Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Ja czytałam i oglądałam film. Książka dużo lepsza niż film, ale film fajny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczerze nie wytrzymałem do konca filmu ,nudził mnie , niewiem co kobiety w tym filmie widza . poprostu nudny w kinie .ale nadaje się do ogladania we dwoje przy kominku gdy kobieta jest niezdecdowana co tak naprawdę chce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak śmiem przypuszczać oglądałeś w domu :) masz może linka do filmu ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gość dziś to było do mnie ? tak mam dostęp do filmu ale nie wrzuce tu linku nie zadziała link jest chroniony hasłem dostępu na cda ale podobno jest na innych serwerach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag_37 dziś O tak masz rację wyobraźnia tworzy cuda , co nie przeszkadza zapoczątkować ją i pobudzić filmem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samodzielna mama 35
Ja czytałam książkę , film mam w planie :) Książka mi się podobała , do tego ścieżkę muzyczną już odsłuchałam :) jest super :) Maxx mur chyba znalazłam , ale mi reklamę zrobiłeś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Dobry wieczór Wszystkim, u mnie dzisiaj i pogoda i nastrój zmienne....ale na koniec wyszło słońce i rzuciło takie kolory, że uwierzyłam wiecie w co? Że musiało się to wszystko złe wydarzyć, żeby przygotować się na przyjęcie czegoś wspaniałego:) Pozdrowienia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do wszystkiego mozna sie przyzwyczaic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) Przyzwyczaić się można na pewno tylko każdy jest inny i inaczej znosi samotność i stres U mnie słoneczko pięknie świeci i nastraja optymistycznie Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) u mnie zimno i wietrznie, słońca bardzo mało. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
taka myśl przeczytana... może komuś coś uświadomi.... ...czasami niespełnienie marzeń bywa łutem szczęścia... kiedyś marzyłam żeby mój ex został moim mężem, a później ktoś powiedział: ''uważaj o czym marzysz bo może się przez przypadek spełnić'' dziś już nie marzę, dziś cieszę się tym co mam miłego popołudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz ochotę na nowe znajomości, ciekawe tematy, intrygujące dyskusje przebiegające w dobrej atmosferze, wobec tego chciałabym zaprosić Cię na profesjonalne forum ogólnotematyczne KATHARSIS. U nas znajdziesz to wszystko, a może i więcej...miłe wytchnienie od codzienności. Znajdziesz u nas dobrą zabawę w pięknej oprawie! Zapewniam, że WARTO! http://forumdyskusyjne y0 pl/ W miejsce spacji wstaw kropki ;) Pozdrawiam i czekam na Ciebie! (Jest możliwość zareklamowania swojej strony, Forum, Bloga..etc.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) i pozdrawiam z :) a tutaj coś cicho się zrobiło :( jedni milczą :) jedni czekają co by coś przeczytać jak ktoś napisze:) a jeszcze inni na jakieś mury poszli ;) u mnie dalej wiosna walczy z zimą ale ostatnio nawet ciepło :) to trzeba się ogrzać :) Dalej szukam bagażnika , chyba zgłoszę się do mojego mechanika jednak :) Trzymamy dzisiaj kciuki za Dudzię :) Iceberg moje marzenia spełniają się ale zawsze nie tak jak bym tego chciała , no ale to tak jak z tymi co się w czepku urodzili ale on jest dziurawy :) Mag 37 u mnie w tym roku niebiesko :) ale czekam już na tulipany, które coś leniwe w tym roku :) Magda na sobotę planuje seans filmowy to podzielę się moją opinią z obejrzenia filmu :) Plan jest taki : JA +Grey + film na dużym ekranie - a co trzeba zaszaleć :) aaa i przeczytałam już połowę Potęgi podświadomości i coraz bardziej wydaje mi się to prawdziwe :) Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:-D U mnie w końcu od wczoraj zrobiło się ciepło:) Samodzielna to Ci się zapowiada fajny weekend:) czekam na Twoje wrażenia z filmu:-D Ja w weekend mam zamiar się wyspać, bo ostatnio mało sypiam, bo wieczory spędzam na