Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość Magdus
Dzień dobry :) Dudzia dokładnie marzy mi się taki mały urlop, ale na razie nie ma na niego szans. Miłego dnia życzę wszystkim :-D. Ja właśnie jestem z sisiostrzenicami na Barbie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś postawiłem rosołek bedzie na dziś ijutro (a w poniedziałek pomidorówka z niego ) a na drugie placek po wegiersku ale gdzieś podziałem tarkę kiedyś miałem (ostatnio pożyczam maszynkę od Reni ale ma gości )przetrzepałem pół kuchni i dupa blada znalazłem małą na tym to padne zanim natrę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie - placki ziemniaczane - pycha, ale to tarcie .... :-( ja upiekłam udka, jutro porobię gołąbki, a potem może krem kartoflany z grzaneczkami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! ALe sie kulinarnie zrobilo :D Mniammmm... i zaraz sobie sprawdze ten krem zimniaczany ;) Magdus-baw sie dobrze w kinie! Zosiu- masz podobne odczucia jak inni ktorych pytalam o ten film ;) Max-zawsze robisz 2daniowy obiad? ;) Powodzenia w szukaniu tareczki! Dudzia-udanej imprezy mimo wszystko, oby tesciowa nie mogla przybyc dzisiaj ;) WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA NASZYCH FORUMOWYCH JUBILATOW, UDANEGO DNIA WAM ZYCZE! Buziaczki 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zawsze tylko w weekendy mam czas to są 2 w tyg raczej 1 daniowe własnie koncze gulasz i będzie gotowe + ogóreczki kiszone

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj no właśnie - wszystkiego dobrego z okazji urodzin, dużo zdrowia i spełnienia marzeń :-) też czasem tarłam w robocie ziemniaki, ale dla 4 osób, a teraz używam 3 ziemniaki więc się nie opłaca Kursiku - spróbuj te ziemniaki surowe pokroić w kostkę i najpierw podsmażyć na patelni na złoto i dopiero takie gotować dalej :-) my już po obiadku - brzuchy pełne, leniwie się zrobiło, a tu czas goni - jeszcze trzeba ogarnąć chałupę i przede wszystkim siebie :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
Dzień dobry:)Dudzia Ty to chyba bardzo silna osobowość :)wydaje mi się że śmiało mogłabyś roznieć całą tą rozprawę sądową i pouczyć sędziego;) jeśli zajdzie taka potrzeba. Zosia film chyba mocno przereklamowany ;) o tyle dobrze, że można się było pośmiać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddison
R jak R: Wszystkirgo najlepszego z okazji Urodzin! p.s. idę na spotkanie z kolegą i jego bratem więc i za Twoje zdrówko wypiję kropelkę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddison
no i miłego popołudnia dla wszystkich :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę popijam honey i zajadam ciasto szachownice oblaną gorzką czekoladą i roladę makową mam sporą porcję mogę poczęstowac jak ktos lubi zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddison
to smacznego Max :-); a ja teraz coś na wesoło :-): śnił mi się telewizor, nie wiem, może to dlatego, że od wielu tygodni go już nie mam... :-), ale .... sprawdziłam w senniku i ... ponoć to naprawdę świetnie, no przydałoby się....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddison
no że powiodą się wszelkie przedsięwzięcia. dobrze, bo biorę udział w kilku "poważnych" konkursach (o pracę) :-). p.s. a co do jedzenia, to .... byłam dziś zaproszona na kolację, ale mojemu koledze (a w zasadzie bratu, u którego mieszka...) zepsuł się piekarnik i ... zapraszają mnie na koncert. lubię z nimi przebywać, bo brat mojego kolegi jest jeszcze studentem, i poznaję miejsca, do jakich chodziłam ponad 10 lat temu, jakbym znów była beztroską studentką :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) RjakR wszystkiego NAJLEPSZEGO :D wszystkim życzę miłego wieczoru :) ja niedawno wróciłam z imienin i padam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pobudka kawę podano, można w piżamkach (toples też ale mogę porozlewać ) :) coś mi się śniło wstałem uśmiechnięty i zadowolony ale zaraz zapomniałem co ,ważne że coś miłego takie mam wrażenie i dobry humor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dziękuje Wszystkim za życzenia :) Słoneczko świeci pogoda piękna prawdziwa wiosna w lutym :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Maxx-66 dziękuję za poranną kawę:) R jak R wszystkiego najlepszego:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dokładnie maxx-66. Poobiednie lenistwo... uwielbiam to :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Popołudniowa kawa i książeczka... lubię to!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry wieczór, ja wcale nie jestem silna, wręcz przeciwnie, ze mnie cienki bolek, ale pracuję nad sobą i pewne sukcesy już są :-) wczorajszy wieczór był miło nawet pomimo tego, że teściowie jednak mogli przybyć :-P moja pierwsza wycieczka srebrną strzałą udana - na razie jadę jak niemota, ale już pierwsze koty za płoty :-) właśnie wróciłam z kościoła i czekam na mojego harcerza, który dziś pojechał na jakiś dzień braterski :-) jutro rozprawa - ja już się trzęsę jak galareta :-( idę naparzyć melisę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powodzenia Dudzia jutro na rozprawie. Trzymaj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Dudzia trzymam kciuki za Twoje jutro:) mam nadzieję, że wszystko będzie tak jak byś chciała:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale dzisiaj tu cisza i spokój... Dobrej nocy życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poniedziałkowe dzień dobry :) Bez specjalnej ochoty ale i bez zniechęcenia trzeba brać się za prace a do wiosny coraz bliżej :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
To na górze to ja :) Nie wiem czemu mnie wylogowywuje raz częściej raz rzadziej ale jednak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Miłego dnia życzę :) I słoneczka, którego nie ma u mnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! U mnie rowniez sloneczka brak, mam za to deszcz ze sniegiem i silny wiatr. Wymieni sie ktos? ;) Dudzia-powodzenia dzisiaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja podziękuję za taką pogodę, bo u mnie pojawiło się słońce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×