Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Witam wieczorową porą :) Fakt Maxx popracował długo ;) Dudziu ale on oferował :) chyba że może komuś posprzątać :) więc dwa dni ma zagospodarowane :) a ty sprzątanie z głowy , choć ja pisałam że masz odpocząć a nie sprzątać :) A święta w lesie świetna sprawa , zajączki są na miejscu :) Z pdf -em ja mogę zaoferować pomoc więc kolejny problem masz rozwiązany :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diabełku nie martw się kto jak kto ale ty dasz radę . ja mam totalna pustkę w sobotę impreza kruszynki świeta za pasem aja zamiast się cieszyć coraz nerwowy się robię i nic mi nie idzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne, że dam radę bo przecież nikt nic za mnie nie zrobi, a samo jako też się nie chce - no więc oczywiście - padnę, ale zrobię, a jakim kosztem to tylko ja wiem Samodzielna - wielkie dzięki za oferowaną pomoc - ale to może jutro z rana przysiądziemy bo dziś to już odpadam a z pomocą w sprzątaniu to chyba jakiś gość z adhd spieszył, a nie leniwiec Maxx :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wszystkim :) Jak idą przygotowania do świąt? Pozdrawiam i życzę miłego dnia :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry, u mnie nie idą absolutnie pod żadnym względem. byłam dziś raniutko w mięsnym zrobić rekonesans jakie mam szanse na zakupy - porażka - w sklepie pusto, dostawa będzie, ale nie wiadomo co i na ile wystarczy. tak więc ja po południu to mogę przyjść już tylko po to żeby pomóc posprzątać i drzwi zamknąć :-( a tak wogóle to czym ja się martwię - śnieg spadł w nocy to może lepiej będzie pasować jak zrobię barszczyk z uszkami i pierogi z kapustą :-D trzeci dzień czekam na kominiarza bo chciałabym mieć ciepłą wodę na święta i wreszcie się wykąpać jak cywilizowany człowiek, a nie XIX-wieczny wieśniak - w misce :-( ale przede wszystkim muszę przetrwać te 2 dni w pracy żeby mieć głowę do myślenia o świętach mam nadzieje, że Wam lepiej to wszystko wychodzi i jesteście raczej bliżej niż dalej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry Miłego przedświątecznego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale zimnica śnieg padał złapał mnie na zakupach miłego dzionka ,biorę się za sprzatanie a bardzo tego nie znoszę :( miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Witajcie U mnie biało i sypie dalej :(( A myślałam ostatnio, żeby opony już zmienić na letnie a tu łopata do odśnieżania by się przydała :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cosik posprzątałem dziś daleko jeszcze z błyskiem ale zawsze coś :p nawet bigos i gołabki zrobiłem (właśnie się duszą ) czas na relaks i kawkę a co u was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja właśnie skończyłam robić sernik, teraz siedzi w piekarniku. A ja zasiadam do kawy:) A i jeszcze muszę się spakować na wyjazd:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Chyba zima wróciła :) jak tak dalej będzie sypało to mnie zasypie :) Zamiast bałwana ulepimy zająca :) Ja pieczenie zostawiam na jutro :) W planie mazurek, baba i zajączki drożdżowe :) Magda zrobiłaś mi smaka na sernik :) może też upiekę :) Potem strojenie domu :) i malowanie jajek :) Trzeba jakoś czas zorganizować co by za dużo nie myśleć :) Jutro nie idę do pracy więc mam nadzieję się wyspać, choć znając moją córkę wstanie o 6 :( Miłego wieczoru :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no to chyba tylko ja tka dupa nieorganizowana :-( cały dzień walczę w pracy, a w domu nie mam siły kiwnąć palcem pieczenie mięs, ciast, sałatki, jajeczka, żurek - wszystko zaplanowane na sobotę bo inaczej nijak się nie da - może tym razem Wielka Sobota będzie miała ze 48 h - to zdążę :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dobry wieczór Powiem Wam szczerze że poszedłem na totalną łatwiznę po prostu pojadę do Siostry :) i całe przygotowania mam z głowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
no niestety - złotej recety na to nie ma - ja jestem bardzo otwartą osoba, pełną radości, optymizmu, energii, zawsze z uśmiechem, ale jakoś nie wpływa to ani trochę pozytywnie na moje życie - od lat non stop kłody pod nogi i to coraz cięższe :-( RjakR - a czy ja mogę jechać z Tobą bo ja nie mam ani siostry ani brata. mam tylko męża, ale ..... sam rozumiesz, że po 20 latach mogę mieć ochotę na spędzenie świąt w innym towarzystwie :-D ja oczywście melduję się dziś tutaj z pracy - ze 3 samochody po drodze mijałam - a jechałam jedną z głównych polskich tras :-P no to - do roboty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ witaj mag_37 czasami tak mamy ze czegoś brakuje ale wesoła z nas ekipa jak się spotykamy :P chodz troszkę inaczej piszemy bardziej o tym co nas boli to jest ważne dla nas by się wygadać . przyznam się bez bicia ze zagladam na topik gdzie piszecie tak wesoło :D tak jak Dudzia napisała recepty na to nie ma każdy ma swój czas ,pech tylko ze dla jednych jest on wrednie długi miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zostanęsobą
Witam! W ten piękny zasypany śniegiem dzionek ( ironia )! Maxx mądre słowa w tej piosence. Co do świąt to ja jadę do rodziców, więc też mało mam roboty a wspomnienia świąt w domu niestety jeszcze trzeba omijać szerokim łukiem. Ale co tam, może kiedyś będzie lepiej jak było :-) Miłego dnia wszyskim, a tym co mają na dziś wielki plan do wykonania, niech Wam się robota w rękach pali..koniecznie w rękach, a nie babka w piecu np ;-) Dobra idę kończyć obcinanie pazurów roczniakowi..zrobiłam tylko przerwę strategiczną, żeby nabrać sił do łapania uciekiniera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry :) Ale tutaj muzycznie od rana:) Chyba wszyscymają dziś wolne; ). Ja niestety pracuje dzisiaj. Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mag_37 dziś wiem bo czytam a nawet w trąciłem swoje 3 groszę :D ale z tym sarkazmem to nie ja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magdus - nie wszyscy mają wolne i na dodatek NIC w domu nie zrobione i nigdzie nie idą i muszą sami wszstko przygotować - nie wiem czy Cię pocieszyłam choć trochę :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dudzia ja tylko musiałam zrobić sernik, bo na święta wyjeżdżam do rodziców. Pewnie jak dam radę wcześniej pojechać do nich, to będę coś jeszcze robiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej to Ty Magdus gościówa jesteś :-) mnie Naczelny nie wypuści dopóki ostatniej kropli potu ze mnie dziś nie wytoczy - odwaliłam wielką okropną robotę i teraz siedzę i czekam na werdykt - co dalej? :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he dobre. To współczuję Ci siedzenia w pracy i czekania na werdykt. Trzymam kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i tak siedzę bezczynnie i nuuuudzi mi się, prawie sama zostałam z 3 Dyrektorami, a tutaj nie ma z kim pogadać :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×