Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Kasiaszatanistka1994

Spis powszechny fanów metalu na kafeterii!

Polecane posty

Gość gość
O, wypowiem się jeszcze za mojego chłopaka - on chodzi w prostych jeansach, czarnych koszulkach z nadrukami, czarnej kurtce...czarnych "adidasach" albo w glanach...generalnie wszystko jest czarne. Szlag...wiecie jaki jest cyrk z segregacją prania? To po prostu czarna góra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ciekawe, co Twój brat by zrobił, jakby zobaczył białe t-shirty, a takie były kiedyś i nadal są, zwłaszcza w przypadku undergroundowych zespołów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyj brat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Źle przeczytałem, ale tak to jest jak się czyta po łebkach, zamiast na spokojnie.;) Powinno być "Twój chłopak", zamiast "Twój brat".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
i tak oto w niewinny temat wdarło się kazirodztwo :P Odpowiadając na pytanie - nijak, masa osób nosi białe t-shirty (i inne kolory, całą tęczę można spotkać), więc jakby miał zareagować? Po prostu sam nosi tylko czarne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nijak" Czyli prawidłowo. Niestety wiele osób to dziwi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba zależy od środowiska. Jest trochę starszy ode mnie i z tego co opowiadał w Polsce ludzie potrafili dopieprzyć się nawet do tego w jaki sposób założone miało się sznurówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Jest trochę starszy ode mnie i z tego co opowiadał w Polsce ludzie potrafili dopieprzyć się nawet do tego w jaki sposób założone miało się sznurówki." To twój facet jest Polakiem? :P myślałam zawsze ze to jakiś anglik. Do mnie sie nigdy nikt nie przyczepił o sznurówki, wiem, że jest coś takiego, że jak ktoś ma białe, to jest nazistą, ale sposób założenia? :D Czasem mam wrazenie że żyje w innej rzeczywistości niż ludzie w internecie, w mojej rzeczywistości na takie niuanse ubioru nikt nie zwraca uwagi poza garstką true thrasherów w katanach, a reszta ma wyj****e, ubiera sie jak metal to sie ubiera, nie, to nie, tymczasem w tej waszej takie subkulturowe sprawy są mega ważne. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasia - tak to Polak i może właśnie przez to, że miał znajomych taki trasherów i akurat w jego okolicy ten podział był żałośnie ostry :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
po polsku, chociaż oboje wstawiamy angielskie słówka więc rozmowa przypomina trochę przeciętny blog modowy na którym autorka niepotrzebnie używa angielskich słówek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kasia czemu nei zakladasz zadnych tematow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"To twój facet jest Polakiem? :P" W czerwcu albo lipcu 2012 pisała, że tak. "Do mnie sie nigdy nikt nie przyczepił o sznurówki, wiem, że jest coś takiego, że jak ktoś ma białe, to jest nazistą, ale sposób założenia?" O coś takiego, jak białe sznurówki, przyczepiają się tylko debile z anHIVy.:o "w mojej rzeczywistości na takie niuanse ubioru nikt nie zwraca uwagi poza garstką true thrasherów w katanach" Nie tylko, bo małolaty w glanach, dla których jedynym słusznym kolorem jest czarny, też zwracają na to uwagę. Np. gdy rok temu czekałem na tramwaj, koleś w Twoim przedziale wiekowym, ubrany na czarno i w glanach, dziwił się, że mam białe adiki. małoletnich "true thrasherów" (ja bym raczej powiedział kinder thrasherów) z kolei by zbulwersowało to, że w adidaski mam wpuszczone spodnie moro camo metro, ale ci to głównie w necie się pultają o takie rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
niezłą masz pamięć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
