Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Gość gość
Samodzielna mama To ja: ) taka jednostka z tłumu Wstawiłam link choć cis za długi ale jeśli odsłuchacie to właśnie ja i.moja muzyka: ) Będę kończyć bo priorytety a z nimi się nie dyskutuję Pozdrawiam Wszystkich jesteście THE BEST

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
max kiedys często leciała tu ira dzem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak jeśli bedzie kilku gości moga byc pomyłki w komunikacji zawsze lepiej coś dodać by się odróżniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość po 30
gosc pa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
max jakby nie było z moich też:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość po 30
zmykam i miłej nocki zycze papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pulchniutka babeczka
Ale dinozaury odkopujecie ;) A co sadzicie ,jesli teraźniejszy samotność,zycie w pojedynkę potraktować jako okres przejściowy?Tak mi jakoś przyszło do głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIKT MI SIE NIE PODOBA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, ja bardzo uprzejmie acz zdecydowanie proszę szanowynych GOŚCI o ponazywanie się bo mętliku dostałam :-D no i druga kwestia - "gość" jakoś ma taki niemiły wydzwięk bo kojarzy się z tymi oszołomami co się przyplątują i mieszają :-( hej tam ludzie z południa - jak u Was z wiatrem bo podobno na Śląsku mocno dmuchnęło :-( gość - no to w centralnej Polsce nie jesteś sama :-) sprzątanie chętnie zlecę skoro są napaleńcy :-D - ja nie mam kiedy się za to zabrać, a jak już mam chwilę to jestem taka padnięta, że tylko łóżko mi w głowie :-( kiedyś miałam niemal świra na tym punkcie - w każdym kątku wydmuchane, lśniące - ale przeszło mi bo i tak nikt tego nie docenił, za 5 minut był od nowa bałagan, poza tym szkoda mi czasu i energii na robotę syzyfową skoro jest dużo ciekawszych kwestii w życiu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Hej Dudzia i wszyscy! A co się tu tak goscinnie narobiło? I wszyscy bez nazw.. Skoro pytasz Dudzia to u mnie na południu 4 st, wiatr porywisty i nieprzyjemny i 3 razy już sypał śnieg :(( Gdzie moja wiosna?! A teraz wybywam okna dokończyć między tymi śniegami, bo już zaczęłam. A chce mi się, że hej w taką zimnicę ;/ Pozdrawiam i miłego dnia! Pulchniutka babeczka - jasne że samotność można uznać za taki okres przejściowy, takie spa dla duszy, ot odnaleźć siebie na nowo, ponudzić się w swoim towarzystwie a potem kto wie, może jaki księciunio z konia spadnie tuż obok ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejo no niestety tak się sprawa przedstawia iż po prostu u mnie za oknem jest śnieg wrrr Dziewczyny ale ja bym chciała powrócić do sedna sprawy czyli akurat no wiecie co dziewczyny mi radzicie - nie jestem już z facetem, który po prostu wyjechał z mojego miasta bez słowa niestety..W tygodniu jeszcze jakoś wytrzymuję bo praca i późno wracam do domu ale co zrobić jak jest weekend : ( wszyscy idą rodzinami, pełno par..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Cześć Jerzynka :) Hmm co ja radzę,pewnie każdy z nas to przerabiał tutaj w jakiś sposób. Mi pomogło wypłakanie się ( tak z 3 tyg )i wygadywanie bliskiej osobie, potem wymyślanie różnych prac i odcinanie się na maxa, wchodzenie do ludzi, wyjazdy malutkie. I powiem Ci, że choć teraz Cię boli pewnie tak, że nie wyorażasz sobie życia bez tego bólu to pewnie potem się zdziwisz. Ja już jestem na etapie złości :) A poza tym, odnowiłam kontakty, zajęłam się sobą ( tak, jak już Ci się łzy skończą to zauważysz siebie ) stwierdzić muszę , że mam swoje chwile prawdziwego szczęścia. No oczywiście żeby tak utopijne nie było, to ex co jakiś czas potrafi zalić mnie z nóg - zawsze wtedy gdy mi super, ale teraz po kilku miesiącach o wiele łatwiej się otrzepać, wstać i iść dalej :) Także czekam tu na Ciebie !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Aaa i jedna z ważniejszych rzeczy - jak najszybciej pozbyć się myśli o powrocie jeśli nie ma na to realnych widoków. Im wcześniej się człowiek pogodzi w środku, tym szybciej dojdzie do siebie :) A jak się delikwent nawróci ? To wtedy się zastanowisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć Ludziska - czy u Was wszystko w porządku w związku z Niklasem? mnie dziś wrobili w beznadziejną robotę - jestem zwyczajnie wkurzona bo mam przerąbany cały dzień :-( pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to żeś się Maxx spracował - chyba ze 3 dni :-P wróciłam padnięta, 2 godziny po czasie, nie mam mocy, a święta w lesie no i na dodatek "życzliwa" (samodzielna) jeszcze mi o porządkach przypomniała - a mnie taki pomysł nawet w głowie nie zaświtał i teraz mam wyrzuty sumienia :-P jeszcze sporo zakupów przede mną - nie wiem kiedy to uczynię na dodatek mam przed sobą dwa ciężkie dni w pracy - szefa chyba jakiś szał ogarnął z wymaganiami czasowymi - co to ja cyborg jestem z turbo doładowaniem, czy jak? :-( mam na dyktafonie 5 godzin nagrania i nie mam jak odsłuchać bo słuchawek nie mam, a muszę to w jakiś magiczny sposób szczegółowo przerobić w wersję pdf, ku.wa :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×