Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Nigdy wiecej rozwodnika z dzieckiem

Polecane posty

Gość gość
Moj 2 maz jest 6 lat ode mnie mlodszy,jakby wszyscy faceci byli tak wybrakowani jak on to na swiecie nie byloby nieszczesliwych kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten w wieku podobnym do mojego wolny jest ten młodszy jeden za bardzo wyluzowany ale ten drugi ktorey mnie najbardziej interesuje jest idealny Z nim mi sie najlepiej rozmawia, wyksztalcony, inteligentny, o okreslonych pogladach i nie lata za panienkami no i super wyglad ma :D choc tamci 2 tez fajne d**y :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie, no że taki sporo młodszy potrafi bardziej, dłużej i częściej uszczęśliwić kobietę, to nie ulega wątpliwości. Pytanie brzmiało o feler emocjonalny, psycho, osobowości, tożsamości.... Bo całkiem norma to on nie jest z pewnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 09.37 ja napisalam ogolnie o rozwodnikach o kobietach i mezczyznach.Jezeli Twoja partnerka kocha ciebie i dzieci to sie z nia ozen,bedzie sie pewniej czula w zwiazku z Toba i dziecmi.Ja wyszlam za maz za wspanialego czlowieka i to on zawozi syna do szkoly,lekarza itp.Ja zajmuje sie roczna corcia i nareszcie jestem szczesliwa i spokojna.Zycze wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś , ja bym się chętnie z nią ożenił :) Prosiłem ją o rękę już kilka razy, ale ona nie che :( W sumie to przez to tutaj wszedłem, bo przy ostatniej rozmowie o ślubie wygarnęła mi, że nie ma zaufania na tyle, że czytała różne historie i się boi. Zwłaszcza, że moja ex od kiedy dowiedziała się, że jestem w związku, usiłuje mieszać. Próbowała nastawić dzieci przeciwko mojej partnerce, co się nie udało, ale krwi nam napsuła sporo. I moja partnerka mówi, że jest dobrze jak jest, a co dalej to czas pokaże. Ja chciałbym żeby została moją żoną, chciałbym wziąć z nią ślub kościelny (z ex mam cywilny), mieć dziecko. Ale ona się broni. Może kiedyś uda mi się ją przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 09.48 wszystko jest w normie i fizycznie i psychicznie.Zwiazki sa bardzo rozne,najwazniejsze ze sie kochaja i szanuja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlaśnie ten mlodszy nie ma zadnych felerów, zwykly facet. Troche cyniczny, ale tu jestesmy do siebie bardzo podobni :D odpowaida mi bardzo, no ale z zalem serca odpuszczę to :/ zawsze bym się stresowala tym, ze mlodszy itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gosc 09.53 Musisz byc cierpliwy i nie naciskac.Boi sie i ma do tego prawo,my tez mamy rozne przejscia z moim ex,ale przestalismy sie nim przejmowac.Nie nastawiam syna przeciwko niemu,kiedys sam zrozumie i nie bedzie mnie obwiniac o brak kontaktu.Ma swojego tate i zawsze tak bedzie.Nic na sile.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proszę jaki aktualny artykuł o rozwodnikach w Stylu http://www.styl.pl/raport-stylowe-swieta/spotkania/news-rodzinna-ukladanka,nId,1576817 No i nawet tu jest napisane ze rozwodnicy najczęsciej wybierają na kolejne partnerki panny. Już wiem czemu tak robią-OCZYWIŚCIE TO ZNOWU WYRACHOWANIE- bo mają czystą kartę,nie użerają się z obcymi bachorami swojej partnerki na codzień no i najwazneijsze jest to dla niego że jego UKOCHANA córeczka/ synek nie będą zazdrosne o dziec***artnerki:-D I niech mi ktos tu jeszcze powie że warto dac szansę alimenciarzowi:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co wy z tymi szansami? Uważacie się za jakieś szafarki szans? To ja też szafuję szansami? -przecież decyduje któremu lachonowi dać szanse, a któremu nie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
10:47 sama jesteś wyrachowaną suka, dziecko neostrady i durnych artykułów. Pustak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobiety same sa sobie winne,najpierw doopy nadstawia a pozniej mysla ze swiat sie wokol nich bedzie krecil. Cos sie nie podoba..zmienic na wolnego bez alimentow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
15:14 I tak właśnie zrobiłyśmy, teraz jak będziemy dawać d**y to tylko facetowi bez zobowiazań bo alimanciarz na nią nie zasługuje🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tyle że statystyczna stara panna ma na to takie szanse jak statystyczny kot na trwałą ondulację :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kobieta rozwodnika z dzieckiem
Kobiety same sa sobie winne,najpierw doopy nadstawia a pozniej mysla ze swiat sie wokol nich bedzie krecil. xxxx Nieprawda. Jeżeli kobieta która, związała się z rozwodnikiem z dzieckiem myśli, że dziecko zniknie i facet o nim zapomni, tylko dlatego, że ona mu obciągnie, TO JEST ONA IDIOTKĄ. Pewnie są takie kobiety i ona są walniete. Ale zdecydowanie większa część, chce po prostu dostać w tym wszystkim swój kawałek tortu, a nie dostać wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak dla ciebie kobieta w wieku 27-28 lat to stara panna to musisz pochodzić z zabitej deskami wiochy. A nawet gdybym miała nią zostać to tak wolę mieć kota niż być z rozwodnikiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Masz rację. Mądry lachon chce obciągnąć. Głupi i pazerny lachon chce obciągnąć i coś na tym zyskać lub zarobić. Jak widać z dyskusji w owym wątku mądrych lachonów jest malutko. Dominują głupie i pazerne. I niech pies je pier/doli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ten dalej z tymi lachonami, może połknij w końcu już te pigułki które ci przepisał psychiatra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ooopsss. Jedna woli żeby pier/dolił ją kot :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ojoj czuje porzucona gruba i brzydka mamusie z nie piękniejszym bachorkiem, któta tatuś rzucił dla nowej kobiety. Boli? Ał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak cie boli rochanie grubej świni to ją zostaw Adonisie z cienką rurką!!! I nie ał...aj ćwoku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mi się ciągle wydaje że ta od LACHONA to porzucona przez mężusia frustratka która wyżywa się na wszystkich nowych partnerkach swojego męża, pogrywa oczywiście dzieckiem a teraz obrywa się jeszcze nam :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym musiała pod groźbą smierci wybrać sex z kotem czy rozwodnikiem to tak wybrałabym kota:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
He,j te dwie powyżej 🖐️ A wy jesteście mądre lachony, czy głupie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przenigdy bym się nie zwiazał z rozwódką,nie mam zamiaru łożyć na cudze bachory,od tego jesteście wy,żałosne dupodajne kretynki rozkładajace giry każdemu a potem ryczycie że świnia bo zostawił.Same jesteście sobie winne takich sytuacji.W sumie to najlepiej sie wcale nie wiązać,bo wy baby jesteście bezmyślne,nie potraficie nawet porządnie wychować swoj****chory.esteście poprostu do niczego i powinno wam się odbierać prawa wyborcze a najlepiej zamknąć w kuchni na łańcuchu,gdzie wasze miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej, mizoginku, temat jest o tym ,że nigdy więcej rozwodnika czyli faceta a ty piszesz o kobietach. Umiesz czytac ze zrozumieniem?! Pomijam styl, twój post powinien być shejtowany tak naprawdę albo przemilczany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozwodnikowi smierdzi d. u. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wczoraj nogi rozkładają to takie ścierwa jak ty a rozwódki to mają na swoje dzieci alimenty przyznane przez sąd głąbie kapuściany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×