Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Dzień dobry po świętach :) Dobrze, że już środa:) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Dzień dobry:) Miłego dnia w równowadze na ile się da:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NiewzruszonaJestem wczoraj To skomplikowane i nie przyjemne nie będę poruszał tego tematu. Powiem inaczej to dopiero środa nuda w pracy niewiem jak wytrzymam do weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :) A co tutaj taka cisza? Wszyscy zapracowani:-D Miłego dnia Kochani:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość R jak R
Dzień dobry :) Piątek piąteczek Chyba najprzyjemniejszy dzień tygodnia :) Miłego dnia dla Wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Magdus :) Jakaś perspektywa odpoczynku :) Ale na razie musze uciekać do pracy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samodzielną przeoczyłem sorki :) Trzymajcie się Wszyscy :) Jeszcze raz miłego Piątku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Witajcie, u mnie na Dolnym Śląsku tak cudna wiosna, ze aż chciałoby się podzielić z innymi ludźmi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gorzka pralina
Maddison, Samodzielna, R jak R, nie podziękowałam Wam jeszcze nawet...chodzę jak zamroczona i trzymam się ziemii...jestem an detoksie, to w nawiązaniu do słów o uzależnieniu kiedy kochamy....nie zdawałam sobie sprawy z tego jaka jestem słaba i jak potrzebuję wsparcia, żeby znowu nie odpuścić swojego życia....ale też on chyba nie zdawał sobie sprawy z tego jak silna mogę być....w każdym razie odtruwam się i to jest naprawdę ciężkie, ale to jedyna możliwość, żeby zacząć żyć , a nie tkwić z kimś w zamrażarce... Miłego dnia Wszystkim i dziękuję Wam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pralinko nawet nie wiesz sama jaka potrafisz być twarda :) (Tak mi się skojarzyło jak zamrożona czekolada) Pierwszy krok za Tobą ...potem będą następne ku słońcu :) RjakR no wiesz ja taka mała że można mnie nie zauważyć Miłego wieczoru dla piszących :) i czytających ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Dobry wieczor :) Jestem calkowicie zdechla jeszcze po swietach... piateczek,piatunio, a ja chyba padne spac tak jak zwykle,ale...ktos chetny na pogaduchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Czesc magdus :) Wymeczona jestem konkretnie jeszcze po swietach i gosciach, w pracy mlyn, teraz delektuje sie winkiem i ogladam film + cos tam zerkam w necie. A Ty co porabiasz? Jak swieta? Jakies plany weekendowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po świętach dobrze, spędzone z rodzicami i rodzeństwem:) Teraz siedzę sobie i oglądam jakiś filmik:) A weekend tzn jutro jadę do siostry bo ma rocznicę ślubu, a w niedzielę odpoczywam:) A Ty co porabiasz w weekend?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Masz duzo rodzenstwa? Ja mam dwojke :) Czyli macie mala imprezke , fajnie :D Jutro ide kupowac buty, takie jakies zwyczajne, moze jakies baleriny . Szpilki lubie, ale zwykle moge sobie na nie ...popatrzec ;) Niebardzo mam okazje zakladac,do pracy nie,bo dojezdzam autem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam troje rodzeństwa i każdy ma już swoje rodziny, tylko ja sama. No tak mała imprezka będzie. Ja jutro pewnie też pójdę na zakupy bo musze sobie kupić jakiś płaszczyk; ) Mi się marzą różowe szpilki, ale też nie chodzę często na obcasach, zazwyczaj tylko w weekendyi na jakieś imprezki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
U nas tylko siostra niedawno wyszla za maz,a tak to sie nie zanosi ;) Rodzice cierpliwie znosza, wiedza ,ze to nie zawsze jest kwestia wyboru.... Zakupy lubie,chociaz ostatnio tak jakby mniej ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie 2 siostry i brat już po ślubach, no i każde z nich ma już dwójkę własnych dzieci, więc jak się zjedziemy do rodziców to jest nas dużo :) Ja lubię zakupy, chociaż wkurzam się bo nic mi się nie podoba ostatnio:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Lubie duze rodziny,na pewno jest wesolo jak sie wszyscy spotykaja. Wiesz,ze mi w sklepach tez ostatnio (czyli od jakiegos roku...) malo co sie podoba ? :D Z reszta ja mam "trudna" figure bo jestem niska i dochodzi do tego brak talii wiec ciezko znalezc mi cos w czym wygladam jako-tako, no i jeszcze jestem wybredna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ja też jestem wybredna niestety, ale tak naprawdę te ciuchy wyglądają czasem jak szmaty, a ceny mają jak z kosmosu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
Jakby metka z firma miala zamaskowac ze rzeczy sa po prostu brzydkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kurs funta
W takim razie powodzenia jutro na zakupach :D bede juz znikac,naprawde wymemlana jestem, dobranoc M. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×