Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Samotność jest straszna...

Polecane posty

karmel.a A w Szczebrzeszynie chrząszcza widziałaś, zrobiłaś sobie z nim zdjęcie? szkoda że nie znałyśmy się wtedy, mieszkam naście kilometrów od tego miasteczka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmel.a A w Krakowie w sierpniu, przy okazji ŚDM. Tłoczniej wówczas było, ale chciałyśmy z córką zobaczyć też pielgrzymów z całego świata. Może bardziej ja chciałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
karmel.a :) Tak, widziałam, choć nie uwieczniłam na zdjęciu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda, szkoda, bo pewnikiem (jeżeli prawie nie miałabyś w tym czasie zajęć w szkole) piłybyśmy kawę.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ojej, ile jeszcze mam do odkrycia i zwiedzenia w tym naszym cudnym kraju :-) nie da się w jeden weekend obskoczyć Sandomierza , Zamościa i Łańcuta - musi być na taką wycieczkę więcej dni, a mnie wiecznie brakuje urlopu :-( znowu ledwo się dziś podniosłam, próbuję się ratować kawą, ale bez większego sukcesu póki co pięknie u nas jest - cieplutko i bardzo słonecznie - chciałabym żeby jeszcze co najmniej do końca października tak było :-) czy ktoś ma dobrą i tanią kwaterę w Sandomierzu? mamy już środę, a więc ten tydzień już z górki :-) dobrego dnia :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dzień dobry Dudziu. U mnie mgła, ale ciepło. Wróciłam właśnie z psem, bo do szkoły przy ładnej pogodzie idziemy pieszo we trzy. Wciąż mam problemy ze snem, więc w dzień chodzę niedospana, nawet kawa nie pomaga. Miłego dnia dla Was..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry, dzień dobry, szykuję się właśnie do pracy, ale jeszcze wcześniej przeglądam materiały pomocne to do Was zajrzałam. Jestem za tym, aby lato trwało o trwało. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ebasiu - nieprzespane noce to mój koszmar od kilku miesięcy - mam leki, ale biorę je tylko 1 raz w tygodniu bo jednak czasem trzeba kilka godzin przespać żeby zupełnie nie paść na ryjek przecież muszę być w formie fizycznej i umysłowej bo pracuję, a moja praca nie należy do łatwych i wymaga koncentracji Efka - jak to miło z Twojej strony, że znalazłaś chwilkę mimo porannego pośpiechu :-) zjadła bym coś pysznego..... może pyzy albo kluski śląskie z pysznym sosem ? hm..... u nas w weekend jest festiwal sztuki ulicznej - sztuki teatralne i jedzenie gotowane na ulicy - korci mnie to :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dobry wieczór.. Dudziu, ja na razie obywam się bez.. nie chce brać chemii. Może przemoge się i w końcu organizm się podda i będzie sen jak dawniej.. Muszę powiedzieć ze z każdym dniem jestem coraz bardziej przekonana do nowej szkoły co jest dużym plusem. Pozdrawiam Was.. chyba jesteście coraz mniej samotni? Może za niedługo będę tu sama pełnić wartę? Oby najmniej było samotności..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja walczyłam bez chemii bardzo długo - zbyt długo - aż doprowadziłam się do dna :-( musiałam wejść w chemię to inaczej by mnie nie było no i muszę choć raz w tygodniu przespać ciurkiem kilka godzin jakimś cudem mamy dziś już czwartek - pięknie jest :-) macie jakiś pomysł na jutrzejszy obiad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niniejszym oświadczam że czwartek to najgorszy dzień tygodnia, ale na szczęście po nim jest piątek i robi się mniej strasznie. A kolega niech wraca ze zwolnienia, bo jutro znowu mam za niego zastępstwo, ble. Ale świeci słoneczko, kawę wypiłam, Wy tu jesteście no to nawet da się żyć. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
PIĄTEK !!!!!!!!!!!!!!!! 28 stopni dziś docelowo i to w cieniu, słoneczko w pełni, cienka bluzeczka (na razie mnie trzepie zimno) i sandałki - jak ja to lubię :-) wypiłam zarąbistą kawkę macchiato, a co ! :-P dobrego dnia - byle szybko zleciało do popołudnia, a potem wieczór niech trwa i trwa ! buziaki Mordeczki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Dzień dobry. Cześć Dudziu.. jak zwykle pełna energii.. U mnie już gorąco. Dobrze ze mam dziś dużo pracy, jakoś dzień zleci. Miłego piątku dla Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszyscy się cieszymy, z tej radości aż nie włączam komputera. No dobra, skoro jest mój wpis to włączyłam. Ale już na luza, jutro leniuchowanie, trochę popisze jeszcze różnych papierów a w niedzielę jestem umówiona na kawę i może coś jeszcze, pytanie tylko, w jakim stopniu te plany zrealizuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ale skwar chyba się roztopie ja chcę deszczu i to by padał z 2godz minimum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ebasia1
Witam Was... Ale mi dzisiaj smutno.. dopadł mnie straszny kryzys. Wczoraj jakoś minęło, dużo zajęć a dziś nic mi nie idzie.. Kiedy się to skończy..? Ciężko tak żyć nie mając widoków na lepsze... Aż mi głupio tak tu marudzic, bo w Was jest taka pogoda ducha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DUDZIA2002
dzień dobry, jest kawa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haralda
dzień dobry :) stawiam wirtualną kawę , tez mam doła i to coraz częściej , niby wszystko mam a jednak samotnośc mnie sięga , chyba skoczę nad jeziorko poleżeć , opalic sie i co dalej ??? hmhm...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×