pogaduchach z kolegą:) Ciekawe czy Maxx już zburzyl ten swój mur:) pozdrawiam serdecznie; ) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry czwartkowo :) Ciepło się zrobiło słonko się pojawiło od razu jest przyjemniej mimo męczącego przeziębienia Miłego dnia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus ten mur to nawet nie zarysowany ;p jak pisałem na innym topiku trzeba atomówki i jakoś nie spotkałem kobietę z taką bronią :D jeszcze 1 dzień i weekend nie moge się doczekać Mag tą pustkę zaraz pogonimy jak jeszcze męczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dobry wieczór, dziękuję Samodzielna za pamięć i kciuki - dziś była kolejna rozprawa, nie wiem czy coś do przodu bo dziś zeznawała kochanka męża - ani widok jego ani jej wrażenia żadnego na mnie nie zrobił i to jest wielki sukces, ale nie było miło słuchać tego co gadała (dla takich ludzie słowa żadnej przysięgi nic nie znaczą) w zasadzie wszyscy dotychczasowi świadkowie nie powiedzieli na mnie złego słowa bo i nie mieli co powiedzieć - takie pitu pitu. Adwokat męża jest chamski i bardzo agresywny Sąd chyba jest już tym marnym przedstawieniem zmęczony bo wyznaczył od razu kilka terminów rozpraw prawie dzień po dniu więc w czerwcu chyba będę tam nocować bo się nie będzie opłacało do domu wracać. Mam poczucie, że przed wakacjami chcą zakończyć temat. lecz temat rozwodu mi w tej chwili totalnie wisi bo w zeszłym tygodniu świat mi się usunął spod nóg - dramatyczna sytuacja z moim małym synkiem. chodzę jak zombi, stanęłam przed takimi decyzjami, że nie istnieje dobre rozwiązanie. do tego sprawa zdrowia mojej mamy i ze wszystkim jestem absolutnie sama nie piszę bo nie mam siły, nie chcę drążyć tematów które potwornie bolą i spędzają sen z powiek i znowu nie sposób przełknąć gryza kanapki w zasadzie to najlepiej byłoby palnąć sobie w łeb, ale nie mam czym słoneczka dla Was i trzymajcie się :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
Mag_37 cholernie dobrze Cie rozumiem bo mam wlasnie to samo Dudzia - nie poddawaj sie i pamietaj ze w zyciu istnieje równowaga, a to oznacza ze kazda zla chwila jest zrównoważona dobrą Dobrej nocy Wszystkim dzis mam tak ze chce mi sie plakac ale wiem ze inni maja wieksze problemy wiec zbieram sie w calosc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Piątkowe dzień dobry:) Witaj Mag. Ostatnio tutaj pustki. Miłego dzionka :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry piątkowo :) Ja już po pracy :) a teraz trochę przyjemności :) ale żeby nie było tak miło to jutro pracuje Miłego popołudnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Ja też właśnie zaczynam weekend i relaksik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag_37 dziś masz szczescie ze nieznam adresu :p ciasta nigdy nie odmawiam tym bardziej swojskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umnie spokój kiepski nastrój prysł . chodź pewnie jutro przy sobocie coś przyciśnie ,ale mam w planie wieczór w pabie to moze nie bedzię tak źle . sam jestem na południu niżej się nie da bo za granicą wyladuje :) musiałbym chyba na wschód się udać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Piątek , piątuniu :) a jutro wolna sobota :) Szkoda że pogoda nas nie rozpieszcza ale trzeba być optymistycznym dalej :) Plany weekendowe w domowych pielaszach :) Takie też są potrzebne :) RjakR zdrówka życzę :) Iceberg trzymaj się jak potrzebujesz to pisz :) Dudzia nie ma za co :) Miłego weekendu dla Wszystkich i posyłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iceberg
u mnie juz ok, zniżka formy okazala sie byc wywolana tylko chandrą a nie rzczywista sytuacja wiec wszystko wrocilo do normy chociaz mysle ze moj ex mial taki wplyw na mnie ze teraz czasami zupelnie nieracjonalnie oceniam sytuacje... momentami sie gubię... Udanego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) właśnie zrobiłam sobie kawkę, może ktoś dołączy? :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×