Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

witaj samodzielnamama35 :-) witajcie wszyscy :-) pracowitą drugą część dnia miałam wczoraj - uczyłam się o prostych i o rodzajach kątów i układzie szkieletowym i 7 przypadków oraz odmiany przez owe i jeszcze trochę angielskiego. uff :-P bark mojego dziecka ma się chyba całkiem nieźle chociaż wczoraj w szkole w ciągu dnia dość mocno go bolało - poszedł do pielęgniarki żeby mu posmarowała takim cudem przeciwbólowym, a ona mu na to, że mogła mu posmarować tylko raz w dniu wypadku, a teraz to niech sobie radzi. :-( dziś podobno dzień spania w miejscach publicznych więc mój synek poszedł do szkoły ze śpiworem i poduszką - jak dla mnie bez sensu, ale skoro taka akcja i ma być tak fajnie to proszę bardzo :-P zaraz idę na szkolenie na cały dzień :-( nadal brak słoneczka i nadal ciężkie powieki, ale trzeba jakoś przetrwać - już tylko do jutra :-) nie wiem o co chodzi, ale cały ten tydzień mam strasznie leniwy, ociężały, łażę jak trącona, bez mocy - chyba tak się czuje zbity pies :-( miłego dnia dla Was :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Witam samodzielną :) Dudzia ja się czuje podobnie :( Ale jeszcze tylko dzisiaj i jutro :) I mam nadzieje że trochę odpocznę Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dudzia i R jak R dołączam do Waszego grona. Byle do jutra i weekend. U mnie piękne słońce za oknem., idzie wiosna:) Miłego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielnamama35
witam :) dziękuję za przyjęcie :) cóż mam o sobie napisać :) sama od 7 lat z córką , 40 na karku bagaż doświadczeń w plecaku :) lubię fotografie i podróże :) znana kilku to osobą :) - świadczy o tym też mój przestarzały linka "35" Dudzia ja wczoraj też przerabiałam kąty :) do tego bakterie i zasady ruchu na skrzyżowaniach :D AA do naklejki ja użyłam suszarki ( ale u mnie operacja ta trwała latem więc nie było problemu z szybą ;) ) pozdrawiam i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że mama juz tu jest ,super zmykam obiad robić dalej bo wczoraj mi się nie chciało i dziś jestem bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia5555
Dobry wieczór:) ostatnio bardzo szybko zasypiam, zbyt szybko, no bo godzina 21.30 albo 22.00 to przecież o wiele za wcześnie! no i mają rację, którzy mówią, że kobiecie nie dogodzi:) jeszcze niedawno nie mogłam spać i też narzekałam:) oj niedługo pewnie potrwa to moje zasypianie wczesne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samodzielnamamo35:) Dudzia naprawdę świetnie sobie radzisz jak słuchałam Ciebie i teraz czytam za co Ty się bierzesz...to jestem pod wrażeniem:) chyba czas wziąć się za jakąś aktywność fizyczną, bo zupełnie opadłam z sił, na rower trochę za zimno dla mnie jeszcze, a na stacjonarnym to nie to samo. Podziwiam za ćwiczenia z Chodakowską, ja nawet nie próbuję...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samaodzielna mama 35
Maxx gdzie dzieci tam i mama :) Powoli próbuje wygrzebać się z problemów :) Z aktywności pływam raz w tygodniu z córką :) Jakoś trzeba formę utrzymać do emerytury :) Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dobry wieczór Dawno nie miałem tak ciężkiego dnia Teraz posiedzę spokojnie w kąciku i będę odpoczywał :) Może Ktoś coś ciekawego napisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama 35
coś ciekawego ;) podpisano KTOŚ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy to ciekawe , ale oglądałam film Snajper. Jeżeli lubicie tego typu filmy to warto obejrzeć, ja obejrzałam, żeby mieć jakieś swoje zdanie w temacie, ale nie przepadam za taką tematyką. Oglądaliście może?