Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość KasiaSlowik

Porodówka w Gamecie Rzgów

Polecane posty

Gość gość
Aha, ok, dzięki. To trzeba w takim razie dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emdzii
Ja zgłosilam się do gamety 7 dni po terminie (41tydz) ze skierowaniem przyjecie bez problemu, badanie, oksytocyna bez efektu a następnego dnia cc wg wskazań brak rozwarcia, duże dziecko. Nie ma nawału porodów w gamecie leżałam tam 5 dni i zdarzyło się że przez dobę nie było żadnego porodu ale był i taki poranek że były trzy. Ja jestem zadowolona, wczoraj z dzieckiem byłam w gamecie na wizycie kontrolnej mnie równiez dr zbadał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Emdzii fajnie, że to piszesz. A skierowanie jakie miałaś? Kto wystawiał i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam3 a Twój lekarz nie może Ci po prostu wpisać wskazań do cc? i wtedy z takim wskazaniem jedziesz do Gamety i nie ma problemu. Zresztą zauważ, że Twój lekarz też nie wpisał Ci takich wskazań, zakłada taką możliwość, ale sam póki co tego też nie zrobił... Z tego co wiem, w Gamecie cc jest na wskazanie albo płatne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wystarczy po prostu asertywnie powiedzieć, ze chce się CC a nie czaić się, ze moze od ręki Wam to zaproponują. Lekarze muszą w pierwszej kolejności sugerować poród naturalny, ale przecież wystarczy tylko opowiedzieć o swoich obawach i juz. A my do Gamety wróciliśmy z dzieckiem do pani pediatry, do doktor Szynczewskiej. Bardzo mi się podobała wizyta, ponieważ obejrzała malucha od stóp aż po główkę. Zadawala dużo pytań i od razu nas korygowala jak nosić dziecko, jak sądząc, jak się z nin bawić, pielęgnacja i co najważniejsze omówiła z nami szczepienia na rota i pneumokoki dzięki czemu już nie mamy wątpliwości. Wizyta trwała prawie godzinę. A nasze dziecko urodziło się w Gamecie 2mce temu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja będę na wizycie, ale dopiero za miesiąc to zapytam o tę cesarkę na zyczenie z ciekawosci. Czy płatna czy na fundusz. Choć chcę bardzo sn :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mama3 spotkałyśmy sie w piotrkowie pod zabiegowym. Po rozmowie z Tobą zdecydowałam sie na wizytę w gamecie bo wszystko brzmiało jak z bajki. Wizytę kwalifikująca miałam w srode i tez zderzyłem sie z rzeczywistością. Co prawda ja chce urodzić SN ale i tak nie tego sie spodziewałam. Pół godziny czekałam zeby zobaczyc porodówkę niby nic ale świadczy to o coraz większym tłoku. Z Ktg zrezygnowałam bo po godzinie zwyczajnie odechciało mi sie czekać. Znieczulenie przy wskazaniu ...liczyłam ze każda pacjentka moze je poprostu sobie zażyczyć. I byłam świadkiem sytuacji gdzie dziewczyna miała skurcze mówiła ze chce cesarkę a lekarz niechętnie bardzo- finalnie było ciecie. Nie wyobrażam sobie ze jak do 41 tyg nie urodzę to mnie nie przyjmą ... Skąd ma byc to skierowanie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ktoś pytał o koszule do porodu. Mamy mieć swoją - jak wyjaśniła mi Polozna mamy czuć sie tam jak w domu. A od pani doktor usłyszałam ze jak w 41 tyg nie bedzie akcji porodowej to podłącza oksytocynę - ciekawe jak to bedzie w rzeczywistości. Sal jest tylko 6 dwuosobowych a w recepcji było czarno od chętnych ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emdzii
Do gość. Skierowanie miałam od dr Forteckiej z gamety, od swojego lekarza nie wzięłam bo zapomniałam a musiałam się pokazać u gina gdyż moja zrobiła sobie dłuższą przerwę noworoczną i była bym bez wizyty 4 tyg, więc zapisałam się w gamecie na NFZ- bardzo miła pani dr. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W recepcji czarno od chętnych, ale chętnych do położenia się w tej chwili na porodówce, czy chętnych do wizyty? ? Mógłby się ktoś odezwać niezadowolony z porodu lub ktoś, kogo odesłano?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chętnych zapisujących sie na wizytę kwalifikacyjna. JAk byłam rejestrowały 4 recepcjonistki i była kolejka. Bycmoze w srode było takie obłożenie. Bo same położne na pietrze sie dziwiły ze dzis takie zamieszAnie. Pani Iza mówiła ze jeszcze nie było takiej sytuacji ze wiecej porodów niż porodowej. Chyba ze jak rodzą 3 jednocześnie to jedna ma cesarkę z założenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie ma co się denerwować. Jak widać po wcześniejszych postach nawet z Rydygiera wyganiają jak miejsc nie ma :P No to czekamy teraz na głosy tych odesłanych, a nie gdybających.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zOla28
Witam jestem umówiona na wizytę kwalifikacyjną 23 lutego do dr.Podciechowskiego czy któraś z Was też w tym terminie ma wizytę?chcę się zorientować jak dużo chętnych jest do porodu z terminem na koniec marca. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zola, napisz po wizycie co i jak :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
