Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Dzień dobry :) Dudzia :) Ciekawe jakie to autko za nabyłaś ? Miłego dnia :) Mimo że za oknem mało przyjemnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
renault megane II - taka żaba jakby jej ktoś od góry trochę dupkę przygniótł 7-letni, wygląda jak nieużywany i optycznie i mechanicznie, mały przebieg - mechanicy twierdzą, że cudo tyle, że na kartę - a dla mnie to wada no i jak dla mnie za mały bagażnik ma bo ja przywykłam do kombiaków - trudno nie będę już wozić płotów i rowerów, a na wakacje spakuje 3 pary gaci mnie - w upały nawet lepiej latać bez :-P mam tylko nadzieje, że na prawdę jest w super stanie i posłuży mi tak wiernie i niezawodnie jak mój dotychczasowy a najpierw to muszę się nauczyć nim jeździć - wczoraj przyjechałam nim do domu, postawiłam i tak stoi :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dudzia gratuluję zakupu:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! Dudzia-gratuluje: i zostania ciocia i nowego zakupu! Jezdzic sie nauczysz a na wakacje moze z jakas przyczepka pojedziesz? ;) Mnie przeziebienie rozlozylo totalnie,wczoraj wracalam juz przed poludniem z pracy,teraz tez lezakuje , tak cos czuje ze czas na kolejna drzemke ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziękuję dziękuję :-) tyle bylo wczoraj emocji, że padłam jak mucha i przespałam całą noc jak dziecko - co sporadycznie mi się zdarza Kursiku, przykro mi, że zachorzałaś - mam nadzieję, że przelotnie i zaraz wrócisz do formy :-) no i chyba trzeba przywołać do porządku Verę i Flowera bo znów nie piszą nic :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dobry wieczór :) Cisza aż w uszach dzwoni Wszyscy zajęci ale to chyba dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddison
no ja przez ponad tydzień byłam bez sił... walczyłam z "dużym" przeziębieniem więc nagromadziło się różnych zaległości... od jutra chyba znów zaczybam swoją profilaktykę prozdrowotną, czyli wieczorne spacerki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddison
chociaż... - najlepsza profilaktyka to spotkania z fajnymi ludźmi, oprócz sobotniego na mieście z kolegą, to również tu, z Wami :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzien dobry, zaglądałam wieczorkiem wiele razy, ale nikogo nie było, a jakoś głupio samej do siebie gadać :-D mamy najlepszy dzień tygodnia, marzy mi się godzina 15:30 :-P zleci ten weekend błyskawicznie bo planów sporo :-) poniedziałek będzie ciężki, ale i to trzeba przetrwać :-( marzy mi się wyjazd choćby na 3-4 dni tylko żeby już ciepło było :-) miłego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry A ja mam przestój w pracy i dzięki temu spędzę popołudnie w korkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry :) Dobrze, że dzisiaj piątek, bo mam już dość tego tygodnia. Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja pracę skończyłem ☺ Ale teraz wyzwanie dojechać do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najszybciej będzie przez Łazienkowski, po drodze możesz wstąpisz do namiotu rolników na żarcie, może będzie miło i się zasiedzisz to i korki zelżeją i wieczór miło i towarzysko spędzisz :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej tak z innej beczki polecam wam nowy serwis aukcyjny na którym można kupić np. laptopa za 20 złotych : tniesz.pl/tanielicytacje Polecam serwis, póki co mało użytkowników i łatwo się wygrywa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dzien dobry! Dudzia-wyglada na to,ze wczoraj wieczorem obie sie czailysmy,bo ja tez zagladalam i nawet w gadatliwym nastroju bylam a tu nikogo ;) Nauczka na przyszlosc-napisac chociaz slowo,moze ktos sie odezwie ;) R- to czekamy na relacje jak Cie rolnicy przyjeli ;) ;) Magdus- a ten tydzien jakos sie specjalnie zasluzyl,ze chcesz zeby sie skonczyl czy po prostu zwykle "zmeczenie materialu"? Zosiu-czekam na relacje z wizyty w kinie :D Dzis w pracy pielgrzymki przyjmowalam-wszyscy chcieli wiedziec czy juz zdrowa jestem :D Milo,ale mowic kilkanascie razy to samo... ;) Udanego popoludnia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jakR
Czas mam doskonały półtorej godziny mi zajęło przejechanie przez całe miasto bez zahaczania o rolników gdzie te czasy gdzie w 50 min przyjechałem z Płocka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
A teraz jadę z powrotem tylko bliżej :) Wieczorem pewnie wrócę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kurs funta niestety zwykłe zmęczenie materiału. Ale jutro się zrelaksuje z moimi siostrzenicami do kina. Miłego wieczoru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Podpisało mnie jako gość:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry wieczór:) no więc byłam w kinie z koleżankami:) nie czytałam książek, a moje koleżanki tak, więc patrzyły /jeśli to tak można nazwać / z innej perspektywy. Niektórzy ludzie wychodząc narzekali, że nic ciekawego, że się rozczarowali. Mnie nawet się podobał, ale mogę nie być obiektywna, bo z jedną koleżanką miałyśmy "dziwne" skojarzenia i prześmiałyśmy się przez większą część filmu, natomiast pozostałe oglądały, no i im tez jednym się podobało innym nie. Na pewno nie był to film, o którym można by opowiadać , że super wow i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz Dobry wieczór:) ten post powyżej to ja zosia :) byłam w kinie i Kursik pytała o wrażenia:) węc napisałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dowiedziałem się dzisiaj że powinienem się przyzwyczaić do tych korków bo naprawa mostu Łazienkowskiego może nawet potrwać dwa lata z drugiej strony to może i lepiej że postawią to wszystko od początku bo wiadukty dojazdowe do mostu są w opłakanym stanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W końcu się wyspałem za wszystkie czasy pogoda ładna trzeba zmykać na zakupy lodówka prawie pusta to będą duże miłego dzionka kochani ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
hej, RjakR - nie wiem teraz czy się wnerwiłeś czy uśmiechnąłeś :-( zosiu - chyba nie spodziewałaś się rewelacji? Kursiku - cieszę się, że sytuacja zdrowotna opanowana :-) Magdus - na zmęczenie materiału to z tydzień by się przydał, prawda? ja marzę żeby gdzieś prysnąć na kilka dni bo też mam juz serdecznie dość :-( Maxx - a co dobrego będziesz pitrasił? bo ja pomysłu za bardzo nie mam, a trzeba się przygotować na cały tydzień :-( jedziemy dziś na rodzinną imprezkę do wujków mojego męża - zawsze mnie zapraszają bo - w przeciwieństwie do niektórych - nadal mnie kochają :-) może być śmiesznie bo będę balować z teściową, która jutro w sądzie będzie zeznawać przeciwko mnie - niezłe klimaty co? :-P kawka wypita, czas zabrać się za obiadek miłego dnia życzę i zostawiam pozdrowionka i uśmiech dla Was :-) p/s dziś jadę na pierwsza wycieczkę moją nową srebrną żabą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Dudzia jakoś przyjąłem to na spokojnie :P A żaba powinna być zielona więc strzała pasuje lepiej :P Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×