Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość olabed
Ania1308 jaką szczepionkę dostał Twój synek tą ze szpitala czy miałaś swoja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ania1308
Mi usg pokazało że Synek waży 2900, a do 41 tyg przytył do ponad 4 kg, lekarz i miał 57cm długości - lekarz i położna o tym nie wiedzieli bo nie zrobiono usg, położna widziała już włoski ale nie byłam w stanie go urodzić i tak jak piszecie na cc było za późno. No ja jestem mile zaskoczona bo Mały ma tydzień, jest na piersi i śpi mi po 3 godziny w przerwach na karmienie więc mam trochę czasu i stwierdziłam ze Wam opowiem o naszym porodzie, może dla kogoś te informacje będą przydatne. jeszcze raz życzę Wam wszystkim powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Olabed Ja byłam dziś z mężem na porodówce i co do szczepionki możesz przywieść swoją i zaszczepią Ci dziecko bez problemu. Co do porodu to tak jak mi dziś powiedziała położna-musi się rozpocząć akcja bo u nich się nie leży i skończony 37w

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
O tym z mężem zostaliśmy poinformowani,że możemy przywieźć swoja chciałam zapytać jakie Wy maci zdanie odnośnie tych szczepionek. ja zaczynam 37tydz.c.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Olabed ja będę chciała kupić Engerix. U Nas dziś 35w4d więc jeszcze 9 dni do skończonego 37w ale ja i tak wolałabym urodzić w terminie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Gość 84 na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Olabed termin mam 31.03/01.04 ale mam nadzieje ze syn zechce wyjść już 23.03 -to dla Nas ważna data i troszkę chcemy mu pomóc stosując przyjemne przyspiszacze :D zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
My też mamy termin na 26 marca ale zależałoby nam bardzo żeby synek urodził się 24 mąż ma wtedy urodziny,ale nie wiem czy będziemy mieli aż tyle szczęścia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No zobaczymy co pokażą nasi synowie może spotkamy się w szpitalu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Dawaj znać jak będzie się coś działo.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Olabed Jak Ty się czujesz?Masz skurcze B-H? U mnie póki co cisza i spokój, może lekko czasami brzuch twardpszy ale tak to bez rewelacji. Ogólnie cosza i spokój,torby spakowane i czekamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Gość84 no mnie brzuch twardnieje kilka razy dziennie w piątek byłam na pierwszym ktg i podobno macica już się przygotowuje już chcę urodzić bo mam duży brzuch i synek też jest chyba duży zobaczymy po usg które mam na 12marca miejmy nadzieję że dotrwam,córkę urodziłam ponad 4kg i 61 cm,zobaczymy tym razem. A jak u Ciebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Olabed tak jak pisałam nic się nie dzieje,to nasza pierwsza ciąża. Usg mamy we wtorek i ciekawa jestem ile syn waży ponieważ ostatnie usg miałam jakieś 7 tygodni temu. Akurat w środę mamy kwalifikację w Gamecie to omówię wynik usg z dr.Makułą (Grzankowską) no i zobaczymy jak tam szyja trzyma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabed
Gość84 no to fajnie,bądźmy w kontakcie napisz jak wrażenia po wizycie . pozdrawiam Ola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja urodziłam wczoraj w Gamecie SN. Personel super. Poprosiłam o znieczulenie. Poród przebiegł bardzo sprawnie co prawda trafiłam do szpitala ze sporym rozwarciem ale nie mam żadnych uwag. Zachaczylam dwie zmiany pani Agnieszka i pani Ewa - obie cudowne. Usg nie było robione przed porodem ( ostatni dzien 40 tyg) usg które posiadałam 38 tydz. To mój drugi poród i nie ma porównania do pierwszego. Serdecznie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej jestem zakwalifikowana do porodu w Gamecie przez Dr Dziatosza, na stronie zerknęłam na badania brakuje mi cytomegalii jednak Dr nie wsponiał nic o uzupełnieniu go oczywiście zamierzam i tak przebadać się ale się zastanawiam co jak nie zdążę z badaniem. Czy wiecie coś na ten temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeżeli nie wpisał ci w kartę ciążowa to sie nie przejmuj bo nikt nie zawoła. Ale warto zrobić to badanie. Mnie nie pytali ale miałam kiedyś robione - przebyta cytomegalia ale nie posiadałam przy porodzie w gamecie papierowego wyniku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Mam pytanko co do kp? Od razu nie było problemu? Bierzecie laktator ze sobą czy liczycie ze dziecko będzie pięknie ssać??