Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość Mia15
Olabed, gratulacje. Już Ci zazdroszczę i liczę po cichu, że też będę miała tyle szczęścia, co Ty. Raz, że udało się urodzić w Gamecie, a dwa to, że poszło tak sprawnie i szybko. Martwi mnie to pełne obłożenie pacjentkami i że dla mnie braknie miejsca. Jeśli dobrze rozumie, leżą z Tobą kobiety po zabiegach, ale nie po porodzie? Mówimy o sali poporodowej, czy już docelowej? Zastanawiam się, gdzie oni was pomieścili, wy leżycie we 3 osoby, a pokoje 2os?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Do Mamah28 no u nas z tym karmieniem tak różnie trzeba mieć dużo cierpliwość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
Olabed należy ci sie medal! Gratulacje i niech maluszek rośnie caly i zdrowy! Ja czekam na jakikolwiek znak bo narazie cisza. Moze przeznaczone nam swieta w Gamecie;))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jaktam sytuacja oczekujących,wybiera się któraś na porodówkę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia O
Ja mam termin na niedzielę, ale nic się nie dzieje... No i ciekawa jestem czy tam w ogóle będzie miejsce skoro tak dużo porodów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia spokojnie rotacja jest na porodówce ponieważ zazwyczaj po porodzie SN leży się dwa dni po CC trzy więc miejsce powinno sie znaleźć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy jak juz urodzi się dziecko można je mieć cały czas przy sobie w dzień i w nocy żeby karmić kiedykolwiek dziecko chce jeść??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaś
KasiaO, czyli my jesteśmy w następnej kolejności. Ja mam termin na sobotę, też się nic nie dzieje. To Twoje pierwsze dziecko ? Gość, oczywiście, że można mieć dziecko cały czas przy sobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Dziewczyny spokojnie miejsca na pewno nie zabraknie,dzisiaj wychodzi dziewczyna która leży ze mną a jutro wychodzę ja,może któraś z Was dołączy do mnie zapraszam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia O
Tak, to moje pierwsze dziecko:) Ja na sobotę mam termin z usg, a z OM na niedzielę:) ale tak jak już pisałam wcześniej, jak się do niedzieli nic nie zacznie to się kładę do "zwykłego" szpitala... Mogłoby się już zacząć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wandzia1
Olabed no gratuluję Ci słońce!! Bez znieczulenia? wow! ile trwał poród? wygodnie się rodzi na czworakach? i jak opieka i warunki w Gamecie? czujesz się dopieszczona, poleciłabyś nam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaś
Ja z usg miałam na wczoraj a z om na jutro. A do którego, Kasia, szpitala się kładziesz w razie czego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Co do opieki to jestem bardzo zadowolona,naprawdę jeśli w ciąży jest wszystko ok to jak najbardziej polecam miło,czysto i spokojnie,oczywiście też cały personel bez zarzutów. Po 20 weszłam z mężem na salę porodową,malutki urodził się o 22.10 leżałam sobie z nim do 24 i razem z mężem,później kąpiel i do sali. Tak bez znieczulenia powiedziałam sobie,że skoro córkę urodziłam bez taką dużą to tutaj też dam radę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Kasia O my mamy TP na 01.04 i cholercia też nic się nie dzieje, skurczy brak na ktg i też się boję przenosić ale szczerze nie chcę leżeć w święta np w ICZMP czekając na poród,wolę chyba w domku choć stres będzie. W którym państwowym chcesz się kłaść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lenaś
Ola, a ile ważył syncio ? Gość84, ja też się nie kładę w terminie do szpitala, dopiero tydzień później. W szpitalu jeszcze większy stres a ja jeszcze mam traumę przed wywoływaniem więc wolę poczekać jak najdłużej mogę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia O
Ja jestem z Łasku, kładę się do Pabianic w razie czego. Słyszałam bardzo dobre opinie, poza tym moja lekarka tam pracuje. Minusem jest brak możliwości znieczulenia... Ale byłam tam na oddziale ostatnio przez 3 dni i miałam pozytywne wrażenia. W ciąży raz leżałam też w madurowiczu i aż 3 razy w ICZMP. Najbardziej nie chciałabym rodzić w ICZMP. A co do "przeterminowania", to moja lekarka jest tego zdania, żeby po terminie już się położyć, w szkole rodzenia też usłyszałam taką wersję, więc tak zamierzam zrobić, chociaż wizja świąt w szpitalu mi się nie uśmiecha...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Synek waży i 58 cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Synek waży 3600 i 58cm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikka04
