Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

Powiedzmy ze nie patrzymy w tym samym kierunku...ja jestem troche staroswiecka ;) spotkałam sie kiedys z kilkoma panami ale ich tylko interesowało czy mieszkam sama i czy chata wolna...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór :) Zgodnie z obietnicą jestem a skuszona zapachem kawy jeszcze bardziej :) Domek wysprzątany :) A że pogoda była dzisiaj iście wiosenna to i zaliczyłyśmy wycieczkę rowerową :) teraz pora na miły wieczór z książką i lampką wina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) no tak ale tak myslą nie tylko faceci dzis pod tym względem różnica się zatarła i kobiety tak myślą . a ja właśnie szukam jakiegoś filmu na wieczór bo nudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max pewnie tak bywa i z drugiej strony...mnie np cos takiego nie interesuje bo są jeszcze inne wartosci- równie ważne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niedawno ją skonczyłam i jestem pod wrazeniem, teraz zaczęłam kojarzyć rozne fakty...różnych osób i widze że duzo w tym prawdy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ samodzielna mama 35 w końcu jesteś ;) margaret może i masz rację i istnieją inne wartosci ale czy ważniejsze hm no nie wiem . dzieci są napewno tymi wartosciami ale to na jakiś czas aż stworzą swoje rodziny i my zejdziemy na dalszy plan taka kolej rzeczy . człowiek potrzebuje tej jednej osoby by w pełni istnieć i nie żyć namiastką życia a poprostu zyc w pełni ale to łatwo się tylko mówi trudniej zrealizować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Magduś pytałaś co mnie ? po majówce naładowałam akumulatory :) walczę dalej z każdym dniem ale jakoś na wiosnę mam lepsze nastawienie do życia :) Ostatnio nawet sobie uświadomiłam że samotność stała się u mnie czymś normalnym :) zobojętniałam na nią a nawet mam momenty że mi z nią dobrze jak widzę to co się dzieje wokoło mnie :) to jak ludzie postępują z innymi ludźmi :) Zaczyna widzieć dużo pozytywów tego że jestem sama :) RjakR mam nadzieję że jak się odzywasz to już wygrałeś z chorobą :) Ja też czasami pracuję w sobotę ,ale jak wtedy wolna niedziela jest miła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maxx chodziło mi ze rownie wazne ( nie wazniejsze ) :) bo procz wiezi fizycznej ludzi powinno coś jeszcze łączyć i wazne by mieli tez o czym rozmawiać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) Cieszę się, że się tutaj coś dzieje:) Ja właśnie wróciłam z Komunii i padam ze zmęczenia:) Miłego wieczorku życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyspali się ,juz po kawce . ja już obiad szykuje mam kupę smażenia miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pawcio884
nie rozumiem was na max-sa codziennie piszecie sobie dzień dobry hello co tam itp..wciąż narzekacie ze jesteście same..czy to nie bez sens ..? co prawda znalazłem już fajną kobietę nie szukałem bzykanka jak to ktoś tam ujoł.. bez kom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pawcio884 dziś Spokojnie zalogowane osoby sa troszkę nie ufne a ty wyleciałeś z tekstem troszkę nie nadającym się dla tego grona(sam się śmiałem sorki ) sa tu naprawdę fajni ludzie zalogowani no i gość kibicujacy (mam nadzieje że wkoncu sie zaloguje by nikt nie podszył po taki nick ) a propo wczoraj pisałeś że samotny dziś już znalazłeś :) szybki jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kibicujacy
Maxx, czuwam;) jeszcze nikt sie nie podszyl:D pozdrawiam jak zwykle, niezwykle serdecznie, a Sympatycznym Samotnym zycze pozytywnego huraganu ;)🌼 https://www.youtube.com/watch?v=jp_d3ykZA7Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia5555
Dzień dobry, a właściwie dobry wieczór :D dawno mnie tu nie było, se poczytam Was troszkę...:D pozdrawiam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdus
Dzień dobry :) Miłego dnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry i miłego dnia :) U mnie ładne słonko choć zapowiadali deszcz :) Mam nadzieję że i tak będzie ładnie w czwartek bo wybieram się z dzieciakami ze szkoły na wycieczkę :) Pozostaje mi przeżyć ten dzień :) a potem urodziny dziecka i będzie trochę spokoju . A co tam u was forumowi ? Radzicie sobie dzielnie z problemami dnia codziennego ? Maxx widze że masz zastępstwo :) gość kibicujący bardzo ładna muzyka :) Jak wasze wyprawy rowerowe ? z pozdrowieniami , dużo uśmiechu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i bardzo dobrze ze mam zastępstwo ;) tak ma być trzeba rozruszać ten topik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość kibicujacy
Ja tylko czuwam, zeby sie nikt nie podszyl :) nie smiem nikogo zastepowac, a juz na pewno nie maxxa ;) pozdrawiam jak zwykle z wielka sympatia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×