Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość samodzielnamama35
Dzień dobry :) u mnie dzisiaj deszczowo :( może ktoś podeśle mi słoneczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i już mam jednego wspólnika do wyjazdu :-) u mnie słoneczko było, ale się zmyło - może tylko na chwilę i zaraz wróci - a wtedy Samodzielna mogę zrobić fotkę i Ci przesłać :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Czesc Fajnie Dudzka,ze proponujesz wyjazd i juz nawet odzew byl :D Ja odpadam,bo juz mam plany na majowke,ale pomysl masz bardzo fajny :) Ja ciagle jakas bez zycia jestem, nie moge wszystkiego zwalac na pogode ;) Milego dnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kursiku - powiem tak - mnóstwo ludzi się uskarża na "dół" emocjonalny i jeszcze więcej jest chorych :-( a z tym wyjazdem to wszystko fajnie oprócz tego, że nie ma już miejsc - tzn jest kilka pokoi ze wspólną łazienką - na jakieś 12 osób może, ale wstępnie zarezerwowane dla gości komunijnych i nie wiadomo na czym stanie - trzeba by się dowiadywać :-( a tak się cieszyłam ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dudzia,czyli pomysl byl ale na razie padl...lipa,bo sie cieszylas,ze pojedziecie i ze to miejscowka do ktorej tesknisz. Trzymam kciuki,zeby miejsce sie zwolnilo! Fakt,ostatnio ciagle podlapuje jakies mniejsze czy wieksze przeziebienia plus od kilku miesiecy emocjonalnie powolutku ale pewnie-rownia pochyla. Ciezko trzymac glowe w gorze :( Milego popoludnia wszystkim zycze!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pokój mam, pierwsza chętna z odzewu też :-) tylko nie ma dla całej reszty - póki co bo może jednak się zwolni ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się piszę i jak coś mogę w nogach spać :D lub pod łóżkiem tylko mogę lunatykować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zaprosiłem 2 osoby ze starego topiki na ten, ciekawe czy tu napiszą tam już mało kto zaglada a one zaczeły pisać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dudzia, a możesz podać linka do tego zacisza? nie zrobię konkurencji, bo w weekend majowy nie będzie mnie w kraju, wcześniej bym skorzystała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
albo może ktoś poleciłby mi coś na morzem na kwietniowy wypad? Takaanka chyba tan rezyduje, może podpowiesz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimnica się zrobiła, deszcze leje, dziecko ma 40 stopni gorączki - do d**y to wszystko :-( Kierownik upoważnił mnie to potwierdzenia, że podejmuje się funkcji "skrzynki kontaktowej" więc po szczegóły zapraszam do niego :-) Maxx - jeden pokój na pewno jest na razie wolny tyle, że on ma łazienkę obok, a nie w środku pokoju. Kierownik może mieszkać z Tobą tylko ja się obawiam, że tam jest małżeńskie łoże :-D ja mam nadzieję, że na dole nie zajmą wszystkich. zresztą póki co to większej ilości chętnych brak :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
że jak :p małżeńskie łoże może być ale kierownik w nim to nie porozumienie po prosze o kierowniczkę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sama mama 35
Dudzia ja już zakontaktowana to nie będę przez skrzynkę kontaktową :) Maxx zaraz ci się kierowniczki zachciało no :) Dudzia no u nas tez pogoda jak jesień :( ale ja już się cieszę na ten weekend :) na tą trawkę zieloną :) ech tylko pomarzyć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko złączymy te łózka i ja w srodku a wy po bokach :D i bedą 2 kierowniczki :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajny pomysł z tą majówką:) ja nie mogę, może innym razem. U mnie też padało w ciągu dnia. Kurs z tym nastrojem to nie czuj się osamotniona...a jak pomyślę za co muszę się wziąć to już w ogóle....a dobra...w każdym razie wiem, że trzeba zacząć