Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość StowarzyszenieMarudnychDupków

EroLista Przebojów vol 1.

Polecane posty

Gość PelikanMówiDobranoc
Jeśli Peron, to bardziej ten http://youtu.be/TiinAVjPyRs Dobranoc. Dobranoc. Na nic więcej nie mam siły. Tańczysz ? Mam nadzieję, że tak, bo jeśli nie, to.... kawał emocji Ci umyka. ;) Kolorowych snów. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Niedzielny
Od Czerwonego ? Chcę wiary, chcę nadziei, chcę pokoju na świecie ;) I niech mi tyłek stwardnieje. Koniec udawania, że jest ok, kiedy często nie jest. Czas na odcinanie kuponów. ;) http://youtu.be/2JAQPZfycgk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Niedzielny
Gerry & The Pacemakers piękny. Prawdziwie świąteczny. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Trochę więcej niż piosenka. Listę przekazałem grubemu. Jak coś będzie wiadomo dam znać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Niedzielny
To prawda. Trochę więcej niż piosenka. :) Hola, hola, a dobrze wszystko przepisałeś ? Tyłek m być twardszy, nie większy :O Jeszcze mi tego brakowało. ;) :D Chody u Świętego masz ? A to tym bardziej miło mi poznać. Tylko nie nazywaj staruszka grubym. To nie tłuszcz. To puchowe poduszki, dla asekuracji, w razie jakiejś sanio kraksy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Mam wtyki u czerwonych. Bez względu na profesję. Twardy zad na którym będziesz siedzieć nic nie robiąc. Brak odcisków. Sprytnie. Tak miało być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Niedzielny
Nie tak miało być. :) Bezczynne siedzenie na d***e, nie leży w mojej naturze. Raczej chodziło mi o stwierdzenie, że jak chcesz mieć miękkie serce, to musisz mieć twardy tyłek. Miękkie serce i miękki tyłek, to porażka. Nie chciałbyś mieć. Uwierz mi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Nie chciałbym. A żeby było trio niechciałbym jeszcze miękkiego penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Zrobi to. Prędzej czy później ale zrobi. Brak wibracji. Z czasem tak się dzieje ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gość_Niedzielny
Miętkiego, niczego Ci nie życzę, w takim razie. ;) Ufff. Już miałam focha strzelić, ale widocznie to tylko zakłócenia na linii były. Czas na sen ? Ciało nam jutro podziękuję. :) Przynajmniej moje. Mam kilka tysięcy pierników, okupionych krwią i potem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość StowarzyszenieMarudnychDupków
Na fochy przyjdzie czas. Narazie przyszedł na sen. Spokojnej piernikowa imperatorko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Refleks jak u szachisty, ale już nie ten przegryw na Kafe co dawniej, stąd moje opóźnienia z podziękowaniami.... :) PelikanSobotni 2014.12.20 ... mocno przyda się na wieczorne dłuższe posiedzenia na forume, jako podkład muzyczny. :) 🖐️ Motzne, dziękuję i pozdrawiam. :) Madzia :) 🖐️ Dla Ciebie niezapominajka 🌼 i buziaczek. ;) 🖐️ Muzycznie jestem dziś troszeczkę nieprzygotowany, udziela mi się powaga i szaleństwo tych świąt i nie mogę się wyluzować. :( Nie chcę grać jakiś smutasów, bo chcę być jak Tytus, Romek i A' Tomek.... ♫♩https://www.youtube.com/watch?v=6KJlcuXOkuA ;) Miłego dnia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... i tak zastanawiałem się co ja mam do tej "Skrzypaczki", że tak mi się podoba. :) Miła pomarańcza rozwiązała ten problem. Miałem muzyczne przygody z Vannessą ♬♭https://www.youtube.com/watch?v=Tgb0jK143MI Widać coś tam została a Ty Madziu to odkopałaś ;) i znów wpadłem po same uszy ;) Dosłownie i w oko również, ale niestety inne zmysły, raczej nie będą mogły się wykazać. ;) :P :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×