zOla28 ja mam wizytę kwalifikacyją 9 marca z terminem na koniec marca. Specjalnie chciałam aby wizyta odbyła się później bo w szpitalach jak Gameta czy Medeor ze względu na 1 stopień referencyjności trafiają mamy które już "dotrwały" do 36 tygodnia i wtedy postanawia się o możliwości porodu. Przyznam szczerze że też zastanawiam się jak wiele chętnych może się zdarzyć akurat wtedy kiedy dzidziuś zechce pojawić się na świecie ale nie jesteśmy w stanie tego przewidzieć już teraz. Warto przygotować sobie w takim momencie plan B i drugi szpital do którego chciałoby się (nie miało innego wyjścia;) udać. Moje koleżanki które do tej pory wybierały Medeor jako swój pierwszy plan okazywało się że nie zdążyły tam dojechać bo dzieci urodziły się dużo wcześniej a w takich przypadkach lepiej by szpital był przygotowany do zajęcia się w odpowiednim stopniu wcześniakami (2 i 3 stopień referencyjności) dlatego proponuje odwiedzenie kilku porodówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM3 A do jakiego lekarza chodzisz w Rydygierze? Dziwne, że kazał dzwonić do szpitala w celu sprawdzenia czy jest wolna porodówka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zOla28
Umówiłam się na wizytę 23lutego ponieważ to będzie mój 36tydzień ciąży,wczoraj byłam u swojej pani ginekolog i powiedziała że wszystko jest w jak najlepszym porządku i nie przewiduje niespodzianek. jeśli coś by się wydarzyło wybrałabym CZMP ponieważ tam 5lat temu rodziłam córkę i miło wspominam pobyt w szpitalu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam termin na 4 kwietnia. Na wizytę idę już teraz aby dowiedzieć się czy cesarka wchodzi w grę, wskazań nie mam, cesarkę chce gdyż pierwszy poród zakończył się cc, wcześniej w szpitalu przeżyłam traumę wyczekując na akcję porodową której nie było a przez to przedłużanie i czekanie na coś co chyba w moim przypadku miało nie nastąpić mój synek miał problemy z tętnem i został ,,wyjęty,, w ostatniej chwili, jeśli lekarze odmówią idę na Szparagową...taki jest plan a jak będzie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość2
A kiedy ta wizyta dokładnie? Będę wdzięczna za relację - mam termin 7.04., też nastawiam się na cc mimo braku wyraźnych wskazań, więc też biorę pod uwagę Gametę i Salve w zależności od nastawienia do cc w Gamecie. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mam3
Informacja, iż do Rydygiera trzeba wcześniej dzwonić nie dotyczyła porodówki tylko patologii ciąży ponieważ miałam plamienia. Lekarz prosił o kontakt ponieważ muszę pokonać odległość ok. 50 km, a gdyby nie było miejsc to bliżej mam do CZMP. Moim lekarzem prowadzącym jest dr Remisz - polecam - przyjmuje w Medicalu w PT a pracuje w Rydygierze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Cześć Dziewczyny Też chciałabym urodzić w Gamacie. Pomimo że to mój drugi poród bardzo się boję. Pierwszy odbył się w Salve i pomimo że zapłaciłam nie wszystko odbyło się jak należy. Termin mam na 10.03. Wizyta kwalifikacyjna w poniedziałek u Dr. Pociechowskiego. Zastanawiałam się nad cc ale chyba jednak spróbuję naturalnie. Myślicie że jeśli będą mieli dużo chętnych to mogą mnie odesłać??? Czy ktoś spotkał taki przypadek w gamecie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
MAM3 Aaaa no to dużo wyjaśnia, bo właśnie się zdziwiłam że odmówiliby miejsca na porodówce. Dr Remisz z******ty facet, po prostu przecudowny lekarz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zOla28
Napisz proszę w poniedziałek jak po wizycie jestem ciekawa bo też zapisana jestem do dr.Podciechowskiego. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do gość2 :) ........ mam wizytę w poniedziałek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno się odezwę i opiszę swoje wrażenia. Piszcie też o waszych bo mówiąc krótko jestem trochę spanikowana. Ile bym dała żeby już było po wszystkim :-). Ehhh. Czy rodził ktoś tam naturalnie i ma dobre wspomnienia?? Moja córa urodzona w Salve ma dziś 5 lat, poród był ciężki. Teraz będę miała synka ale gabarytowo jest większy wiec mam niezłego pietra bo nie wiem jak ja go wycisnę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość damesssssssa1
Mam, alternatywy dla plamień nie szukaj w Gamecie, bo tu jest tylko porodówka. Nie ma tu patologii. Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mIV
Hej dziewczyny, uwaznie sledze wasze rozmowy powoli i ja zaczynam myslec o porodzie. Co prawda u mnie to dopiero 22 tydzien i czasu mam duzo ale panikara chyba ze mnie. Podobnie jak mam3, moja ciaze tez prowadzi dr Remisz w Medicallu. Jestem ciekawa jak to sie skonczy u Ciebie. Do Rydygiera mamy daleko ale tez biore to pod uwage. Mam3 jak już bedziesz po szczesliwym rozwiazaniu napisz gdzie rodziłas, jesli stanie na rydygierze tez opinia bedzie bardzo mile widziana. Bede uwaznie sledzic forum i czekac na info od Ciebie. Pozdrawiam i trzymam za Was kciuki dziewczyny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anna Klara
Właśnie, dziewczyny piszcie jak po wizytach kwalifikacyjnych. Może lekarze są w stanie już wtedy udzielić odpowiedzi na nasze pytania. Ja na pewno napisze wam 9 marca jak moje wrażenia tym bardziej że jadę wtedy do 3 klinik i będę miała porównanie. Trzymam kciuki żebyśmy wszystkie przetrwały;))))) PS. Może jeszcze jakaś miła osóbka zechce wejść na forum i opisać swój poród sn w Gamecie. Wszystkie informacje są mega cenne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zOla28
Anna Klara można zapytać do jakich dwóch pozostałych klinik się wybierasz ?A na kiedy masz termin?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zOla28
Anna Klara można wiedzieć do jakich dwóch pozostałych klinik się wybierasz i na kiedy masz termin? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×