taki spis juz jest dawno i to jest wymóg urzedowy azeby policja nie musiała długo szukac kto przyniusł kratke kanalizacyjną lub kawał szyny kolejowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.t-mobile-music.pl/opinie/felietony/polska-czernia-silna,17931.html Ktoś napisał całkiem sensowny artykuł o współczesnej eksplozji i odrodzeniu sie black metalu w Polsce i na świecie :) Na takim portalu jak ten, nie spodziewałam się :) Oczywiście kafeteria musi rozdzielić przecinek w linku, eeeh :( wyjasni mi ktoś jaki to ma sens? Po co wprowadzili to automatyczne robienie spacji przed przecinkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"Ktoś napisał całkiem sensowny artykuł o współczesnej eksplozji i odrodzeniu sie black metalu w Polsce i na świecie :)" Jeśli chodzi o polski black metalowy underground, to niestety obecnie powstają twory typu Zmora, Widmo, czy Martwa Aura. W przypadku tego ostatniego, kupiłem w 2012 ich limitowaną do 300 kopii kasetę demo "Dzień Bez Jutra", raz przesłuchałem i wala się do tej pory. Lata 90-te i ubiegła dekada, to najlepsze czasy polskiego black metalowego undergroundu. Owszem, są świetne zespoły, jak Oremus, ale to akurat był poboczny projekt dwóch muzyków Blaze Of Perdition. Szkoda, że kontynuowany jest tylko Blaze Of Perdition, bo Oremus był lepszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o Furii co sadzisz(i innych zespołach/projektach muzyków furii)? wielu ludzi z tego co widze twierdzi, że to dla kindermetali, że grafomańskie teksty. A ja Furie bardzo lubie. :) I Mord`a`stigmata, co o tym sadzisz, bo też widze rózne opinie, choć już w wiekszości pozytywne? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co ty tak cały czas o tym jednym zespole?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
o tym mord'a'stigmata, straszną fazę masz na nich, co? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
może dlatego, że zawsze w mojej głowie to brzmi "Morda Stigmata" :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie mówię, że coś z nią nie tak - po prostu mnie śmieszy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 33 lata, metalu zaczęłam słuchać mając 21 lat :) wcześniej to lubiłam trochę Rammstein i takie kapelki jak HIM :P i Offspring. jako nastolatka nie podam w sumie ulubionych gatunków, ale zespoły to już bardziej. wiele zespołów które wymienię, "skończyły" się dla mnie z 5-10 lat temu, czyli ich nowych "tworów" niezbyt lubię ani nawet nie mam ochoty usłyszeć. Samael, Paradise Lost, Therion, In Flames, Iron Maiden, Tristania, Theatre of Tragedy, Sentenced, Katatonia, My Dying Bride .... i inne. z takich dość nowych zespołów to lubię folk metalowy Eluveitie. byłam na koncercie miesiąc temu było super. moj najlepszy koncert życia - Samael w Polsce jesienią 2004 i Paradise Lost w Szkocji jesień 2013. a no i dziecko moje kocha metal (...a ma jakiś wybór? :P) co do college w UK bo poczytalam wasze wpisy o tym - można iść do college w każdym wieku. mój mąż, jest mniej więcej w moim wieku, wiosna skończy 3 letni kurs w college.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam niektórych, którzy zaczeli słuchac metalu jako dorośli, w dodatku starsi niż ja teraz jestem, to sobie uświadamiam, że moje rozterki egzystencjalne, jakie mam od czasu do czasu w związku z moim wiekiem(wszystko co najlepsze już za mną, już nigdy koncerty nie będą dla mnie takie super ekscytujące jak kiedyś i tak dalej) są zupełnie nieuzasadnione :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"A o Furii co sadzisz(i innych zespołach/projektach muzyków furii)?" "Martwą Polską Jesień" i "Płoń!" lubię, ale późniejszych nie za bardzo. "wielu ludzi z tego co widze twierdzi, że to dla kindermetali" Moze dlatego, że tak gdzieś w 2011, na koncerty furii zaczęły chodzić dzieciaki w koszulkach Slipgniota. "I Mord`a`stigmata, co o tym sadzisz" Można posłuchać. A skoro jesteśmy przy awangardowych rzeczach (bo Mord'A'Stigmata do takich się zalicza),to polecam australijski Portal, bo parokrotnie pisałaś, że lubisz Blut Aus Nord, a mimo iż to jest awangardowy Death, a nie Black, to jednak pod względem klimaty, są do siebie podobne. Dodam tylko, że płyty Portal ciężko dostać, a szczególnie pierwsze bicia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×