coś fizycznie działać, bo wtedy uwalniają się endorfiny ...i może nastrój zacznie się poprawiać:) z motywacją jest słabo, bo miałam zacząć dzisiaj, ale jednak dzisiaj nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DUDZIA :D na nastepnym spotkaniu tak lekko nie bedzie :p miłego dzionka zmykam do pracy a tak mi się niechce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, obudziłam się dziś po 3 i zasnąć nie mogłam, aż do chwili kiedy trzeba było wstać - wtedy załapałam najlepszy sen wrrrrrr wywalczyłam numerek do lekarza - to wielki sukces bo u nas jest epidemia jakiegoś mutanta i po kilka dni czeka się na wizytę :-( i jeszcze mam dziś zebranie w szkole - super ;-) zimnica jak jasny piorun, żadnej nadziei na słońce idę na kawę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Hej wszystkim! Witam Maxx66 dał mi namiary na to forum. U mnie dziś biało za oknem a juz kwiaty kwitły. A nawiązując do głównego tematu tego wątku, samotność jest straszna ale da się oswoić a szczególnie z moimi sąsiadami. Wczoraj dwóch wpadło wieczorem bez zapowiedzi a dziś rano sąsiadka zeszła na kawę, bo wie że sama pić nie lubię. No więc są jeszcze dobrzy ludzie na tym świecie i takich wam życzę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) witaj Zostanęsobą:) U mnie pogoda masakryczna, pada,wieje i zimno. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj zostanęsobą :-) cześć magdus :-) ja dziś od rana polatałam z papierami po lesie, zjadłam trzecie śniadanie i w miarę jestem na nogach :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Czesc! Witam nowa osobe :D Ale jak to-bialo tam u Ciebie? Dudzia- czyli polecasz polatanie sobie po lesie na pobudzenie do zycia? ;) Max-ja Cie podziwiam,ze o tak wczesnej porze chcialo Ci sie do netu zagladac... Magdus- a co u Ciebie? Zosiu- zgadzam sie, najtrudniej zaczac cos robic,ale potem to juz z gorki. Prawie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama 35
dzień dobry :) Dzudzia u nas tez zimnica :( do tego śnieg spadł i do pracy jechała jak na sankach :) Zostanesobą witam :) Kurs franka tylko gdzie ta górka z której idzie się na dół ? Ja mam wrażenie że ciągle idę pod górę ( pewnie u mnie zaplanowano jakiś ośmiotysięcznik ;) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dudzia:) Cześć Kursik:) u mnie nie najlepszy nastrój, ale to pewnie wina tej paskudnej pogody. Samodzielna mama współczuję Ci tego śniegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Witam ponownie! U mnie tez był śnieg rano a teraz stopnial i słońce, no w marcu jak w garncu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Zostanęsobą fajnie ze jesteś tu ciekawe czy ice zagladnie tu . zjadłem conieco teraz czas odpocząć . to jedyny plus samotności że można kiedy tylko chcesz pobyczyć się ile wlezie ;D aco :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
No Maxx66 trzeba Ice zostawić linka do tego forum na tamtym. Ja się pobyczyć nie mogę kiedy chcę - trzy córki już o to dbają, ale może to plus. Nie ma tyle czasu wtedy na myślenie o złym. Jadę zawieźć najstarszą na tańće, roczniak pod nogami broi...a jutro to w ogóle grafik napięty do granic....ale zaglądać z doskoku do Was będę! Jak Wam dzień mija?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) w sprawie aktywności fizycznej .... patrzyłam na ten mój rowerek stacjonarny z wyrzutami sumienia no i wsiadłam ... no i jeszcze wstyd się przyznać ile czasu mi to zajęło, bo .... wstyd i już.... brak sił u mnie kompletnie... chciałabym, żeby już na tyle ciepło było, żebym mogła wsiąść na normalny rowerek, bo to zupełnie inaczej się jeździ... jednym słowem masakra jest i czas to zmienić, bo nie dziwne, że przy tej kondycji brak jakichkolwiek endorfin!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×