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu :) oglądałem dwa filmy nie pamiętam czy dokładnie był tytuł snajper czy z czymś jeszcze w tytule Nie były złe ale też nie zachwyciły mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dobry wieczór:) Padam na twarz! Dobrze, że jutro już piątek:) Zosia, a dlaczego nie chcesz ćwiczyć z Chodakowską? Bo ja ćwiczę z nią od prawie dwóch miesięcy i jest fajnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zosiu snajper jest kilka filmów ale ten ostatni z tego roku opowiadajacy autentyczną historie Chris Kyle jest naprawdę z******ty i warty oglądania . miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej hej, mamy PIĄTEK :-) na szkoleniu wczoraj było fajnie, nażarłam się (bo inaczej tego określić nie można) pierogów z mięsem w ramach lunchu, potem jeszcze wielką bajaderkę - ja jej wcale nie chciałam, a ona sama mi się do buzi wepchała - a jaka pyszna była ....... :-P spać poszłam po 21-ej i co? myślicie, że czuję się wyspana? no nie :-( jeszcze marzec, kwiecien i MAJÓWKA - a wtedy ja uciekam w swoje ulubione odludzie w śwętokrzyskie na kilka dni :-) czas zaklepać miejsce i po mału zacząć myśleć o wakacjach - wmawiam sobie co tylko mogę żeby choć trochę wigoru odzyskać :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Jak ja się cieszę że dziś piątek :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry :) Jak dobrze, że dzisiaj jest piątek:) Byle do 16. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama 35
chciałam napisać coś ciekawego ale jak to w górach zawiało i net zniknął :( A z moim sks em nie mogę sobie dzisiaj przypomnieć co to było :( z filmami tu mnie ostatnio kiepsko :( nie licząc misia padingtona i pingwinów z madagaskaru :) Piątek piątek :) ale ja w sobotę idę do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj samodzielnamama. Mam pytanie, czy był może ktoś na filmie 50 Twarzy Greya?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja się znowu nieprzyzwoicie najadłam - zupka pomidorkowa i nalesniki - wszystko pyszneeee. i jeszcze mam ze 3 porcje na wynos - oczywiście na koszt firmy :-P RjakR - mam nadzieję, że dziś masz lepszy dzień :-) samodzielna - bardzo pięknie wczoraj odpowiedziałaś na powiatanie Maxxa :-) Magdus - na Greyu była zosia5555 ja podobnie jak mama samodzielna mogę troszkę powiedzieć o Paddingtonie i Pingwinach :-D ja wolę książki - kino mnie wogóle nie kręci - może nie istnieć byle teatrów nie pozamykali :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry ☺ Tak dzisiaj mam trochę lepszy dzień Jeżeli interesuje Cię taka tematyka to książka dobra Co prawda czytałem ja wieki temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:) przepraszam, że nie odpisałam wczoraj na pytania, ale po prostu padłam. Max i RjakR oglądałam najnowszego Snajpera, Maxx , ten film jest rzeczywiście godny polecenia, ale napisałam wcześniej, że nie przepadam za tą tematyką, bo mimo całego fajnego filmu to są obrazy dla mnie straszne...szczególnie te, które dotyczą dzieci. Magdus nie ćwiczę z Chodakowską, bo dla mnie chyba zbyt ciężkie te jej ćwiczenia, a może moje lenistwo tak mi każe sobie wmawiać:) na pewno przymierzam się do innych aktywności:) na 50 twarzach Greya byłam, pisałam o tym wcześniej tutaj, dobrze obejrzeć, żeby mieć własne zdanie, byłam z koleżankami i śmiałyśmy się bardzo, bo oczywiście byłyśmy w takim humorze, a nie dlattego, że film to komedia. Samodzielna mama 35 Siła podświadomości nie czytałam, ale już sam tytuł mi się podoba i zaraz sprawdzę jakiś opis tej książki, też chętnie przeczytam opinię Dudzia - jak czytam to Ty taki żarłok jesteś:D podobnie jak ja, tylko Ty praktycznie możesz na wszystko sobie pozwalać z Twoją figurką:) i bardzo dobrze :) Kurs Funta gość po 30 co u Was? Dawno tu nie było dziewczyn : Margaret, Scarli, Takaanka, gośćA, Maja, Vera, Flower, Juanna... sorrry jeżeli pominęłam którąś...to niechcący...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Witam sie popoludniowo :) Wreszcie upragnione piatkowe popoludnie :D :D Tez ostatnio ide spac wczesnie,ale daje to efekty bo chyba jakos mniej zmeczona sie czuje. Tez juz wdzialam Greya :)Snajpera jeszcze nie ,ale zamierzam. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam po przerwie :) Miałam troche problemów ale co zrobić- samo życie Kurs...ja czy śpie 4 czy 8 to i tak jestem niewyspana :D Samodzielna...jak miło Cie widzieć 🌼 Ja zamierzam obejrzeć Ide i Bogowie ale sama jeszcze nie wiem kiedy bo z czasem u mnie kiepsko :o Miłego wieczoru wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Margaret:) Bogowie bardzo bardzo mi się podobał, a Kot dla mnie rewelacyjnie:) Idy obejrzałam połowę z płyty i dalej nie przebrnęłam, ale teraz "wypada" zobaczyć całą oskarową Idę, więc któregoś dnia przysiądę i obejrzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×