Witam wszystkie mamusie. Ja jestem na samym początku drogi, bo jest ok. w 7 tygodniu ciąży. Na pierwszą wizytę do lekarza jestem umówiona na za tydzień, także wtedy dokładniej dowiem się na jakim etapie jestem. Postanowiłam jednak już na samym początku ciąży interesować się szpitalem w którym chciałabym rodzić. To będzie mój drugi poród. Pierwszy odbył się w Koperniku poprzez c.c. gdyż kiedy trafiłam do szpitala okazało się, że mam podwójną szyjkę macicy, trzon macicy i przegrodę. Byłam zadowolona z tamtejszej opieki, aczkolwiek oddział położniczy został tam zamknięty. Do innych państwowych placówek nie jestem zbyt przekonana. Zastanawiam się nad porodem w Medeorze, albo właśnie Gamecie. Martwię się jedynie faktem, iż Medeor jest ostatnio bardzo oblegany i jestem bardziej przekonana do porodu w Gamecie. Czy jest tutaj jakaś ciężarne na podobnym etapie ciąży co ja? Czyli na samiutkim początku? Mam takie pytanie do osób które rodziły już w tutejszym szpitalu, Jaki jest limit czasowy odwiedzin osoby najbliższej t.j. mąż? Bo nie ukrywam, że zależałoby mi na pomocy zarówno fizycznej jak i psychicznej w pierwszych godzinach po porodzie, gdybym była po c.c. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sara1979
kasia o ...ja dzisiaj wyszłam ze szpitala w pabianicach i z tego co wiem jest możliwość znieczulenia...tylko trzeba w odpowiednim momencie o nie poprosić. . żeby dużego rozwarcia nie było. ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy orientujecie się czy w pobliżu Gamety jest jakiś hotel,pensjonat,noclegi dla osób spoza Łodzi -żeby mężowie nie musieli dojeżdżać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość25
Najbliżej masz hotel Wir ul.Dluga i Jurand przy Ptaku. Szukaj w necie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolina000j
Witam! 23.03 byłam na wizycie kwalifikacyjnej u dr Dziatosza! Bardzo miły i konkretny człowiek; wszystko wyjaśnił i powiedział że w terminie porodu czyli 18.o4 mam się zgłosić do nich na kontrole. Niestety nie wiem czy mam zapisywać się w rejestracji na tę wizytę (Panie w rej.nie bardzo zorientowane) czy po prostu od razu udać się na oddział na drugie piętro?! Dziewczyny jeśli któraś z Was już jest "po" to podpowiedzcie mi gdzie mam się zgłosić! Będę wdzięczna za każdą odpowiedź :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Karolina w dniu terminu porodu zgłaszasz się na II piętro a nie na dół do rejestracji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina27
Kasia O Jeśli będziesz rodzić w Pabianicach daj proszę znać. Zanim zdecydowaliśmy się na poród w Gamecie rozważaliśmy szpital w Pabianicach i jestem ciekawa czy porod wygląda tam tak jak przedstawili to na ich szkole rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do Janina27 ja pierwsze dziecko urodziłam w Pabianicach i jestem bardzo zadowolona też chodziłam tam do szkoły rodzenia prowadziła pani Basia i miałam przyjemność z nią rodzić ale pozostałe dziewczyny ze szkoły rodzenia ( bo spotkaliśmy się wszystkie na oddziale z jedną leżałam i do dziś mamy kontakt) również były zadowolone po porodzie panie również bardzo miłe i przebiegały jak tylko dzidzia płakała drugie dziecko urodziłam w gamecie różnica między tymi dwoma placówkami jest taka ze w gamecie jest bardziej intymnie no i łóżka są wygodniejsze ;) co do personelu nie mam zastrzeżeń

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny a apropo intymnie czy jest szansa przy tym "porodowym tłoku" że będziecie same w pokoju tzn z dzieckiem i mężem bez koleżanki ???? Udało się tak może komuś intymnie przeżywać pierwsze chwile z dziśdziusiem i jego tatusiem???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że kontakt skóra do skóry z maluchem jest jeszcze na sali porodowej. Nie wiem co w sytuacji, gdy czeka już następna do porodu. Bo na wybór sali, gdzie leżą pacjentki raczej nie mamy wpływu, czy trafimy na pustą, czy w połowie zajętą. Czy każda z was usłyszała, żeby się stawić w wyznaczonym dniu porodu, w 40 tyg, ot tak dla pewności, że nic złego się nie dzieje? Zapomniałam dopytać na wizycie :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia O
Wow to super wiadomość z tym znieczuleniem w Pabianicach. Ja niestety nie chodziłam tam do szkoły rodzenia, także nie zwiedzałam porodówki ani nie znam takich oficjalnych szczegółów... Jakby ktoś coś wiedział to ja chętnie się czegoś więcej dowiem:) Mam nadzieję, że będzie dobrze:) JAKOŚ i GDZIEŚ w końcu wszystkie musimy urodzić:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasia O
Mia15, ja nie usłyszałam tego, że mam się pojawić w terminie porodu na kontroli, bo wtedy miałam raczej zagrożenie przedwczesnym porodem, więc jakoś mi nie przyszło do głowy, żeby o to pytać, ale myślę, że to standard dla wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×