Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Cześć Mag:) Ciepło się zrobiło, toteż sezon grillowy rozpoczęty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem , starych i nowych :) znaczy bywalców :) Magda to się cieszę :) że wszystko się udało :) Z moich planów jak to zawsze wyszło co innego :) Ja sezon rolkowy uznaje za otwarty :) Nawet czuje to dzisiaj w nogach ;) Pralinko o tak trzeba dojrzeć :) ja jakoś długo dojrzewam ;) ale kiedyś dojrzeję :) Na razie staram się każdą pozytywną chwilę pamiętać :) Mam do was pytanie , może ktoś mi pomoże :) zna się ktoś może na bagażnikach na rowery do auta ? ale tych co z tyłu auta się montuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zazdroszczę Ci tych gór, też lubię:) Samodzielna ja na rolkach nie jeździłam chyba z 10 lat:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie nie mam szansy na urlop:( Wzeszłym roku byłam w Zakopanem i było cudownie, chociaż śniegu nie było, ale za to było piękne słońce i ciepło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Mag....niedawno byłam na Żywiecczyźnie, w Koszarawie i Jeleśni....zauroczyłam się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
No nie, bo byłam jedną dobę i to w interesach:( Ale pewnie zaplanuje wyjazd jakiś konkretniejszy, to tam zaglądnę gdzie mówisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje plany jak zwykle się zmieniły Miała być jada rowerem po lesie A była jazda po starorzeczu Wisły Nawet nie wiedziałem że mój samochód jest zdolny do takich rzeczy :P Miłej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielna a masz hak holowniczy w samochodzie ?? bo ja korzystam z takiego bagażnika mocowanego do haka holowniczego . Mieszczą się na nim dwa rowery bez problemu . Jest bardzo łatwy w montażu i mieści się bez problemu w bagażniku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
R jak R...kiedy piszesz o Wiśle włączają się wspomnienia....całe moje dorosłe życie prawie mieszkałam gdzieś nad Wisłą, a teraz przyszło mi być od niej tak daleko....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No cóż Gożka Wisła jest długa :) u mnie ciężko znaleźć takie miejsca gdzie jest jeszcze dzika natura :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Oj tam:) Wiesz co, ja mieszkałam w takim miejscu, gdzie były jeszcze naprawdę dzikie zakątki, na Pomorzu.....w ogóle to moje ukochane miejsca, jak miałam doła, to jechałam nad Wisłę.... W ogóle wiesz co....teraz tak dumam sobie i mi wychodzi,że on mi narobił świństw strasznych, naprawdę strasznych....a mnie go żal....kompletnie świrnięta jestem...:) A może to i całkiem powszechne w takich przypadkach?.... A tak w ogóle taka fundacja kiedyś była Ja Wisła....urządzali spływy krypą po Wiśle....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Dobranoc...jeśli ktoś jeszcze jest tutaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w poniedziałek:-D Jak Wam minął weekend? Miłego dnia:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) oo widzę że nie tylko ja miałam plany zmienione ;) RjakR nie mam haka holowniczego w samochodzie :( Meg_37 faktycznie jest mały :) ładny wierszyk tak pozytywnie nastawiający do życia :) Pralinko nie jesteś w tym odosobniona :) mnie też zawsze jest żal tej drugiej osoby :( miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×