Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Nieogryzeu, zaraz Red Hot Chili Peppers skojarzył mi się z tym, ♪♫https://www.youtube.com/watch?v=9TDgkOOlbwg i z dobrą zabawą z pewną dziewczyną. ;) Nic w tym dziwnego, ale to była dziewczyna mojego przyjaciela. Nieźle wtedy nam odwaliło na tej imprezie. I z Jego punktu widzenia, trochę za gorąco. ;) Nic o tym nie wspominał, nie rozmawialiśmy nawet o tym, ale widać było, że nie był zadowolony. Najwidoczniej rozwiązali to miedzy sobą. Naprawdę przecudnej urody to była dziewczyna, teraz kiedy jest kobietą, olśniewa jeszcze bardziej :) , ale po za tym, że była moją przyjaciółką, do niczego poważniejszego by nie doszło. Wtedy i dziś. Za bardzo jesteśmy do siebie podobni a tylko przeciwieństwa przyciągają się na amen.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udanego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja się rozstanę na chwilę z tym tematem a że wiadomo... Nie mogę znaleźć sobie tutaj miejsca a z tego tematu mnie nie wypędzono, chciałem tu... Życzyć wszystkiego najlepszego z okazji Świąt Bożego Narodzenia. Wiem, żyd, muzułmanin, czy jakiś hary kriszna, tego nie zrozumie... ale tak nam wmówiono, że przesilenie słoneczne, będzie świętem. I mamy, bajkowego Mikołaja :) Choinki, żłóbki i inną cepeliadę, czy raczej dewocjonalia. Nie mniej, wszystkiego najlepszego, dla wszystkich userów, którym nie siadła jeszcze psycha pisząc tutaj. ;) 🖐️ I coś pod chinolkę, choinkę, przepraszam ;) ♪ ♫https://www.youtube.com/watch?v=djTMUpMCmv4 Prezent można zwrócić we własnej toalecie. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LubieRZca
Nie wiem czy to było, bo dużo tych stron jest, ale od siebie dodam to: www.youtube.com/watch?v=OPqV4ipyMsg www.youtube.com/watch?v=anK-WR7MbaM www.youtube.com/watch?v=6CJrUJVtV-E

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kuszełłe, jaka filozofia :D :D Daj spokój, bo główka Ci pęknie, jak niechcący upuszczony arbuz. LubieRZca, ale klimat :) 🖐️ Interesujące...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ładnie tak uciekać z pasterki, ale chóralne śpiewy kolęd spowodowały takie stężenie alkoholu w tym niewielkim kościółku, że od byle iskry.... i było by bum!!! ;) ... żartuję, ksiądz był trzeźwy. Jeśli kogoś uraziłem to przepraszam, ale pasterka to idealne miejsce do spotkania się z dawno nie widzianymi znajomymi. :) ... Dobry wieczór.. ? Zgaduję, bo chyba mówi się dzień dobry dopiero o drugiej nad ranem. :P :P ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Martusiu ? Nowy Ty nie wchodź po pijaku na kafe, bo Ci się tematy kiełbaszą :O Ale Arka zacna. :) Śpij dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Telepatycznie 😭 Madziu, ja chce się uwolnić od tego forume 😭 ale nie mogę, bo pojawiają się tu co chwila tak ciepłe osoby jak Ty i po mnie. :( Ciekawość mnie zżera, jak to wszystko się dalej toczy ;) I czy naprawdę schodzi na psy. ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pada śnie, jak w białym śnieg. Mamo spójrz naświat jak z bajki cały jest ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ding dong. Ding dong. :D Pomarańczo ? Pomarańczo ? :O Kulwa tyle lat Nowy, a refleks, nadal masz do de ;) Weź Ty sobie okularki przetrzyj Panie Potter :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:P Dla małej Joli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lecz nie tym razem. Przepraszam cię pomarańczo, myślałem że już więcej mi się nie pomylą 😭 , jednak stało się :O Takie zachowanie i pisanie skazuje mnie na rozdeptanie, ale już wcześniej napisałem, że mogą mi się mylić, bo Madzia, którą za chwilę osobiście przeproszę za incydent i Marta, to cieplutkie osoby, choć bardzo się różnią w stylu pisania, to mają ten właśnie wspólny mianownik, który właśnie mnie zgubił. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×