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odnośnie pytania w sprawie laktatora. Dziewczyny bierzcie go ze sobą do szpitala. Położne w Gamecie zadbają (a jeśli nie to zróbcie to same), żeby dziecko było dostawiane do piersi jak najczęściej a wówczas nie będzie problemów z laktacją. Ale może być tak, że jak pojawi się w 3 dobie nawał pokarmu to Wasze maleństwo nie da rady, i wówczas laktator jest niezbędny. I jest jeszcze ryzyko, że z różnych względów Wasz pobyt w szpitalu się przedłuży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ma ktoś cięcie pod koniec marca??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam termin na 23 marca, jak widzę to zapowiada sie duża frekwencja ;) laktator biorę ze sobą tak na wszelki wypadek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny czy któraś z was była w gamecie w 41 tyg. jak to jest z przyjęciem na oddział jeśli nic się nie dzieje, zero akcji porodowej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość84
Pytałam położnej co w sytuacji gdy ciąża jest prźenoszona czyli np 41tc i odp.jest jedna,robią test oksytocynowy i wywołują poród.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia_87
Witam dziewczyny. Ja to jeszcze później mam termin bo kalendarzowo na 23 kwietnia. Dobrze, że udzielają się tutaj kobiety przed i po . Też postanowiłam wybrać placówkę Gameta na poród. Ale nie po opiniach tylko chyba że jestem od 2013 stałym/ regularnym bywalcem tej placówki. Zastanawiam się do które lekarza wybrać się na rozmowę w 36tyg. Jestem zdecydowana na CC , tylko nie mam żadnego zaświadczenia. :(. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pytałam lekarza jak wygląda zgłoszenie się do szpitala. Kazał przyjechać w dniu w którym wg miesiączki przypada termin porodu będę wtedy zbadana i jeśli nie będzie nic wskazywało na rychłe rozwizanie to odsyłają do domu. Z tym że co 2 dzień mam robić KTG. Zastanawia mnie tylko jedno z USG wynika że ciaża jest o 6 dni starsza niż wynika z daty ostatniej @ Wspomniałam o tym Dr Dziatoszowi ale stwierdził że 6 dni to mało. Jak jest w wami jak ustalono Wam datę czy brano pod uwagę USG ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam dwie daty tydzień po tygodniu i sama już nie wiem której się trzymać. Najdziwniejsze jest to , że nie przyjmują do Gamety bez reg.skurczy i rozpoczętym porodem. co zrobić jak nic się nie dzieje a termin miną .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ancia_87
Co do daty terminu wynikającego z USG to ja mam też inne. Ogólnie kalendarzowo 23 kwiecień , po 1 USG faktycznie 23 kwiecień, po 2 Usg już miałam na 17 kwietnia , a po 3 USG na 10 kwietnia. Skoki terminów obliczane były dlatego że dziecko ma większą masę i większe wymiary jak na dni tygodnia. Ale lekarz prowadzący powiedział że mam się trzymać terminu porodu wynikającej od ostatniej @.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzisiaj byłam na ktg, termin miałam na wczoraj. Dr Dziatosz powiedział że mam się stawić na kolejnym ktg za dwa dni a jak znowu nici z porodu to mam się stawić na oddziale dokładnie tydzień po terminie czyli 8.03 na wywołanie. Tylko zastanawiam się jak to jest z badaniem ginekologicznym. Bo ostatnio miałam robione na początku lutego u mojego lekarza, a od tamtej pory to dużo mogło się zdarzyć ;/ czy po terminie nie powinni mnie automatycznie zbadać a nie tylko spojrzeć na ktg? Dla zainteresowanych obecnie nie ma dużego obłożenia jeśli chodzi o ilość porodów. Na 18 łóżek było tylko 6 Pań, które rodziły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć dziewczyny. Chciałam zapytać, czy któraś miała sytuację, że została zakwalifikowana na cc na życzenie / bez wyraźnych wskazań medycznych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co do CC to muszą być wskazania medyczne ja mam dysplazję ale w stopniu który umożliwia SN pytałam Dr Dziatosza jak to jest w Gamecie czy mogę wybrać, nie, musi być zaswiadczenie w którym jest jasno że musi być CC a jak mam info od ortopedy nie nazwała bym tego zaświadczeniem, o dysplazji i o wskazaniach do cc które ustala położnik więc tam też musi być odpowiedni papierek. Ale jak rozmawiałam z ordynatorem to jeśli coś będzie nie tak to nie będą mnie męczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×