię się o miejsce gdzie Będziemy mogli spokojnie porozmawiać i z którego za szybko Nas nie wyproszą bo już zamykają A litera R to jest pierwsza litera ale mojego nazwiska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Kurcze,a juz mialam nadzieje,ze masz piekne imie Rafal albo Robert ;) Ostatecznie pojdziemy na dworzec PKP -stamtad chyba nie wyganiaja...hmmm...albo do calodobowego McDonaldsa ;) ;) Zawsze mozemy zapytac na kafe--jaki lokal w W-wie polecaja uzytkownicy ;) Zosiu-a Ty jestes niesmiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×