Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Gość gość
Nowy ? Jest Wigilia..... Nie chcę być niemiła, ale ...p********z jak potłuczony. od dłuższego czasu. po co Ci to ? Pewnie, że jesteś bardziej ludzkim ludzikiem, niż wtedy, kiedy tryskałeś jadem, ale teraz jesteś z kolei nudny i nieprawdziwy. Może to objaw kafe zasiedzenia ? Nie jestem prorokiem ogarnij się i przestań pisać jak c***a, nawet jeśli obstawiasz tyły, bo na tym foum już rzadko jest z kim popisać. Honoru trochę ciapcikau :P ;) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, najmocniej Cię przepraszam. Zlamiłem totalnie, ale nie pomyliły mi się topicki. Ty tu byłaś i zawsze pisałaś i myślami byłem przy Tobie. To poważny błąd, ale również kubeł zimnej wody, by nie popełniać takich błędów. Jest mi bardzo wstyd :( I zrozumiem że to ♫♪♩https://www.youtube.com/watch?v=JSUIQgEVDM4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bądź sobie jaka chcesz. Twoja uwaga była jak najbardziej słuszna i dziękuję ci za to. 🖐️ Ale jeśli myślisz że wskoczyłem w bambosze, to się grubo mylisz... Z kim Gọ́wnovewr miał przyjemność z pomarańczy, he ;)... :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale fajne nicki, fajny tytuł i fajnie jedziecie nowego moge sie przyłączyć? ile wpisowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🖐️ "Muzykanci" ;) Pierwszy dzień świąt a ja już mam dosyć kolęd 😭 ;) Aż chce mi się ostrzej zagrać, ale ochłonę... chwilka.... ;) Już :classic_cool: Jeszcze popsułbym ten panujący spokój, dlatego zagram to... bo tu jest erotyczny prawda, czy znów mi się coś pomyliło. :( ;) Dobra, dobra gramy ;) ♫♬https://www.youtube.com/watch?v=bM_7m4vTPng ... ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziu, 🖐️ to tylko tak dramatycznie wygląda, nikt po mnie nie zagrał :( i musiałem rozpocząć pod sobą. Niezręczna sytuacja, ale nie zabroniona regulaminem. :P :P Żartuję hehehe :) 🖐️ A śpię, tyle ile mi potrzeba. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I co Magda Koke się z Tobą nie spotkał ?Stchórzył jak zwykle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu odpuść sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ten temat nazywasz intrygą? To chcesz rozwalić, tylko dlatego że ja tu piszę? OK, jeśli o to tylko chodzi nie będę się tu wpisywał. Nie mam zamiaru by prze zemnie SMD miał rozwalony... rozpịeṛdọlony temat. Cieszysz się? Wygrałeś a ICH i temat zostaw w spokoju, bo świetnie się tu bawiłem i nie ma co :) poszło parę kawałków naprawdę ciekawej, intrygującej muzy. Dziękuję cześć 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ta buda to nie Twój prywatny folwark :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też mi coś :O Też bywam trollem ale nigdy nie rzygam na swój widok a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Madziu nie pytaj :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
pewnie że to Nowy zakochał się w tobie i sieje teraz intrygi z zazdrości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja mialam to samo, gadamy sobie na luzie , nowy zaczyna brdzic i juz sobie nie popisalam. wszystko zepsul.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie obraził i wyzwał od deski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×